• Randevu sayfamızı kaydedin 24 saat 365 gün iş yapabiliriz güncel 11 2022

Müşteri Hizmetlerine Sorulara cevap burada TELEFONU ARAMAYIN

Yola tamire gelirmisiniz ?

Yola tamire gitmiyoruz yolda her hangi bir yerde lastiğiniz patladıysa stepneyi kendiniz takın.

İZELTAŞ 4 kollu ( 17 19 21 22 lokmalı ) bijon anahtarı ve STEPNE yedek lastik satışımız vardır bizden alabilirsiniz ilan sayfamızda görün  ( tekerinizi sökemediyseniz çekici kurtarıcı ile taşıtın )

Patlak tekerinizi yaptırmak için sitemizden randevu kaydedip dükkanımıza saat 19 a kadar getirebilirsiniz saate göre ücretler farklıdır randevu sayfasında görebilirsiniz saate göre gündüz düşük fiyat olur

Patlayan tekeriniz için saat 19 sonrası yeni lastik veya jant takabiliriz eğer varsa elimizde ilan ürün sayfamızda sorgulatın ebatınızı (Örnek 205 55 16 RFT Runflat SSR lastik gibi) bulduysanız bu sitemizden randevu kaydedin takalım veya yeni sağlam başka getirdiğiniz lastik jantı takalım. Gece lastik tamiri ile uğraşmıyoruz lastik bozulmuş olabilir yenisini alacaksınız.

Tamir edilmesi mümkün olmaz durumdaki tekerinizle hiç bir zaman ücretsiz uğraşmıyoruz kontrol test sökme ücreti alıyoruz En ucuz işi yaptığımızı söylemiyoruz başkalarını örnek vermeyin en iyi işi yapıyoruz randevu sayfamızdaki fiyata.

Lastik veya jant fiyatlarını bu sitemizde ilan ve Fiyat listesi sayfalarımızda görebilirsiniz sayfamıza bakmadan arayarak, yazarak da sormayın dükkan kapısına gelip rahatsız etmeyin pazarlık etmeyin. Lastik jant fiyatına ayrıca iş saati ücreti eklenecektir.

%18 + KDV FATURA EKLENECEK Aracınıza özel fazla ücret (araç marka model teker ebat özellikleri durumuna göre iş ücreti yükselebilir sayfadaki başlayan en düşük fiyatdır) hesaplanabilir fiyatı size kayıt’dan sonra bildireceğiz – Ücretsiz arabayı dükkana almıyoruz

YOLA DIŞARI TAMİR İÇİN VEYA HER HANGİ BİR NEDENLE BİZ GİTMİYORUZ SADECE DÜKKANDA İŞ KABUL EDİYORUZ

Müşteri randevu kaydı şart

Yeriniz nerede ?

Yerimiz Sultanbeyli İstanbul tek adresdeyiz başka yerde şubemiz yoktur
Randevu sayfamızda seçenekleri seçin kaydedin iş için anlaşma sağladıkdan sonra iş yeri adresimize davet harita konum yollayacağız.

Açıkmısınız ?

RANDEVU KAYDEDİN AÇILACAK

İŞE MANİ DURUMLAR OLURSA RANDEVU RED, İPTAL OLABİLİR Güvenlik Ödeme Sağlık vs gibi konularda sorun hissettiğimizde.

Bayram günleri de iş yaparız randevu ve önce ödeme ile
Kapımızı Randevu ile pazar tatil günü dahil her gün ve saat açıyoruz Randevusuz değildir !
İletişim Randevu sayfamızda size uyan iş konusu ve işin yapılacağı saatler ve ücret dilimini seçerek gönderi tıklayın hemen bize ulaşır, saatinde işinizi yapmaya başlarız. TELEFONDA SORU SORMAYIN

