Müşteri Hizmetleri

Hayır alamazsın bu sitede okuyarak bilgi alabilirsin
Bilgi fiyat sormaya dükkana gelmeyin Polis sorguya çeker gibi eziyet. Sorununuzu yazılı iletin
Sitemizde yazılmamış açıklanmamış bir gizli saklı bilgi yok ve rahatsız olmak istemiyoruz sorularla
Randevu sayfamızda ilanlar sayfamızda bakın, yazan fiyatı kabul ediyorsanız işi yaptırmaya gelin
İşler hakkında bilgi telefonda ve dükkanda anlatılmayacaktır
iş konularının sayfalarına webde tıklayın detaylı bilgileri okuyun, 7LSOR video kanallarımızda izleyin randevu sayfamızda güncel bilgilerdir farklı bir anlatım beklemeyin aynı şeyler ve zamanım ve gücüm yok herkese tekrarlamaya
Telefon No  bu sitemizden kaydettiğiniz Randevunuzu hatırlatmak içindir.
Whatsapp Bip yazabilirsiniz bizi engelleyeni telefon aramasından Dükkana Girişden Engelleriz Telefon yoluyla dolandırma taciz gibi sıkıntılar var  Facebooka bakmıyoruz
Sizde veya bizde İnternet kesilirse iş Randevu isteğiniz için telefon araması yapabilirsiniz
RANDEVU KAYDI YAPMAYANI MÜŞTERİ KABUL ETMİYORUZ

Kalabalık yani çok kişi ve küçük çocuk dükkana getirmeyin, onlar dışarda beklesin içeri bir kişi kabul ediyoruz küçük çocuk dükkanda makina ve malzemeye ayar işine zarar verebilir çocuk getirmeyin

RANDEVU KAYDI YAPMAYANI MÜŞTERİ KABUL ETMİYORUZ
Hayır sigara ile girmeyin, sigara ile girerseniz iş ürün ücretleri iki katı sigara cezası ödersiniz. Sigara tüten kişiyi dükkana almıyoruz. Sigaranızı kapımızda bitirmek kapımıza atmakda yanlış önceden bırakmış olarak temiz gelmenizi rica ediyoruz 
RANDEVU KAYDI YAPMAYANI MÜŞTERİ KABUL ETMİYORUZ
Müşteri randevu kaydı şartdır
Bayram günleri de işe açık randevu ile
Kapımızı Randevu ile pazar tatil günü dahil her gün ve saat açıyoruz Randevusuz değildir !
İletişim Randevu sayfamızda size uyan iş konusu ve işin yapılacağı saatler ve ücret dilimini seçerek gönderi tıklayın hemen bize ulaşır, saatinde işinizi yapmaya başlarız.
RANDEVUNUZU HEMEN EFT ÜCRET ÖDEYEREK KESİNLEŞTİREBİLİRSİNİZ
Ödenmiş işi öne alırız Önce ödemediğinizde iş zamanız bir kaç saat ileri uzatılabilir, randevusuna gelmeyip haber vermeyenler var, biz ücreti ödenen ve geleni öncelikli işe alırız. Gelmeyeceğini haber vermeyeni işyeri engelleme listesine alırız sonraki zamanlarda iş yaptıramaz. Gece işlerinde önce ödeme zorunludur.
Başkalarına sormayın sizi yanıltabilir bize mesajla sorun randevusuz adresimize soru için gelmeyin, çünkü soruların cevapları bellidir sitemizde videolarımızda ve ilanlarımızdadır.
Önce randevu alın, sorularınız varsa buradan cevaplara bakın, yine bulamadıysanız soruyu burada yazarak sorun.
Whatsapp Bip hattımıza da yazabilirsiniz, yazılı iletişim tercih ediyoruz, anlaşılması kolay olduğu için.
Randevu Al formu sorular cevaplar sayfasında anlattığımız iş pensiplerine aykırı yok sayan hiç bir beklentide ve teklifde bulunmayın kabul edilmeyecektir.
RANDEVUYA GELMENİZE MANİ DURUM OLURSA İPTAL EDİLDİĞİNİ RANDEVU EPOSTASINI CEVAPLAYARAK BİLDİRİN
Saat 23 sonrası randevu kaydınızı usta görmeyebilir 08 sonrası dilediğiniz zamana kaydedin
Google ve sosyal paylaşımlardaki harita konumumuzu telefon numaramızı yayınlasak da yazılı mesajla anlaşmayı davet edersek adrese gelmenizi istiyoruz.

