Açıkmısınız?

Dükkanımıza müşteri ve araba girişi buradan randevu ile olmaktadır

Kapımızı randevu ile pazar tatil günü dahil her gün açıyoruz.

İletişim Randevu sayfamızda size uyan iş konusu ve işin yapılacağı saatler ve ücret dilimini seçerek gönderi tıklayın hemen bize ulaşır, işinizi yapmaya başlarız.

Ürün bakmak içinde aşağıdaki İlan sayfamızda her bir ilan için 6 adet farklı profillerden çekilen resimleriyle çok net görebilir gerekli her bilgisine ulaşabilirsiniz, bunları bilmiyoruz konuşarak yüzyüze gösteremeyiz sayfada görebilirsin

Ürünü almak ve işi yaptırmak için karar verdiğinizde hemen dükkanı açıyor işinizi yapıyoruz.

Görüşmek konuşmak için bir araya gelmek virüs tedbirine aykırıdır sanal olarak görüşebiliriz bize yazın.

Saat 23 sonrası gece işi için saatler önce randevu almış olmanız gerekir ve iş ürün ücreti başdan peşin alınır.

Randevu aldığınız saatde biz müsait değilsek en yakın sonraki saatlerde ilk olarak sizin işinizi yapacağız.

Dükkan kapımızda olmanız randevusuz yüzyüze görüşme imkanı sağlamaz, virüs tedbiri.

Randevu Al formu sorular cevaplar sayfası Uyalım sayfasında anlattığımız iş pensiplerine aykırı yok sayan hiç bir tekifde bulunmayın kabul edilmeyecektir.

3 Metreden fazla yaklaşma DUR!

Sitedeki ilandaki ürünler duruyomu ?

Evet ilandaki fiyatı kabul ediyorsan gel al
Duruyor var, hepsi duruyor, durmayan ilanı sildik.
İlan site linkini mesajına kopyala yapıştır randevu sayfamızdan iş yaptırma saat ücret seçeneklerinden seç gönderi tıkla hemen bize ulaşır işini yaparız.
İlan tarihi geri eskide olsa resimleri ve detaylı bilgileri fiyat gerçektir sondur zaten düşük eski fiyatdır dahada düşürülemez.

İşçilik gerekiyorsada yapabiliriz yoksada ürünü teslim ederiz, randevu al sayfasındaki iş saati ücreti dilimi akşam gece olan ürün fiyatına eklenecektir.

Ürünü depoda zor yerden çıkarmak anca almak için karar vermiş müşteriye olabilir.

Sitemiz ve ilanlarımızda bulamadığınız diğer her marka ebat yeni lastiği ve başka ürünleride ön ödemeli bize sipariş verebilirsiniz sizin için getirtiriz, talepleriniz için iletişim formumuzu doldurun

Randevu Al formu sorular cevaplar sayfasında anlattığımız iş pensiplerine aykırı yok sayan hiç bir beklentide ve tekifde bulunmayın kabul edilmeyecektir.

Her marka model ebat ürünleri sizin için tedarik ediyoruz getirtiyoruz Mesaj yazarak  randevu soru sayfamızdan isteyin sorun mesajla bilgi veriyoruz çünkü doğru bilgiye ulaşmamız bir saati bulabilir


Sipariş verdiğiniz ürünü bizim Sultanbeyli adresimizdeki dükkanımızdan teslimdir kargo gönderi yok.

Harita konum telefonda konuşmak neden yok ?

Virüs salgını döneminde yaşadığımızı kabulenemeyenler, ve virüs tedbiri kurallarına uymayanlar çoğunlukda BUNLAR GELMESİN HAYATDA KALMAK İŞ YAPMAKDAN ÖNEMLİDİR BAZILARI KAZANDIRMIYOR ZATEN

Google ve sosyal paylaşımlardaki harita konumumuzu telefon numaramızı yayınlasakda yazılı mesajla anlaşmayı davet edersek adrese gelmenizi istiyoruz.
Başkalarına sormayın sizi yanıltabilir bize mesajla sorun randevusuz adresimize soru için gelmeyin, çünkü soruların cevapları sitemizde ve ilanlarımızdadır.

Google harita konumunda rota takibi yapmayın doğru yer değil ve rastgele girişe açık değildir kapı kapalı.