RANDEVUNUZU HEMEN EFT ÜCRET ÖDEYEREK KESİNLEŞTİREBİLİRSİNİZ
Ödenmiş işi öne alırız Önce ödemediğinizde iş zamanız bir kaç saat ileri uzatılabilir, randevusuna gelmeyip haber vermeyenler var, biz ücreti ödenen ve geleni öncelikli işe alırız. Gelmeyeceğini haber vermeyeni işyeri engelleme listesine alırız sonraki zamanlarda iş yaptıramaz. Gece işlerinde önce ödeme zorunludur.
Başkalarına sormayın sizi yanıltabilir bize mesajla sorun randevusuz adresimize soru için gelmeyin, çünkü soruların cevapları bellidir sitemizde videolarımızda ve ilanlarımızdadır.
Önce randevu alın, sorularınız varsa buradan cevaplara bakın, yine bulamadıysanız soruyu burada yazarak sorun.
Whatsapp Bip hattımıza da yazabilirsiniz, yazılı iletişim tercih ediyoruz, anlaşılması kolay olduğu için.
Randevu Al formu sorular cevaplar sayfasında anlattığımız iş pensiplerine aykırı yok sayan hiç bir beklentide ve teklif de bulunmayın kabul edilmeyecektir.
RANDEVUYA GELMENİZE MANİ DURUM OLURSA İPTAL EDİLDİĞİNİ RANDEVU EPOSTASINI CEVAPLAYARAK BİLDİRİN
Saat 23 sonrası randevu kaydınızı usta görmeyebilir 08 sonrası dilediğiniz zamana kaydedin
Google ve sosyal paylaşımlardaki harita konumumuzu telefon numaramızı yayınlasak da yazılı mesajla anlaşmayı davet edersek adrese gelmenizi istiyoruz.
Randevu almadan ürün iş işçilik saatleri ve ücret konusunda sitemizden ilanımızdan hiç bir bilgi okumadan veya mesajla sormadan veya biliyor kabul etmeden adresimize gelip bizi fazlaca gereksiz yoran meşgül edenler aşırı yakınlaşanlar virüs bulaştırma riski oluşturanların gelmemesi içindir.
Sayfalarımızda bulamadığınız konu ve ürün hakkında randevu sayfamızdan soru yazın buluruz çözeriz hızlı cevaplarız
HER SAAT İŞ YAPARIZ RANDEVU KAYDI GEREKLİ BAZI SAATLERDE ÖNCE İBAN ÖDEME ŞART

Dükkan kapısı kapalı iş yaptırabilirmiyim ?

Dükkan kapısı kapalı olsada randevu kaydı ile açarız çalışırız
Açmamız için randevu sayfamızda istediğiniz iş ve araç bilgisi yazarak kaydetmeniz gerekiyor
Yazılı iletişimi dikkate alıyoruz sözlü değil unutulmaya saptırılmaya virüse müsait olduğu için Lastik ve ürünleri İlan sayfamızda 550 civarı ürünü detaylı görebilirsiniz İşcilik ücretimiz saatine göredir randevu sayfamızda görebilirsiniz soru ve bedava bakmak için yüz yüze gelmek yok
RANDEVU KAYDI YAPMAYANI MÜŞTERİ KABUL ETMİYORUZ

Ücretsiz arabada arıza ses bakarmısınız ?

Hayır ücretli bakabiliriz. ücretsiz hiç bir şey yok bizde. Her farklı işin ücreti ayrıca alınır.
50 liradan başlayan ücret alınıyor İş de kullanılacak cihaz ve iş süresine göre ücret belirlenmektedir.
Ön takım bakmak 50 lira.
Arıza tesbit cihazı ile araç beyninde arıza bakmak arıza ışıklarına bakmak 100 liradır.
Jantın eğrilik derecesini tesbit için ücretsiz bakmıyoruz çünkü jantı tekeri havaya kaldırmak döndürmek tesbit etmek işcilik gerektiriyor bu 30 liradır, eğer ücretsiz isterseniz tekerinizin havada dönerken kısa videosunu 15 saniye veya fazlası karşısından çekin bize yollayın ücretsiz videoadan tesbit yapalım, aşırı eğri göbekten eğri Çin jantları düzelmiyor.
Dışdan yüzeysel ücretsiz bakma hakkında gelmeden cep telefonu kamera uygulamanızdan kısa video çekip Whatsapp da bize gönderin bu şekilde görmemiz yeterlidir tesbit değerlendirme yaparız.
Görüşmek konuşmak için bir araya gelmek virüs tedbirine aykırıdır sanal olarak görüşebiliriz bize yazın.
Randevu Al formu sorular cevaplar sayfasında anlattığımız iş pensiplerine aykırı yok sayan hiç bir beklentide ve tekifde bulunmayın kabul edilmeyecektir.
Araba ön arka takım parçasında bozukluk olabilir tesbit bakma ücreti alıyoruz
Direksiyon açı sensörü elektronik parça tamir etmiyoruz, arızalı olabilir arıza tesbit yapmış oluyoruz, işimiz sağlam sensöre kalibrasyon sıfırlama yapıyoruz, her iki durumda da ücret alıyoruz

Lastik patlağına ne zaman bakarsınız ?