 

Randevu almadan ürün iş işçilik saatleri ve ücret konusunda sitemizden ilanımızdan hiç bir bilgi okumadan veya mesajla sormadan veya biliyor kabul etmeden adresimize gelip bizi fazlaca gereksiz yoran meşgül edenler aşırı yakınlaşanlar virüs bulaştırma riski oluşturanların gelmemesi içindir.
Sayfalarımızda bulamadığınız konu ve ürün hakkında randevu sayfamızdan soru yazın buluruz çözeriz hızlı cevaplarız
Dükkan kapısı kapalı olsada randevu kaydı ile açarız çalışırız
Açmamız için randevu sayfamızda istediğiniz iş ve araç bilgisi yazarak kaydetmeniz gerekiyor 
Yazılı iletişimi dikkate alıyoruz sözlü değil unutulmaya saptırılmaya virüse müsait olduğu için Lastik ve ürünleri İlan sayfamızda 550 civarı ürünü detaylı görebilirsiniz İşcilik ücretimiz saatine göredir randevu sayfamızda görebilirsiniz soru ve bedava bakmak için yüz yüze gelmek yok
RANDEVU KAYDI YAPMAYANI MÜŞTERİ KABUL ETMİYORUZ
Hayır ücretli bakabiliriz. ücretsiz hiç bir şey yok bizde. Her farklı işin ücreti ayrıca alınır.
50 liradan başlayan ücret alınıyor İş de kullanılacak cihaz ve iş süresine göre ücret belirlenmektedir.
Ön takım bakmak 50 lira.
Arıza tesbit cihazı ile araç beyninde arıza bakmak arıza ışıklarına bakmak 100 liradır.
Jantın eğrilik derecesini tesbit için ücretsiz bakmıyoruz çünkü jantı tekeri havaya kaldırmak döndürmek tesbit etmek işcilik gerektiriyor bu 30 liradır, eğer ücretsiz isterseniz tekerinizin havada dönerken kısa videosunu 15 saniye veya fazlası karşısından çekin bize yollayın ücretsiz videoadan tesbit yapalım, aşırı eğri göbekten eğri Çin jantları düzelmiyor.
Dışdan yüzeysel ücretsiz bakma hakkında gelmeden cep telefonu kamera uygulamanızdan kısa video çekip Whatsapp da bize gönderin bu şekilde görmemiz yeterlidir tesbit değerlendirme yaparız.
Görüşmek konuşmak için bir araya gelmek virüs tedbirine aykırıdır sanal olarak görüşebiliriz bize yazın.
Randevu Al formu sorular cevaplar sayfasında anlattığımız iş pensiplerine aykırı yok sayan hiç bir beklentide ve tekifde bulunmayın kabul edilmeyecektir.
Araba ön arka takım parçasında bozukluk olabilir tesbit bakma ücreti alıyoruz
Direksiyon açı sensörü elektronik parça tamir etmiyoruz, arızalı olabilir arıza tesbit yapmış oluyoruz, işimiz sağlam sensöre kalibrasyon sıfırlama yapıyoruz, her iki durumda da ücret alıyoruz

Yerimiz Sultanbeyli İstanbul tek adresdeyiz başka yerde şubemiz yoktur
Randevu sayfamızda seçenekleri seçin kaydedin iş için anlaşma sağladıkdan sonra iş yeri adresimize davet harita konum yollayacağız.