Randevu almadan ürün iş işçilik saatleri ve ücret konusunda sitemizden ilanımızdan hiç bir bilgi okumadan veya mesajla sormadan veya biliyor kabul etmeden adresimize gelip bizi fazlaca gereksiz yoran meşgül edenler aşırı yakınlaşanlar virüs bulaştırma riski oluşturanların gelmemesi içindir.
Önce randevu alın, sorularınız varsa buradan cevaplara bakın, yine bulamadıysanız soruyu burada yazarak sorun.
Whatsapp Bip hattımıza da yazabilirsiniz, yazılı iletişim tercih ediyoruz, anlaşılması kolay olduğu için.

Randevu Al formu sorular cevaplar sayfası Uyalım sayfasında anlattığımız iş pensiplerine aykırı yok sayan hiç bir beklentide ve tekifde bulunmayın kabul edilmeyecektir.

Tüm bu kolay imkanlarda iş için anlaşma sağladıkdan sonra iş yeri adresimize geçerli doğru net davet harita konum yollayacağız.

Sitemiz www.7LS.org tabelamızda 3 metre ebatında yazıyorken siteye bakmayıpda gelip dükkanda soru sormak için rahatsız ediyorlar soru sadece soru ve bedava baktırmak bunun için yakınlaşıp virüs yaymak kötülükdür.

ÜCRETSİZ BAKMIYORUZ
YÜZYÜZE GÖRÜŞMÜYORUZ SORU İÇİN YAZILI CEVAPLARIMIZA BAKINIZ
Sultanbeyli İstanbul Türkiye

Ücretsiz arabada arıza ses bakarmısınız ?

Hayır ücretli bakabiliriz. ücretsiz hiç bir şey yok bizde. Her farklı işin ücreti ayrıca alınır.
50 liradan başlayan ücret alınıyor İşde kullanılacak cihaz ve iş süresine göre ücret belirlenmektedir.

Ön takım bakmak 50 lira. Arıza tesbit cihazı ile araç beyninde arıza bakmak arıza ışıklarına bakmak 100 liradır.

Jantın eğrilik derecesini tesbit için ücretsiz bakmıyoruz çünkü jantı tekeri havaya kaldırmak döndürmek tesbit etmek işcilik gerektiriyor bu 30 liradır, eğer ücretsiz isterseniz tekerinizin havada dönerken kısa videosunu karşısından çekin bize yollayın ücretsiz videoadan tesbit yapalım, aşırı eğri göbekten eğri Çin jantları düzelmiyor.

Dışdan yüzeysel ücretsiz bakma hakkında gelmeden cep telefonu kamera uygulamanızdan kısa video çekip Whatsapp hattımıza gönderin bu şekilde görmemiz yeterlidir Whatsapp hattımız site sol en alt köşededir.

Görüşmek konuşmak için bir araya gelmek virüs tedbirine aykırıdır sanal olarak görüşebiliriz bize yazın.

Randevu Al formu sorular cevaplar sayfası Uyalım sayfasında anlattığımız iş pensiplerine aykırı yok sayan hiç bir beklentide ve tekifde bulunmayın kabul edilmeyecektir.

Güvenilmez kişi numara nedir ?

Bizi özellikle dükkanda rahatsız ve meşgül eden virüs tedbiri, iş ticaret ahlakı kul hakkına uymayan ciddiyetden uzak irtibat kurup iş yaptıracağım diye konuşan veya yazan randevu alan gelmeyen asılsız çıkan saygısız aşağılayan dalga geçen bedava hizmet bekleyen numaraları GÜVENİLMEZ kişi ve numara olarak kaydediyoruz, bunlar bize bir daha sonraki zamanlarda yıllarca aramada ve mesaj yazmada ya ulaşamaz yada iş çözüm cevap konusunda dikkate alınmazlar dükkanda yüzyüze konuşma imkanıda yoktur.
Zaten dükkan kapısı kapalı başka türlüde görüşme ulaşma iş yaptırma şansın yok
İş kabülü Randevu sayfamızdan olmaktadır başka yollarla uğraşmayınız


Boş ve can sıkıcı diyaloğlar için gelip bizimle yakınlaşmayan virüs riskine neden olmayan herkese teşekkür ederiz

Elektronik Sensör Parça Tamir Ediyormusunuz?