Lastik patlağı bakmak ücretlidir patlak çıkmasa bile tamir ücretinin yarısı alınır teker sökme takma ücretidir. Fitilli tamir yapmıyoruz lastiği sökerek iç den Dünyanın en kaliteli malzemelerini kullanarak ömür boyu garantili yamalar ile tamir ediyoruz. Saat 19 sonrası patlak aramaya bakmıyoruz çoğu tamir olmaz. ilan sayfamızdan beğenip almak istediğiniz mevcut yeni lastik çıkma lastik ilan linkini mesajla yazın bize satışı ve takma balansı her saat randevu alırsanız yapabiliriz.

Yola tamire gitmiyoruz

Görüşmek konuşmak için bir araya gelmek virüs tedbirine aykırıdır sanal olarak görüşebiliriz bize yazın, ücret iş bilgileri Randevu sayfamızdadır. Açık kapalı diye bir şey yok, Randevu sayfamızda kabul ettiğiniz günün her saatinde iş yapabiliriz, o halde açıkmı kapalımı sormayın randevu sayfamızdan dilediğiniz saat ücret seçerek iş isteginde bulunun.
Gece işi için randevu almış olmanız gerekir ve iş ürün ücreti başdan peşin alınır.
Randevu aldığınız saatde biz müsait değilsek en yakın sonraki saatlerde ilk olarak sizin işinizi yapacağız.
Dükkan kapımızda olmanız randevusuz her saat yüzyüze görüşme imkanı sağlamaz,
Randevu Al formu sorular cevaplar sayfasında anlattığımız iş pensiplerine aykırı yok sayan hiç bir talepde bulunmayın kabul edilmeyecektir.

Fiyat kaç olur ?

QR KODU TARATIN OTOMATİK IBANI ALIN

Fiyat kaç olur ? Megan Passat Golf Seat Leon Citroen c5 Mercedes C segmenti tüm markalar ve üzeri SUV, Servis Minibüsü Kamyonet araçlar için ön arka alt takımlarda bozuk parça çıkarsa arıza tespit ücreti 100 Lira sadece arızaları yazarız götürüp yaptırırsınız, çıkmazsa ayara geçebiliriz.

Rot ayarı 250 ve artı 250 direksiyon açı sensörü SAS kalibrasyon tüm hata kodları raporu dahil

balans tekeri en küçük teker 1adeti 50 Liradan başlar büyüdükce yükselir,

arka rot ayarı bozuksa ve işlem yaparsak artı 100 veya 150 Lira eklenir ,

A B segmenti küçük araçlarda en uygun fiyatdır başlayan saat ücreti randevu sayfamızda yazandır
fiyat aracın işçilik zorluğu saat süresi ile hesaplanıyor, rot da ve direksiyon da ayarla düzelmeyen eğrilik elektronik sensör bozukluğu gibi durum varsa da nedeni ni cihazla tesbit ediyorum raporunu ekran görüntüsünü veriyorum bu ücretleri alıyorum

Fiyatlar dövize endeksli bizden fiyat aldığınızdan sonraki başka tarihlerde dövize paralel ve malzeme fiyatları dövizden de fazla artması nedeniyle yükselebilir düşmez lütfen düşermi beklentisiyle defalarca gelip gelip sorup rahatsız etmeyin.

Ücretsiz dükkana araba giremez.

Ön arka alt takım arıza tesbiti bakmak 15 – 30 dakika sürebilir.

Rot ayarı ön yarım saat ile bir saat sürebilir.

Arka rot ayarıda gerekirse yarım saat daha eklenir.

Direksiyon EPS ABS vs tüm sensör kalibrasyon reset sıfırlama adaptasyon tanıtma ve varsa arıza tesbiti yarım saat ile bir saat arası sürebilir araca göre değişir.
Balans ayarı bir teker 15 dakika sürebilir.
Lastik değişim tamir bir adet 15 dakika 20 dakika sürebilir.
Jant düzeltme balans sök tak bir adet yarım veya bir saat sürebilir.
Aracınıza özel hesaplanan fiyatları size randevu kayıt dan sonra bildireceğiz
Ücretsiz arabayı dükkana almıyoruz – Önce Ödenir saatleri için bankadan göndermeniz ve hesabımıza geçmiş olması gerekir

Randevusuna gelmeyen daha önceki ve sonraki aldığı fiyatları kabul etmeyenler her zaman önce öder sonra işi yapılır

Telefonda dükkanda bilgi alabilirmiyim ?