Ücretsiz dükkana araba giremez.
Ön arka alt takım arıza tesbiti bakmak 15 dakika sürebilir.
Rot ayarı ön yarım saat bir saat sürebilir. 
arka rot ayarıda gerekirse yarım saat daha eklenir.
Direksiyon EPS ABS vs tüm sensör kalibrasyon reset sıfırlama adaptasyon tanıtma ve varsa arıza tesbiti 15 dakika ile bir saat arası sürebilir araca göre değişir.
Balans ayarı bir teker 15 dakika sürebilir.
Lastik değişim tamir bir adet 15 dakika 20 dakika sürebilir.
Jant düzeltme balans sök tak bir adet yarım veya bir saat sürebilir.
Hayır tamir etmiyoruz direksiyon açı sensörü sıfırlama kalibrasyon reset yaparken
Orjinal ayar cihazı ile sağlam olan parçaya ayar yapıyoruz. Ayarsızlık araç beynine tanıtılması gereken işlemleri olan SAS EPS direksiyon açı sensörü ve diğer sensörlerdeki sorun sıfırlama reset kalibrasyonla düzelir, arıza ışığı kalıcı olarak söner ve ayar olur. Sadece ayar yapıyoruz, donanım parça sağlam değilse düzelmeyebilir arıza ışığı yanmaya devam edebilir arızayı tesbit etmiş oluyoruz ücret alıyoruz çünkü pahalı cihaz kullanıyoruz ve tüm araba sistemlerini test ederek işcilik yapıyoruz.
(EPS direksiyon açı sensörü parçalar sensörler bozuksa elektronik tamiri bizde yok parça sökmüyoruz sensör veya diğer parçaları tamir etmiyoruz)

Aracınızın orjinal beyin yazılımı iptal edildiyse arıza ışıkları yanmasın diye sensör irtibatları iptal edilmiş yazılım yüklendiyse parçanız arızalı buna arıza tesbiti kalibrasyon sıfırlama reset işlemleri yapılamıyabilir bu durumda orjinal yazılım yükletin biliyorsanız arızalı sensörünüzü değiştirin sonra bize kalibrasyon için gelin. Kalibrasyon olsun olmasın biz cihazla kontrol ücreti alıyoruz yazılım yükleme bizde yok, uydurma yazılım kısıtlamaları bizde bulunmaz bunlar gerçek arızayı tesbite mani olabilir arızaları gizleyebilir sorunlara çözüm bulamazsınız. bizim yaptığımız iş yazılımla iptal edilmemiş çalışan sağlam sensör ve parçaların beyine tanıtımını kalibrasyonunu araçdaki tüm parçaların arıza tesbitini orjinal yazılımınıza orjinal cihaz ile yapıyoruz.

Evet DURUYOR ilandaki fiyatı kabul ediyorsan önce bu sitemizde randevu kaydet sonra gel ürünü al
Duruyor var, hepsi duruyor, durmayan ilanı sildik.
İlan site linkini mesajına kopyala yapıştır randevu sayfamızdan iş yaptırma saat ücret seçeneklerinden seç gönderi tıkla hemen bize ulaşır işini yaparız.
İlan tarihi geri eskide olsa resimleri ve detaylı bilgileri fiyat gerçektir sondur zaten düşük eski fiyatdır dahada düşürülemez.
İşçilik gerekiyorsada yapabiliriz yoksada ürünü teslim ederiz, randevu al sayfasındaki iş saati ücreti dilimi akşam gece olan ürün fiyatına eklenecektir.
Ürünü depoda zor yerden çıkarmayı anca almak için karar vermiş ödeme yapan müşteriye yaparız.
Sitemiz ve ilanlarımızda bulamadığınız diğer her marka ebat yeni lastiği ve başka ürünleri de ön ödemeli bize sipariş verebilirsiniz sizin için getirtiriz, talepleriniz için iletişim formumuzu doldurun
Her marka model ebat ürünleri sizin için tedarik ediyoruz getirtiyoruz Mesaj yazarak  randevu soru sayfamızdan isteyin sorun mesajla bilgi veriyoruz çünkü doğru bilgiye ulaşmamız bir saati bulabilir
Sipariş verdiğiniz ürünü bizim Sultanbeyli adresimizdeki dükkanımızdan teslimdir kargo gönderi yok.

