ROT KANALINDA EL FRENİ ÇEKME

Ara 19, 2021 Genel

ROT KANALINDA EL FRENİ ÇEKME
CART el frenini rot kanalında çekme gerekmez boşda bırak, dağda bayırda çek sen el frenini.


Usta elfreni çekme diyor herkes çekip iniyor olmaz. az sağ yap sol yap diye yön veriyoruz, tam sağ tam sol yapıp kanaldan aşağı düşmeye çalışma !


az az milim milim usta dedikce çevir, kontak anahtarını çekip alıyor, sanki usta arabasını çalacak,


direksiyon kilitlenmesin ve çevirerek direksiyon turuna ve rot testi için kontak çeyrek açık kalacak,


tam değil torpido ışıkları yanmayacak, çünki torpido kontak ışığı uzunca açık kalırsa konjektör yanar,


açık ama bir tık geri alacaksın kontak anahtarını, arabayı rot kanalına yanaştırmanız işden fazla zaman alıyor bizim için iş ve zaman kaybıdır.

SİGARAN YANIYORSA DIŞARDA BİTİR SONRA DÜKKANA GİR, Avucunun içine gizlemiş sigara dumanı içeriyi iyice basıyor bizi zehirliyor kanser ediyor !
DÜKKANA SİGARAYLA GİRME! girersen uyarı alırsın usta yanına gelmez bu nedenle. Sigara dumanındaki 40 çeşit zehir günlerce ortam havasında asılı kalmaktadır.


Sigarayı görmek değil sorun, zehirli dumanı kokusu çok kötü, sigarayı dışarda ciğerine çekip çekip içeri gelip yüzümüze ortama püskürtme, sigara kokusundan çalışamıyoruz, moralimiz bozuluyor, sinirlendiriyor, dışarda 5 dakika nefesini ver kokuyu bitir gel


24 Saat açık değiliz! sormanıza gerek yok, sadece 24e kadar çalışabiliriz saatler önceden randevu almanızda fayda var. 24 sonrası çalışmıyoruz.


Telefonda arayan : Müsait değilsen başka zaman arayım, yok kardeşim müsait olmasam telefonu açmazdım, açıncada kem küm etme iş konusunu sor öncelikle nerden aradığını ne istediğini söyle !


Telefonda arayan : rahatsızmı ediyorum diye sorma, ettin edeceğin kadar, kibarlık yaptığını sanma, kısa kes, bir cümlede ne istiyorsan acele söyle işle ilgili sorunu cevaplayalım işimize bakalım.


Yol ortasından sorma : arabayı dükkan girişine önüne bırakma genelde minibüs kamyonet, karşıya uygun kenara bırak, ihtiyacınız olan ürünü işi gel dükkan içinde konuşalım !


Soru soracaksın diye oyaladın oyaladın analaşmıyosun kabulde etmiyosun işde yaptırmıyosun bir saat dükkanını kapattın bu uygun olurmu olmaz, 2 dakika bile olmaz, acil giriş yapmak isteyen gerçek müşterimiz olabilir.

7lsor

Rot ayarınız iyi değilse arabanıza güvenmeyin, iyi lastiklerle ve virüs tedbirlerine uyarak yola hayata tununun.

Yazabilirsin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

77 − 71 =

Bize Fiyat Teklifi Verebilirsin mail@7ls.org Arkadaşına Tavsiye Edebilirsin