Hayır alamazsın bu sitede okuyarak bilgi alabilirsin
Bilgi fiyat sormaya dükkana gelmeyin Polis sorguya çeker gibi eziyet. Sorununuzu yazılı iletin
Sitemizde yazılmamış açıklanmamış gizli saklı bilgi yok ve rahatsız olmak istemiyoruz sorularla Dahası teknik bilgileri cihazla ölçerek test ederek öğrenebiliyoruz yani kafadan atmaca bilgi söyleyemeyiz, anlattıklarımız kesin tesbit detaylı bilgi değil anafikir başlıkla kalır ilerisi detaylı cihaz bağlayarak bazı iş sistemleri kullanarak ortaya çıkacaktır bu ücretlidir.
Randevu sayfamızda ilanlar sayfamızda bakın, yazan fiyatı kabul ediyorsanız işi yaptırmaya gelin
İşler hakkında bilgi telefonda ve dükkanda anlatılmayacaktır
iş konularının sayfalarına webde tıklayın detaylı bilgileri okuyun, 7LSOR video kanallarımızda izleyin randevu sayfamızda güncel bilgilerdir farklı bir anlatım beklemeyin aynı şeylerdir aynı bilgilerdir, zamanım ve gücüm yok herkese özel tekrarlamaya.
Telefon No bu sitemizden kaydettiğiniz Randevunuzu hatırlatmak içindir. Telefonda sesli konuşmaya kapattığımız numaralar yazılı mesaj göndersin
Whatsapp Bip yazın özel görüşmeler için bizi Whatsapp Bip de engelleyeni telefon aramasından dükkanda yüzyüze görüşmekden engelleriz
Telefon yoluyla ve yüzyüze dolandırma taciz şiddet virüs gibi sıkıntılar var
Telefon anlık sesli bazılarına kapalı ama Whatsapp Bip Eposta Sosyal paylaşımlarda kapalı engelli kimse yoktur bu imkanlarla yazın sorun bize kesin ulaşıyor
acele yazılı cevaplayacağım
ACİL OLSA BİLE TELEFON KONUŞMASI TERCİH ETMİYORUM
Sizde veya bizde İnternet kesilirse iş Randevu isteğiniz için telefon araması yapabilirsiniz

RANDEVU KAYDI YAPMAYANI MÜŞTERİ KABUL ETMİYORUZ

Bilgisayar Notebook Bakımı Kalibrasyon Kurulum Arıza Giderme Yapabilirmisiniz?

Evet bilgisayar Notebook Bakımı Kalibrasyon Kurulum Arıza Giderme Yapıyoruz

Bilgisayar Notebook Bakımı Kalibrasyon Kurulum Arıza Giderme Yapıyoruz Her marka model PC cihaz için yapıyoruz Her türlü sorunların çözümü, arıza tesbiti varsa arıza tarafımızdan ya ayarlanız düzelir yada tesbit edilir. Teknik servis hizmetimiz dükkanımızda randevu ile yapılmaktadır adrese gitmiyoruz

Ağırvasıta işi yapıyormusunuz ?

AĞIR VASITA YAPMIYORUZ
BURADA OTOSANAYİDE BAŞKA HER HANGİ BİR İŞİNİ YAPAN DA YOK
YOLLARIMIZ AĞIRVASITA GEÇİŞİNE UYGUN DEĞİLDİR GELMEYİN GİRİŞİ ÇIKIŞI KAZA YAPARSINIZ DAR SOKAK YOL
KAPIDA SORU DİNLEMİYORUZ KAPIDA PARK BEKLEME YAPMANIZI İSTEMİYORUZ ÇÜNKÜ OTOMOBİL İŞİMİZE ZARAR VERİYOR KİM YAPAR DİYE BANA SORMA BİLMİYORUM GOOGLE AĞIRVASITA İŞİ YAZ ARAT BULACAKSIN

Sadece Otomobil Hafif Ticari Motosiklet işleri yapabiliriz videolarımızda gösterdiğimiz işleri yapabiliyoruz parça değişimi gerekebilir yedek parçanızı kendiniz temin etmiş getirmiş olmanız kaydıyla yapabiliyoruz

Randevu kaydınız olmadan yüzyüze konuşma ve araba girişi yoktur
Soru cevap ve bilgiler sayfalarımızda

Kalabalık ve küçük çocuk dükkana getirebilirmiyim ?

Kalabalık yani çok kişi ve küçük çocuk dükkana getirmeyin, onlar dışarda beklesin içeri bir kişi kabul ediyoruz küçük çocuk dükkanda makina ve malzemeye ayar işine zarar verebilir çocuk getirmeyin
RANDEVU KAYDI YAPMAYANI MÜŞTERİ KABUL ETMİYORUZ

Sigara ile dükkana girebilirmiyim ?