 

Usta diyorki: arabandaki arızalı parçaları benmi bozdum eğdim, arabanı benmi kaldırıma kasise çarptım vurdum mazgal çukuruna düştüm, Ben mi dirift attım makas attım sağa sola tekerden çarptım? yok ee ne diye benden ücretsiz beklenti halindesin Niye ben saatlerce bedava çalışayım uğraşayım Kullanılan makinalar 300 bin lira değerinde yıpratılıyor Arabanda parçalar sağlamsa sorun düzelir ayar tutar parçalarda bozulma varsa düzelmez ama bozuk parçayı arıza tesbit yapıyoruz bunu size rapor ediyoruz bunun için ücret alıyoruz, bazı yerlerde parçalar sağlam iyi ama ayar yapamıyorda olabilirler Parçalarınız iyiyse kesinlikle ayar tutar bizde.
Lastik patlağı bakmak ücretlidir patlak çıkmasa bile tamir ücretinin yarısı alınır teker sökme takma ücretidir. Fitilli tamir yapmıyoruz lastiği sökerek içden Dünyanın en kaliteli malzemelerini kullanarak ömür boyu garantili yamalar ile tamir ediyoruz. Saat 22 sonrası patlak aramaya bakmıyoruz çoğu tamir olmaz. ilan sayfamızdan beğenip almak istediğiniz mevcut yeni lastik çıkma lastik ilan linkini mesajla yazın bize satışı ve takma balansı her saat randevu alırsanız yapabiliriz.
Görüşmek konuşmak için bir araya gelmek virüs tedbirine aykırıdır sanal olarak görüşebiliriz bize yazın, ücret iş bilgileri Randevu sayfamızdadır. Açık kapalı diye bir şey yok, Randevu sayfamızda kabul ettiğiniz günün her saatinde iş yapabiliriz, o halde açıkmı kapalımı sormayın randevu sayfamızdan dilediğiniz saat ücret seçerek iş isteginde bulunun.
Gece işi için randevu almış olmanız gerekir ve iş ürün ücreti başdan peşin alınır.
Randevu aldığınız saatde biz müsait değilsek en yakın sonraki saatlerde ilk olarak sizin işinizi yapacağız.
Dükkan kapımızda olmanız randevusuz her saat yüzyüze görüşme imkanı sağlamaz,
Randevu Al formu sorular cevaplar sayfasında anlattığımız iş pensiplerine aykırı yok sayan hiç bir talepde  bulunmayın kabul edilmeyecektir.
DÖVİZ NAKİT FİZİKİ ELDEN OLARAK KABUL EDİLMİYOR AMA DÖVİZ BANKADAN FAST EFT IBANA OLUR
NAKİT TL ÖDEME VE KREDİ KARTI TEK ÇEKİM DÜKKANDA ÖDENEBİLİR 9 19 MESAİ SAATLERİ İÇİNDE SONRASI GECE ÖDEME İŞDEN ÖNCE YAPILIR NAKİT TL TEK ÇEKİM KART VEYA EFT KABUL EDİLİR TAKSİT YOKTUR.
Dekont göstermenizi kabul etmiyoruz sahte olasılığı var
Ödemeniz bizim hesabımıza geçtiğini banka online web şube de gördüğümüzde doğruladığımızda işi yapacağız. Kuveyttürke gönderin
SAAT 19 SONRASI ÖDEME İŞDEN ÖNCE YAPILIR BANKA IBANA GÖNDERME UYGUNDUR RANDEVU KAYDI SONRASI IBAN BİLGİLERİ VERİLECEKTİR İşçilik ücretlerimiz randevu sayfamızdadır.
7 Gün 24 saat saniyede ödeme hesaba geçsin FAST’ın EFT’den farkı nedir?
EFT sisteminde paranın gönderildiği hesaba geçmesi için süre taahhüdü yoktur, gönderen ve alıcı bankaya, teknolojik altyapıya, işlem tutarı gibi faktörlere bağlı olarak işlem süresi uzayabilmektedir. FAST altyapısında ise bu süreler saniyelere düşmekte, en fazla 25 saniye içerisinde tamamlanmayan işlemler iptal edilmektedir. Ayrıca başarılı ve başarısız transferlere ilişkin taraflar anlık olarak bilgilendirilmektedir.