Hayır tamir etmiyoruz
Orjinal ayar cihazı ile sağlam olan parçaya ayar yapıyoruz. Ayarsızlık araç beynine tanıtılması gereken işlemlemleri olan SAS EPS direksiyon açı sensörü ve diğer sensörlerdeki sorun sıfırlama reset kalibrasyonla düzelir, arıza ışığı kalıcı olarak söner. Sadece ayar yapıyoruz, donanım parça sağlam değilse düzelmeyebilir arıza ışığı yanmaya devam edebilir arızayı tesbit etmiş oluyoruz ücret alıyoruz çünkü pahalı cihaz kullanıyoruz ve tüm araba sistemlerini test ederek işcilik yapıyoruz.
(EPS direksiyon açı sensörü parçalar sensörler bozuksa elektronik tamiri bizde yok parça sökmüyoruz sensör tamir etmiyoruz)

Titreme neden olur?

Balans ayarından öncelikle sonra arızalı parçalar olabilir bunu tesbit etmek için çeşitli parçalara dönüşüne bakmamız lazım ücret alıyoruz arıza tesbit nedenine bakmak için ücret alıyoruz balans da teker sökme takmada teker ebatını yazmanız lazım doğru işcilik fiyatı verebilmemiz için. 195 65 15 gibi varsa RUNLAT belirtmeniz lazım.

3 Metreden fazla yaklaşma DUR!

Dükkan kapısı neden kapalı:

Açmamız için randevu sayfamızı göndermeniz gerekiyor Kapı kapalı normalde zorlamayın herkes giremez çünkü virüs taşıyabilir İşi olmayan çok sayıda gelen var Dilencisinden dolandırıcısına, ayak üstü meslek öğrenme peşinde olandan Sanayiye ustaya nasıl pislik yaparım derdinde olan vs vs yani Gelenin 10 da 9 u böyle. işi olan olmayan gelenlerde tehdit oluşturacak şekilde sigarayla fiziksel fazla yaklaşıyor Maske takmadığını, yüksek sesle bağırdığını sigara dumanı tüttürdüğünü söyleyelim bunlar virüsü yaymaktadır. Bunlar gelmesin. Para kazanmak için hayatımızı kaybetmek zorunda değiliz. Kapı bu nedenle kapalı burdan randevu kaydı yapın anlaştığımız virüs önlemine uyan işin ücretini kabul eden müşteriye açarız işi yaparız. İçerdeyiz Açarız. Bu sayede siz değerli nezih temiz müşterilerimize virüs riski olmayan temiz sakin bir mekan sunabiliyoruz Sizi de kendimizide virüsden korumuş oluyoruz.

Yazılı iletişimi dikkate alıyoruz sözlü değil unutulmaya saptırılmaya virüse müsait olduğu için Lastik ve ürünleri İlan sayfamızda 550 civarı ürünü detaylı görebilirsiniz İşcilik ücretimiz saatine göredir randevu sayfamızda görebilirsiniz soru ve bedava bakmak için yüz yüze gelmek yok

Ücretsiz Bakım Arıza Ses Tesbit Test İşlem Yapmıyoruz

Bilgi sormak öğrenmek isteyen videolarımızda izlesin öğrensin başkada bilgi anlatamıyoruz anlatmıyoruz sadece iş yapıyoruz İletişim Randevu formu hem gerekli bilgileri vermektedir hem de usta ile iletişimin en doğru yeridir, bilgiler standarttır Aracınızın donanımı markası modeli yılı nedir Parçalar değiştirdiyseniz bunlar nedir Sorunlar şikayetler detaylar bu bilgileri yazın Sorunla ilgili cep telefonu kameranızla kısa video çekin whatsapp yollayın Bunlar işi bitirme saatini etkilemektedir, işin saate göre ücreti farklı çünkü gece yarısı hava kirli bir kişiye özel iş yapmak gündüz rutin işlerinden zordur Her ülkenin zenginide var ücret kolay her saat işin yapılması gerekiyosa ücretini veriyorsa yaparım 7LS nedir: 7 gün haftada her gün her saat çalışabiliriz iş yapabiliriz yeter ki istediğim ücreti kabul et etmiyorsan elbetteki yapmıyorum Bu saat ücretlerini randevu formunda görebiliyorsunuz, yaptığımız işleri görebiliyorsunuz Çok konuda iş yapabilirim ama bundan kimsenin haberi yok çünkü ağız yoluyla bunları anlatmak mümkün değil Yakınlaşıp konuşmak virüs yayılmasına yol açabilir İşlerimizi sayfada ve videolarda görmeniz güvenli ve kolaydır. Youtube 10 dakikalık bir video düzenleyip yüklemek 2 gün bilgisayar internet çalışması ve bilgi birikimi gerektiriyor bu kadar video için kendimi yoruyorum birde size ücretsiz işmi yapayım youtube den para kazanmıyorum bunu izlenme abone sayısından anlayabilirsin Bu videoları işciliğin işlerde kullanılan cihazların arabaların farkını ortaya koymak içindir Bilgilendirme amaçlıdır iyi kötü paylaşım amaçlıdır video izleyin veya izlemeyin bunun ücrete etkisi yok İş yerinde ustayı meşgül eden her konuda ücret vardır Yüzbinleri bulan izlenme ve abone olursa youtubedan para gelirse müşterilere promosyon dağıtacağım