Hayır sigara ile girmeyin, sigara ile girerseniz iş ürün ücretleri iki katı sigara cezası ödersiniz. Sigara tüten kişiyi dükkana almıyoruz. Sigaranızı kapımızda bitirmek kapımıza atmakda yanlış önceden bırakmış olarak temiz gelmenizi rica ediyoruz

Japon polisinden alkol ve sigara yasağına megafonlu sesli görsel şekil uyarı çabası

SİGARA İÇEN CENNETE GİREMEZ TİMURTAŞ HOCA

Sigara hakkında İhsan ŞENOCAK

RANDEVU KAYDI YAPMAYANI MÜŞTERİ KABUL ETMİYORUZ

Elektronik Sensör Parça Tamir Ediyormusunuz ?

Hayır tamir etmiyoruz direksiyon açı sensörü sıfırlama kalibrasyon reset yaparken
Orjinal ayar cihazı ile sağlam olan parçaya ayar yapıyoruz. Ayarsızlık araç beynine tanıtılması gereken işlemleri olan SAS EPS direksiyon açı sensörü ve diğer sensörlerdeki sorun sıfırlama reset kalibrasyonla düzelir, arıza ışığı kalıcı olarak söner ve ayar olur. Sadece ayar yapıyoruz, donanım parça sağlam değilse düzelmeyebilir arıza ışığı yanmaya devam edebilir arızayı tesbit etmiş oluyoruz ücret alıyoruz çünkü pahalı cihaz kullanıyoruz ve tüm araba sistemlerini test ederek işcilik yapıyoruz.
(EPS direksiyon açı sensörü parçalar sensörler bozuksa elektronik tamiri bizde yok parça sökmüyoruz sensör veya diğer parçaları tamir etmiyoruz)
Orjinal yazılımınız iptalmi ?

Aracınızın orjinal beyin yazılımı iptal edildiyse arıza ışıkları yanmasın diye sensör irtibatları iptal edilmiş yazılım yüklendiyse parçanız arızalı buna arıza tesbiti kalibrasyon sıfırlama reset işlemleri yapılamıyabilir bu durumda orjinal yazılım yükletin biliyorsanız arızalı sensörünüzü değiştirin sonra bize kalibrasyon için gelin. Kalibrasyon olsun olmasın biz cihazla kontrol ücreti alıyoruz yazılım yükleme bizde yok, uydurma yazılım kısıtlamaları bizde bulunmaz bunlar gerçek arızayı tesbite mani olabilir arızaları gizleyebilir sorunlara çözüm bulamazsınız. bizim yaptığımız iş yazılımla iptal edilmemiş çalışan sağlam sensör ve parçaların beyine tanıtımını kalibrasyonunu araçdaki tüm parçaların arıza tesbitini orjinal yazılımınıza orjinal cihaz ile yapıyoruz.

Sitedeki ilandaki ürünler duruyomu ?

Evet DURUYOR ilandaki fiyatı kabul ediyorsan önce bu sitemizde randevu kaydet sonra gel ürünü al
Duruyor var, hepsi duruyor, durmayan ilanı sildik.
İlan site linkini mesajına kopyala yapıştır randevu sayfamızdan iş yaptırma saat ücret seçeneklerinden seç gönderi tıkla hemen bize ulaşır işini yaparız.
İlan tarihi geri eskide olsa resimleri ve detaylı bilgileri fiyat gerçektir sondur zaten düşük eski fiyatdır dahada düşürülemez.
İşçilik gerekiyorsada yapabiliriz yoksada ürünü teslim ederiz, randevu al sayfasındaki iş saati ücreti dilimi akşam gece olan ürün fiyatına eklenecektir.
Ürünü depoda zor yerden çıkarmayı anca almak için karar vermiş ödeme yapan müşteriye yaparız.
Sitemiz ve ilanlarımızda bulamadığınız diğer her marka ebat yeni lastiği ve başka ürünleri de ön ödemeli bize sipariş verebilirsiniz sizin için getirtiriz, talepleriniz için iletişim formumuzu doldurun
Her marka model ebat ürünleri sizin için tedarik ediyoruz getirtiyoruz Mesaj yazarak randevu soru sayfamızdan isteyin sorun mesajla bilgi veriyoruz çünkü doğru bilgiye ulaşmamız bir saati bulabilir
Sipariş verdiğiniz ürünü bizim Sultanbeyli adresimizdeki dükkanımızdan teslimdir kargo gönderi yok.
Aradığınız bize sormak istediğiniz yeni veya çıkma ürünleri aşağıdaki sayfalarımızda arayınız:

İlandaki yeni ve çıkma satılık ürünlerimizi görmek için tıklayın

Yeni Lastik Jant depodaki ürünleri görmek için tıklayın

Sorun düzelmezse niye ücret veriyorum ?