FAST Sisteminde transfer yapılırken dikkat edilmesi gereken en önemli kriter nedir?
IBAN ile birlikte Alıcı Adı soyadı/Unvanı bilgisi doğru ve tam olarak yazılmalıdır. Aksi halde işlem karşı banka tarafından reddedilmektedir.
FAST Sistemi ile hangi kanallardan para transferi yapılabilir?
Banka Mobil, İnternet Şubesi, ATM ve Şubelerimizden FAST işlemi gerçekleştirilebilir.
Banka Mobil ya da İnternet Şubesi’nden FAST işlemi nasıl gerçekleştirilebilir?
Banka Mobil ya da İnternet Şubesi’ne giriş yaptıktan sonra FAST menüsü seçilmesine gerek bulunmamaktadır. Para Transferleri > Başka Hesaba Havale/EFT adımları izlenerek FAST işlemi gerçekleştirilebilir, eğer işlem kriterleri FAST’a uygunsa, işlem FAST olarak gerçekleştirilir.
Girilen işlem FAST kriterlerine uygun değilse süreç nasıl işlemektedir?
Girilen işlem FAST kriterlerine uygun değilse işlem EFT olarak devam eder. Eğer EFT saati geçmiş veya hafta sonu ise, işlem ileri tarihli EFT olarak gerçekleştirilebilir. 
Resmi mesai dışı erken ve geç gece saatleri iş yaptırmak için bir gün sonraya veya bir gün önceden randevu kaydedin
Göbekden eğri jantı düzeltmiyoruz veya isterseniz bir gün önceden jantı bırakırsanız düzeltmeyi deneriz düzelirse bir saat işcilik ücreti alırız, düzelmezse hurda jant bize kalır çünkü presde bir saat  işçiliğimizin karşılığı olabilir. Sıfır veya çıkma jant satışımız vardır. 
Balans ayarından öncelikle sonra arızalı parçalar olabilir bunu tesbit etmek için çeşitli parçaların dönüşüne arabayı kaldırıp bakmamız lazım uğraş gerektiriyor ücret alıyoruz arıza tesbit nedenine bakmak için ücret alıyoruz 
Balans da teker sökme takmada teker ebatını yazmanız lazım doğru işcilik fiyatı verebilmemiz için. 195 65 15 gibi varsa RUNLAT belirtmeniz lazım. 
Başka titreşimlerde olabilir, bozuksa debriyaj baskı balata volan aktarma aks fren diskleri salgı yapan jant lastik bunlar değişmeden sorun ayarla düzelmez
Çalışarak yürümeyen hasarlı aracı alacak yerimiz yok
Değişmesi gereken parçanızı siz temin edip getirmeniz halinde takarız, biz temin edemiyoruz, sağlam tarafın ve eğri tarafın rot kolu resimlerini çekip aynısını alın doğru ebat parçayı getirin takarız Ön sipariş ödemeli bir hafta içinde parça getirtebiliriz arabanızı kendi yerinizde bekletin. Bizde araba bekletme yok.
Ürün bakmak içinde aşağıdaki İlan sayfamızda her bir lastik jant ürün anahtar alet vs ilanı için 6 adet farklı profillerden çekilen resimleriyle çok net görebilir gerekli her bilgisine ulaşabilirsiniz, bunları bilmiyoruz konuşarak yüzyüze gösteremeyiz sayfada görebilirsin
Ürünü almak ve işi yaptırmak için karar verdiğinizde hemen dükkanı açıyor işinizi yapıyoruz, almaya karar verdiğiniz ilan linkini bize internetden mesaj yollayın hazırlayalım.
Lastik patlağı bakmak ücretlidir patlak çıkmasa bile tamir ücretinin yarısı alınır teker sökme takma ücretidir 22 sonrası bakmıyoruz çoğu tamir olmaz. ilan sayfamızdan beğendiğiniz yeni lastik çıkma lastik ilan linkini mesajla yazın bize satışı ve takma balansı her saat randevu alırsanız yapabiliriz.