Rot Balans Arıza Test Yaptırıyorum sorun düzelmezse niye ücret vereyim:

Arabandaki arızalı parçaları benmi bozdum eğdim, arabanı benmi kaldırıma kasise çarptım vurdum mazgal çukuruna düştüm, Benmi dirift attım makas attım sağa sola tekerden çarptım? yok ee ne diye benden ücretsiz beklenti halindesin Niye ben saatlerce bedava çalışayım uğraşayım Kullanılan makinalar 300 bin lira değerinde yıpratılıyor Arabanda parçalar sağlamsa sorun düzelir ayar tutar parçalarda bozulma varsa düzelmez ama bozuk parçayı arıza tesbit yapıyoruz bunu size rapor ediyoruz bunun için ücret alıyoruz, bazı yerlerde parçalar sağlam iyi ama ayar yapamıyorda olabilirler Parçalarınız iyiyse kesinlikle ayar tutar bizde.

Müşteri memmuniyeti nedir:

Müşterimizi haksız memmun edeceğiz diye kendimi mağdur edemem Aldığın ürünü günlerce kullandıkdan sonra iade etmeye kalkan var, değil kullanma naylonunu yırttın diye iade edemiyosun market sıfır ürünlerini, kaldıki 2.el çıkma lastik alıp bir ay sonra iade etmeye kalkan var İstismar etmeyin egoist olmayın kendinizi aşırı memmum etmek isterkn karşınızdakini mağdur etmek istiyorsunuz Çünkü o ürünün bedelini peşin çok daha önce biz ödedik hiç bir ürün bedava değildir. Verilen ücret bir seferlik iş içindir, işcilik ürünün içindedir, defalarca ücetsiz iş yapılmasını beklemek haksızlıktır, memmuniyet karşılıklıdır.

Yeni veya çıkma kullanılan lastikde iade yoktur, garanti yoktur, çünkü kötü kullanım ve yol şartları hasar vermektedir.

Sanal ödeme yok: Site üzerinde randevu iletişim formu doldurmakdan korkan insanlar sanal ödeme olmadığı için korkacak bir şey yok Siz sanal ödeme yapmakdan korkun Biz burda sadece müşteri trafiğimizi düzene sokmak insanları kapıda bekletmemek gereksizce yüzyüze gelip virüs riskine girmemek Doğru gerçek hızlı bilgilendirmek için bu formu size sunuyoruz, süpriz fahiş ödemelerle karşılaşmamanız içinde iyi bir yoldur.

Randevusuz rastgele fazla dolaşım şehir trafiğini, araç yıpranmasını, kaza olasılığını, fazla yakıtı, hava kirliliğini, virüs riskini, doğal afetlere, gasp tecavüz saldırıya uğrama olasılığınıda artırır.

Sayfalarımızda bulamadığınız konu ve ürün hakkında randevu sayfamızdan soru yazın hızlı cevaplarız

İlanlarımız Lastik Jant Yeni Çıkma

 

1 Kişi Sigarasız Maskeli Mesafeli Ses Yükseltmeden Girebilir Virüs Önlemi

Rot Balans Nedir:
1900 — 2022

Rot ayarında Hızlı sıfırlama 4 tekerde anında 3 boyutlu John BEAN 3D GOLD

1 Kişi Sigarasız Maskeli Mesafeli Ses Yükseltmeden Girebilir Virüs Önlemi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

− 6 = 3

Epostaya gönder
Harika bir site ve konu: Müşteri Hizmetlerine Sorular! linke tıkla: https://www.7ls.org/sor/