Usta diyorki: arabandaki arızalı parçaları benmi bozdum eğdim, arabanı benmi kaldırıma kasise çarptım vurdum mazgal çukuruna düştüm, Ben mi dirift attım makas attım sağa sola tekerden çarptım? yok ee ne diye benden ücretsiz beklenti halindesin Niye ben saatlerce bedava çalışayım uğraşayım Kullanılan makinalar 300 bin lira değerinde yıpratılıyor Arabanda parçalar sağlamsa sorun düzelir ayar tutar parçalarda bozulma varsa düzelmez ama bozuk parçayı arıza tesbit yapıyoruz bunu size rapor ediyoruz bunun için ücret alıyoruz, bazı yerlerde parçalar sağlam iyi ama ayar yapamıyorda olabilirler Parçalarınız iyiyse kesinlikle ayar tutar bizde.

Ödeme seçenekleri nedir ?

DÖVİZ NAKİT FİZİKİ ELDEN OLARAK KABUL EDİLMİYOR AMA DÖVİZ BANKADAN FAST EFT IBANA OLUR QR KODU TARATIN OTOMATİK IBANI ALIN
NAKİT TL ÖDEME VE KREDİ KARTI TEK ÇEKİM DÜKKANDA ÖDENEBİLİR 9 19 MESAİ SAATLERİ İÇİNDE SONRASI GECE ÖDEME İŞDEN ÖNCE YAPILIR NAKİT TL TEK ÇEKİM KART VEYA EFT KABUL EDİLİR TAKSİT YOKTUR.
Dekont göstermenizi kabul etmiyoruz sahte olasılığı var
Ödemeniz bizim hesabımıza geçtiğini banka online web şube de gördüğümüzde doğruladığımızda işi yapacağız. Kuveyttürke gönderin
SAAT 19 SONRASI ÖDEME İŞDEN ÖNCE YAPILIR BANKA IBANA GÖNDERME UYGUNDUR RANDEVU KAYDI SONRASI IBAN BİLGİLERİ VERİLECEKTİR İşçilik ücretlerimiz randevu sayfamızdadır.
7 Gün 24 saat saniyede ödeme hesaba geçsin FAST’ın EFT’den farkı nedir?
EFT sisteminde paranın gönderildiği hesaba geçmesi için süre taahhüdü yoktur, gönderen ve alıcı bankaya, teknolojik altyapıya, işlem tutarı gibi faktörlere bağlı olarak işlem süresi uzayabilmektedir. FAST altyapısında ise bu süreler saniyelere düşmekte, en fazla 25 saniye içerisinde tamamlanmayan işlemler iptal edilmektedir. Ayrıca başarılı ve başarısız transferlere ilişkin taraflar anlık olarak bilgilendirilmektedir.
FAST Sisteminde transfer yapılırken dikkat edilmesi gereken en önemli kriter nedir?
IBAN ile birlikte Alıcı Adı soyadı/Unvanı bilgisi doğru ve tam olarak yazılmalıdır. Aksi halde işlem karşı banka tarafından reddedilmektedir.
FAST Sistemi ile hangi kanallardan para transferi yapılabilir?
Banka Mobil, İnternet Şubesi, ATM ve Şubelerimizden FAST işlemi gerçekleştirilebilir.
Banka Mobil ya da İnternet Şubesi’nden FAST işlemi nasıl gerçekleştirilebilir?
Banka Mobil ya da İnternet Şubesi’ne giriş yaptıktan sonra FAST menüsü seçilmesine gerek bulunmamaktadır. Para Transferleri > Başka Hesaba Havale/EFT adımları izlenerek FAST işlemi gerçekleştirilebilir, eğer işlem kriterleri FAST’a uygunsa, işlem FAST olarak gerçekleştirilir.
Girilen işlem FAST kriterlerine uygun değilse süreç nasıl işlemektedir?
Girilen işlem FAST kriterlerine uygun değilse işlem EFT olarak devam eder. Eğer EFT saati geçmiş veya hafta sonu ise, işlem ileri tarihli EFT olarak gerçekleştirilebilir.
Resmi mesai dışı erken ve geç gece saatleri iş yaptırmak için bir gün sonraya veya bir gün önceden randevu kaydedin

Hangi Jant düzelir ?