Görüşmek konuşmak için bir araya gelmek virüs tedbirine aykırıdır sanal olarak görüşebiliriz bize yazın, ücret iş bilgileri Randevu sayfamızdadır. Açık kapalı diye bir şey yok, Randevu sayfamızda kabul ettiğiniz günün her saatinde iş yapabiliriz, o halde açıkmı kapalımı saçma soru
Gece işi için randevu almış olmanız gerekir ve iş ürün ücreti başdan peşin alınır.
Randevu aldığınız saatde biz müsait değilsek en yakın sonraki saatlerde ilk olarak sizin işinizi yapacağız.
Dükkan kapımızda olmanız randevusuz her saat yüzyüze görüşme imkanı sağlamaz,
Randevu Al formu sorular cevaplar sayfasında anlattığımız iş pensiplerine aykırı yok sayan hiç bir talepde  bulunmayın kabul edilmeyecektir.
Sınırsız ve kuralsız bir memmuniyet yoktur, yanlışlar haksızlık üzerine memmuniyet inşaa edilemez Aldığın ürünü günlerce kullandıkdan sonra iade etmeye kalkan var, değil kullanma naylonunu yırttın diye iade edemiyosun market sıfır ürünlerini, kaldıki 2.el çıkma lastik alıp bir ay sonra iade etmeye kalkan var İstismar etmeyin egoist olmayın kendinizi aşırı memmum etmek isterken karşınızdakini mağdur etmek istiyorsunuz Çünkü o ürünün bedelini peşin çok daha önce biz ödedik hiç bir ürün bedava değildir.
Verilen ücret bir seferlik iş içindir, işcilik ürünün içindedir, defalarca ücetsiz iş yapılmasını beklemek haksızlıktır, memmuniyet karşılıklıdır.
Yeni veya çıkma kullanılan lastikde iade yoktur, garanti yoktur, çünkü kötü kullanım ve yol şartları hasar vermektedir.
 Müşteri trafiğimizi düzene sokmak insanları kapıda bekletmemek gereksizce yüzyüze gelip virüs riskine girmemek Doğru gerçek hızlı bilgilendirmek için randevu formunu size sunuyoruz, süpriz fahiş ödemelerle karşılaşmamanız içinde iyi bir yoldur.
RANDEVU KAYDI YAPMAYANI MÜŞTERİ KABUL ETMİYORUZ
Bizi özellikle dükkanda rahatsız ve meşgül eden sigarayla giren virüs mesafesini korumayan,
iş ticaret ahlakı kul hakkına uymayan saygısız kaba ses yükselten, irtibat kurup iş yaptıracağım diye konuşan veya yazan randevu alıp gelemeyeceğini haber vermeyen
Aşağılayan dalga geçen bedava hizmet bekleyen çok erken ve geç saatlerde telefonu arayarak rahatsız eden
iş konularımızı sitemizde okumak ve youtube 7LSOR videolarımızda izlemek yerine arayıp bizden aynı şeyleri telefonda dinlemek isteyen, çünkü aynı konulardır.
telefonda bilgi kursu verme öğretme anlatma iş marka ürün desteği yoktur sadece ücretli iş için randevu aldıysanız hatırlatma yapabilirsiniz
bizimle ilgisi bile olmadığı çok açık net farklı konuyu sorunu arayıp bize soran
numaraları GÜVENİLMEZ kişi ve numara olarak kaydediyoruz, aramada engelliyoruz yazılı mesaj açık yazarak tekrar güven sağlayın randevu sayfamız öncelikli sonra Whatsap Bip de kimseyi engellemiyoruz bize yazın. 
Bize zarar verici kişiler bir daha sonraki zamanlarda yıllarca aramada ulaşamaz yada iş çözüm cevap konusunda dikkate alınmazlar
dükkanda yüzyüze konuşmamız bu kişilerle imkansızdır.

Yazabilirsin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bize Fiyat Teklifi mail@7ls.org - Arkadaşına Tavsiye Et