SULTANBEYLİ İSTANBUL TÜRKİYE
Lastik Tamir Jant Düzeltme

Randevu sayfamızı kaydedin 24 saat 365 gün iş yapabiliriz

Lastik Tamir Jant Düzeltme Yeni Çıkma Ürünler bulunur

İlanlarımız Ürünlerimiz Fiyatları alt başlığında ürünleri detaylı görebilirsiniz

jant düzeltmeye Kaç Öderim

Balans jant lastik sökme takma dahildir. EĞRİ JANTI DÜZELTİYORUZ KIRIK ÇATLAK VARSA ARGON KAYNAKCISINA KAYNATTIRIYORUZ KAYNAK ÜCRETİ AYRIDIR 400 TL DEN BAŞLAYAN FİYAT.


DÜZELTME İŞİ ÜCRETLERİ BAŞLAYAN FİYATLAR, 200TL 13 14 DEMİR JANT, ÇELİK 300TL – 15 16 400TL DEMİR JANT, ÇELİK 500 – 17 600TL – 18 750TL – 19 800TL – 20 900TL


ÇEKİÇLENEN DEMİR JANTI DÜZELTİRİZ BAZI PÜRÜZLER KALABİLİR, JANTINIZI ÇEKİÇLETMEDEN GETİRİN EĞRİLEN JANTI ÇEKİÇLETTİRMEDEN GETİRİRSENİZ ORJİNAL ESKİ HALİNİ ALACAK ŞEKİLDE ÇOK İYİ DÜZELTİRİZ.


ALAŞIM ÇELİK JANTLARINDA AŞIRI EĞRİ VE ÇATLAK OLANLARIN DÜZELİRKEN KIRILMA ÇATLAĞIN BÜYÜMESİ MÜMKÜNDÜR DÜZELDİKDEN SONRA KAYNAKCI BUNU KAYNATIR. ÇOK EĞRİ JANTINIZI 1 GÜN ÖNCEDEN BIRAKIN DÜZELTMEYİ DENERİZ DÜZELİRSE 1 SAAT İŞCİLİĞİ ALIRIZ DÜZELMEZSE HURDA JANT BİZE KALIR UĞRAŞI KARŞILIĞIDIR.


% 100 Ön takım arızasını tesbit ediyoruz, doğru ve gerçek arızayı buluyoruz, 30 yıldır bu işi yapan ustamız İsa Aslan tecrübesi ile en kısa sürede gerçek tesbit yapıyor, ustayı zamanı ve mekanı meşgül ettiği, detaylı tesbitde fiziksel güç ve efor sarfettiği için 50 tl gibi uygun bir ücret alır.


BAZEN BÜYÜK KESİK TAMİRİ ÇIKMA LASTİK FİYATINI BULABİLİR, SONUÇDA ZAMAN ALAN İŞCİLİK MALZEME TUTARI LASTİK EBATI DEĞERİ BÜYÜDÜKCE BÜYÜR.


2.EL ÇIKMA LASTİKLER JANTLARIN RESİMLERİ EKLENDİ 2. EL LASTİKLER TAKILI JANTDAN ÇIKTI DENENDİ BALANS CİHAZLA TESTDEN GEÇTİ SORUNSUZDUR 2.EL ÇIKMA BAŞLIĞINDAN BAKABİLİRSİNİZ

7LS İKİNCİ EL ÇIKMA LASTİK JANTLAR RESİMLERİ FİYATLARI BİLGİLERİ ARA 

Jant lastik alırken arabanıza uyumlu uygun olan ebat ölçüyü alın, mesela jantda 4*100- 4*98 ebatları birbirine takabilirler, bunlar zorlamayla takılıyor ancak poryada aksda merkezlemiyor, yani tekeriniz salgılı dönüyor, balans yapılsa dahi titreşim kesilmiyor, olmaz yani olmaz. göbeği bol gelen jantlarda tam uyumlu göbek plastik bilezikleri mutlaka takılmalı. Bileziklerin bazı ebatları bizde mevcut.


Lastik alırken neden ebat ve ölçünüzü lastiğinizin üzerine bakarak öğrenmiyorsunuz?


Her lastikci size doğru ebatı satamayabilir, elinde ne varsa onu önerirler genelde, amacı sadece kazanmaya dayalı satıcılar çokdur, bunlar kalabalıkda çalışdıklarından iade almazlar , sesinizide çıkaramazsınız, siz siz olun ölçü ebatınızı arabanızın tekerine eğilerek bakın bir zahmet öğrenin , bu sayede doğru lastiği almaya çalışın.