Göbek den eğri jantı düzeltmiyoruz veya isterseniz bir gün önceden jantı bırakırsanız düzeltmeyi deneriz düzelirse bir saat işcilik ücreti alırız, düzelmezse hurda jant bize kalır çünkü pres de bir saat işçiliğimizin karşılığı olabilir. Sıfır veya çıkma jant satışımız vardır.
Düzelttiğimiz jant videolarını Youtube kanalımızda izleyiniz.

Titreme neden olur?

Balans ayarından da olabilir alttakımlarda arızalı parçalar da sorun eğrilik boşluk da olabilir değişmesi gerekir bunu tesbit etmek için çeşitli parçaların dönüşüne arabayı kaldırıp bakmamız lazım uğraş gerektiriyor tesbit ücreti alıyoruz arıza tesbit ücretsiz değildir.

Başka titreşimlerde olabilir, bozuksa debriyaj baskı balata volan aktarma aks fren diskleri salgı yapan jant lastik bunlar değişmeden sorun ayarla düzelmez istediğiniz iş de yapılan işciliğe ücret ödersiniz düzelmesede iade edilmez.
Konu hakkındaki videolarımızı Youtube kanalımızda izleyiniz.

Balans da teker sökme takmada teker ebatını yazmanız lazım doğru işcilik fiyatı verebilmemiz için. 195 65 15 gibi varsa RUNLAT belirtmeniz lazım.

Çalışarak yürümeyen hasarlı aracı bırakabilirmiyim ?

Çalışarak yürümeyen hasarlı aracı alacak yerimiz yok
Değişmesi gereken parçanızı siz temin edip getirmeniz halinde takarız, biz temin edemiyoruz, sağlam tarafın ve eğri tarafın rot kolu resimlerini çekip aynısını alın doğru ebat parçayı getirin takarız Ön sipariş ödemeli bir hafta içinde parça getirtebiliriz arabanızı kendi yerinizde bekletin. Bizde araba bekletme yok.
Ürün bakmak içinde aşağıdaki İlan sayfamızda her bir lastik jant ürün anahtar alet vs ilanı için 6 adet farklı profillerden çekilen resimleriyle çok net görebilir gerekli her bilgisine ulaşabilirsiniz, bunları bilmiyoruz konuşarak yüzyüze gösteremeyiz sayfada görebilirsin
Ürünü almak ve işi yaptırmak için karar verdiğinizde hemen dükkanı açıyor işinizi yapıyoruz, almaya karar verdiğiniz ilan linkini bize internetden mesaj yollayın hazırlayalım.
Lastik patlağı bakmak ücretlidir patlak çıkmasa bile tamir ücretinin yarısı alınır teker sökme takma ücretidir 22 sonrası bakmıyoruz çoğu tamir olmaz. ilan sayfamızdan beğendiğiniz yeni lastik çıkma lastik ilan linkini mesajla yazın bize satışı ve takma balansı her saat randevu alırsanız yapabiliriz.
Görüşmek konuşmak için bir araya gelmek virüs tedbirine aykırıdır sanal olarak görüşebiliriz bize yazın, ücret iş bilgileri Randevu sayfamızdadır. Açık kapalı diye bir şey yok, Randevu sayfamızda kabul ettiğiniz günün her saatinde iş yapabiliriz, o halde açıkmı kapalımı saçma soru
Gece işi için randevu almış olmanız gerekir ve iş ürün ücreti başdan peşin alınır.
Randevu aldığınız saatde biz müsait değilsek en yakın sonraki saatlerde ilk olarak sizin işinizi yapacağız.
Dükkan kapımızda olmanız randevusuz her saat yüzyüze görüşme imkanı sağlamaz,
Randevu Al formu sorular cevaplar sayfasında anlattığımız iş pensiplerine aykırı yok sayan hiç bir talepde bulunmayın kabul edilmeyecektir.
Motosiklet işi yapıyormusunuz ?

Motosiklet işlerinizi yapabiliriz

Teker jant lastik her hangi bir parça motor değiştirme komple motor veya kısmi motor parçalarını değiştirme yaparız arızada parça değişimi gerekebilir arıza tesbit ücreti alıyoruz yedek parçanızı kendiniz temin etmiş getirmiş olmanız kaydıyla parça değişiminizi yapabiliyoruz motor vs aracınızı dükkanımızda bekletme yok günlerce bekletme yok beklemesi gerekiyorsa kendi yerinize götürüp bekletebilirsiniz sadece hızla bir kaç saat de işi yapıp teslim ediyoruz
Orjinal parça Honda Yamaha gibi her markanın yetkili bayisinden faturalı alınmış olmalı faturası parça yanında bize verilirse biz bu işe garanti veririz aksi halde kalitesiz parça getirenin işine garanti vermiyoruz parça dayanmayabilir beklenen başarı olmayabilir bu sorumluluk müşteriye aittir. Aksini talep ediyorsanız bize motosikletinizi getirmeyin.

Lastiğe fitilli tamir tutmayacağı için yapmıyoruz fitil lastiği kullanılamaz hale getirebiliyor Lastiği jantdan sökerek kaliteli yama yapıştırıcı malzemelerle tamirini yapıyoruz çivi vida tamirleri için lastik bitene kadar kalıcıdır garantilidir fiyatı fitilden yukarıdır ama daha kazançlı çıkarsınız lastiğiniz 3000 lira değerinde olabilir bir fitille bunu kullanılamaz hale getirip kaybedebilirsiniz işcilikde 100 lira fark eder ebata araca göre değişiklik gösterir

Müşteri memmuniyeti nedir ?

Sınırsız ve kuralsız bir memmuniyet yoktur, yanlışlar haksızlık üzerine memmuniyet inşaa edilemez Aldığın ürünü günlerce kullandıkdan sonra iade etmeye kalkan var, değil kullanma naylonunu yırttın diye iade edemiyosun market sıfır ürünlerini, kaldıki 2.el çıkma lastik alıp bir ay sonra iade etmeye kalkan var İstismar etmeyin egoist olmayın kendinizi aşırı memmum etmek isterken karşınızdakini mağdur etmek istiyorsunuz Çünkü o ürünün bedelini peşin çok daha önce biz ödedik hiç bir ürün bedava değildir.
Verilen ücret bir seferlik iş içindir, işcilik ürünün içindedir, defalarca ücetsiz iş yapılmasını beklemek haksızlıktır, memmuniyet karşılıklıdır.
Yeni veya çıkma kullanılan lastikde iade yoktur, garanti yoktur, çünkü kötü kullanım ve yol şartları hasar vermektedir.
Müşteri trafiğimizi düzene sokmak insanları kapıda bekletmemek gereksizce yüzyüze gelip virüs riskine girmemek Doğru gerçek hızlı bilgilendirmek için randevu formunu size sunuyoruz, süpriz fahiş ödemelerle karşılaşmamanız içinde iyi bir yoldur.

Dükkana kabul etmediğimiz kişiler ?

RANDEVU KAYDI YAPMAYANI MÜŞTERİ KABUL ETMİYORUZ
Bizi özellikle dükkanda rahatsız ve meşgül eden kötü yoğun parfüm alkol madde kokan sigarayla giren virüs mesafesini korumayan,
iş ticaret ahlakı kul hakkına uymayan saygısız kaba ses yükselten, irtibat kurup iş yaptıracağım diye konuşan veya yazan randevu alıp gelemeyeceğini haber vermeyen
Aşağılayan dalga geçen bedava hizmet bekleyen çok erken ve geç saatlerde telefonu arayarak rahatsız eden
iş konularımızı sitemizde okumak ve youtube 7LSOR videolarımızda izlemek yerine arayıp bizden aynı şeyleri telefonda dinlemek isteyen, çünkü aynı konulardır.
telefonda bilgi kursu verme öğretme anlatma iş marka ürün desteği yoktur sadece ücretli iş için randevu aldıysanız hatırlatma yapabilirsiniz
bizimle ilgisi bile olmadığı çok açık net farklı konuyu sorunu arayıp bize soran
numaraları GÜVENİLMEZ kişi ve numara olarak kaydediyoruz, aramada engelliyoruz yazılı mesaj açık yazarak tekrar güven sağlayın randevu sayfamız öncelikli sonra Whatsap Bip de kimseyi engellemiyoruz bize yazın.
Bize zarar verici kişiler bir daha sonraki zamanlarda yıllarca aramada ulaşamaz yada iş çözüm cevap konusunda dikkate alınmazlar
dükkanda yüzyüze konuşmamız bu kişilerle imkansızdır.

Madde ve sigara bağımlılarının burnu koku almaz o nedenle kötü parfüm kokusunu fazla üzerlerine sıktıklarının farkına varmazlar bizi çok rahatsız etmektedir. bazen bir kişinin üzerinde beyaz madde alkol sigara ter yoğun kötü parfüm kokuları birleşmiş çok iğrenç hal almıştır.

 

Sayfayı arkadaşına Tavsiye> <Bize Fiyat Teklifin: mail@7ls.org