(Müşteriye lastik ebatını ölçüsünü sorduğumda hakaret işittiğim çok oldu, : sen bak arabada, ne bileyim ben sen lastikci değilmisin ! 🙁 )


Çalışıyorumdur, yoğun bir zamanda işimi gücümü bırakır, veya boşum ama yorgunum, bir günde yüzlerce arabanın tekerine eğilip bakamam zaman ayıramam, birde akşam gece ise imkansız, lastiğinizin durumunu ebat yazan resmini çekip whatsapp la yollayın, ben servis , rot balans işimi yapamam, ve sende ne aldığını bilmezsin, en iyisi herkes kendi ebatını öğrensin bir arabasına eğilip baksın


Başka yerden yanlış ebat lastik takmışlar usta ne yapabiliriz, çare çözüm bulabilirmisin sorunlarıyla gelmek durumunda kalıyosunuz, çare taktırdığın lastiği yenide olsa en az yarı fiyatına verip iki katına yeni lastik almak olacak


Genellikle ince seri yanak lastikler pahalı olur bu nedenle büyük olanı ucuz gelir hemen taktırırsınız, sonra çamurluğa bir yerlere sürter, geride veremezsin, öncelikle doğru ebatı bilmenizde çok fayda var. ben ustayım benden öğrenmenizde fayda var, ortada ebat ölçü yok, sadece fiyat soruyor, pahalı dedin usta, neye göre? önce ebatını öğren anla, ona göre kıyasla.


Arabanızda kullanıp da değiştirmek istediğiniz her marka lastiğinizi yeni alacağınız lastik fiyatından düşerek alabiliriz, değerini lastikleri inceleyerek belirleriz.


Lastik ebatınızı arabanızdaki lastiğe bakarak, klavuzdan veya servisden öğrenip Fiyat listemizde bulunuz, daha sonra satın almak için bize yazın. Kartla ödeme veya Havale ile kargo gönderisi yaparız. Ebatınızı bize bildirin

Göbek den aşırı eğri jantı düzeltmiyoruz veya isterseniz bir gün önceden jantı bırakırsanız düzeltmeyi deneriz düzelirse bir saat işcilik ücreti alırız, düzelmezse hurda jant bize kalır çünkü pres de bir saat işçiliğimizin karşılığı olabilir. 

Sıfır veya çıkma jant satışımız vardır.

 jant da disk poryasında eğrilik olabilir  bunu tesbit etmek için çeşitli parçaların dönüşüne arabayı kaldırıp bakmamız lazım uğraş gerektiriyor tesbit ücreti alıyoruz eğrilik durumu arıza tesbit ücretsiz değildir. 

Düzeltirsek jantı sökme takma düzeltme balans ayarı ücreti ayrıca alacağız.

Balans da teker sökme takmada teker ebatını yazmanız lazım doğru işcilik fiyatı verebilmemiz için. 195 65 15 gibi varsa RUNLAT belirtmeniz lazım.

Jantın eğrilik derecesini tesbit için ücretsiz bakmıyoruz çünkü jantı tekeri havaya kaldırmak döndürmek tesbit etmek işcilik gerektiriyor bu 50 ila 100 lira arası, eğer ücretsiz isterseniz tekerinizin havada dönerken kısa videosunu 15 saniye veya fazlası karşısından çekin bize yollayın ücretsiz videoa’dan jantı tesbit yapalım. 

Aşırı eğri göbekten eğri kalitesiz Çin aleminyum alaşım çelik jantları düzelmiyor.

Dışdan yüzeysel ücretsiz bakma hakkında gelmeden cep telefonu kamera uygulamanızdan kısa video çekip Whatsapp da bize gönderin bu şekilde görmemiz yeterlidir tesbit değerlendirme yaparız.

 Görüşmek konuşmak için bir araya gelmek virüs tedbirine aykırıdır sanal olarak görüşebiliriz bize yazın.

Randevu Al formu sorular cevaplar sayfasında anlattığımız iş pensiplerine aykırı yok sayan hiç bir beklentide ve tekif de bulunmayın kabul edilmeyecektir.

Düzelttiğimiz jant videolarını Youtube kanalımızda izleyiniz.Lastik Değişme Tamir Jant Düzeltme

2023 model Lastik sökme takma makinamızla 24. jantlar dahil ince seri yanaklı lastikleri dahi çizmeden mükemmel söküp takabiliyoruz.

Lastik ebatı parça adı numarası resimleri gibi bilgileri iletişim formu doldurarak fiyat bilgisi alabilirsiniz, teknik konu olduğu için yüzyüze ve telefonda konuşarak olmaz.

Dükkan adresine gelerek sormayın, sadece sanal iletişimle sorabilirsiniz, uzkadan siparişle ödemesini önceden alarak getirtiriz, ürün hakkında bilgiyi öğrenmek için saatlerce çalışmamız gerekiyor, Yüzyüze olmaz virüs tedbiri.

Milli eğitim bakanlığından belgeli işciliği Dünyaca kabul görmüş teknisyen ustamız 30 yıldır bu işi yapan İsa Aslan bizzat kendisi Rot Balans ayarı yapmaktadır, çok titiz dikkatli işciliği ile ayarları mükemmel yapar.

Rot balans işinin detaylarını diğer sayfamızda ve videolarda anlattık izleyiniz.

% 100 Ön takım arızasını tesbit ediyoruz, doğru ve gerçek arızayı buluyoruz,30 yıldır bu işi yapan ustamız İsa Aslan tecrübesi ile en kısa sürede gerçek tesbit yapıyor, ustayı zamanı ve mekanı meşgül ettiği, detaylı tesbitde fiziksel güç ve efor ve zaman sarfettiği için 50 TL den başlayan ücret alır.

İletişimden mesaj yazarak sorabilir iş için randevu siparişi verebilirsiniz

İlanlarımız Ürünlerimiz Fiyatları

Sayfayı arkadaşına Tavsiye> <Bize Fiyat Teklifin: mail@7ls.org