Debriyaj Fren Volan Baskı Balata Triger Değişimi

Randevu sayfamızı kaydedin 24 saat 365 gün iş yapabiliriz

7LS Debriyaj Fren Balata Volan Baskı

Şanzıman Yağı Bakımı Yapıyoruz

Debriyajınızda manuel vites kolunuzda sorunlar yaşıyorsanız,

motor kalkışlarda sarsıntılı titreme oluyorsa,

koku geldi ve debriyaj pedalınız veya manuel vites kolunuz normal işlevini yapmıyorsa,

debriyaj balatanızı yaktınız

baskı balata seti değişmesi gerekiyor,

bu parçaların beraber çalıştığı volan disk aynası da zarar görmüşse isterseniz yenisini tedarik etmemiz mümkün isterseniz tornacıda taşlatma imkanımız vardır,

debriyaj pedalınızdan ve vites kolundan memmun değilseniz debriyaj balata takımını değişerek her şey yoluna girecektir

bize yazılı iletin onarım için iş randevusu alın. hızlı onarımı garanti etmek için başdan depozit ödemesi yapın, iş yerimizde her hava şartlarında onarımı hızla gerçekleştirelim.


Sacs Luke Valeo araçların orjinal marka yeni baskı balata volan takarız 2010 ve üzeri model araçlar için, kendi getireceğiniz parçanızıda takarız. Ücret: Kompe sağ ve sol aks, debriyaj baskı balata volan, şanzıman yağı değişimleri toplamı için manuel otomobilde işcilik 5 saatlik işçilik ücretinden başlayan fiyat vardır net fiyat çıkarmak için randevu siparişi araç bilgilerinizi tam girerek kaydedin.

Fren Balata Disk hidrolik Yağı Bakımı Yapıyoruz

Fren Balata Disk, hidrolik yağı, öntakım arkatakım parçaları genel,( sadece değişim işcilik yapıyoruz 2015 ve üzeri model araçlar içindir, parçalar bizde mevcut değildir, parçacıdan temin edilecek, bayram günü kapalı) amartisör, Bijon yalama olmuş yuva içi bozulmuş ise çözüm yuvaların bulunduğu porya parçasını değişmektir aks bilyasıda parça dahilinde olur oda değişmiş olur ses kesilir bu değişimleri yapıyoruz.

KIRIK BİJON, ŞİFRELİ BİJON İPTAL ETMEK SÖKMEK İŞLERİNİ YAPIYORUZ

Yalama olan bijon yuvasına işlem yapmıyoruz, poryayı komle değişiyoruz, tek tek içerde kırılmış bijon, şifreli bijonu kaynakla sökme iptal etme işlemlerini yaparız.

Orjinal Yedek Parça Getirtilir Takılır, istediğiniz parçayı sizin için getirtiriz, arabanızın markası farketmez hepsini getirtiriz, gelmesi bir kaç gün zaman alabilir yurt içi, yurt dışından gelecekse bir kaç haftayı bulabilir, sipariş olarak ürün tutarının ücretini başdan alıyoruz.


Görünmeyen anlaşılması zor arızalı parçanızı bilmiyorsanız arıza tesbiti bakımı yapabiliriz, araç altına girmeden açık da kolay görünür parçaya bakım ücreti yok.


Parça siparişi, arıza tesbiti, parça değişimi, takılması, orjinal çektirmelerle, anahtarlarla, cihazlarla tarafımızdan takılır.


Yedek Parçalar konusunda fazla seçenek vardır, yansanayi ucuz parça, veya çeşitli farklı markalarda parça seçimi yapabilirsiniz, isterseniz, bulunmayan parça için özel ürettirebiliriz, bu daha fazla zaman ve ücret gerektirir.


Dükkanımıza gelerek veya eposta yazarak parça adı numarası resimleri gibi bilgileri iletişim formu doldurup epostamıza yollayarak fiyat bilgisi alabilirsiniz, teknik konu olduğu için telefonda konuşarak olmaz.


Dükkan adresine gelerek parça sormayın, stokda dükkanda parça bulundurmuyoruz sadece sanal iletişimle sorabilirsiniz, uzkadan siparişle ödemesini önceden alarak parçayı getirtiriz, parça hakkında bilgiyi öğrenmek için saatlerce çalışmamız gerekiyor. Yüzyüze anlık fiyat verme olmaz virüs tedbiri ve zaman gerekiyor.

Orjinal Yedek Parça Getirtilir Takılır Fren Balata Disk hidrolik Yağı Bakımı Yapıyoruz Fren Balata Disk, hidrolik yağı, öntakım arka takım parçaları genel, ( sadece değişim işcilik yapıyoruz, parçalar bizde mevcut değildir, parçacıdan temin edilecek, bayram günü kapalı) amartisör, Bijon yalama olmuş kırılmış yuva içi bozulmuş ise çözüm yuvaların bulunduğu porya parçasını değişmektir aks bilyasıda parça dahilinde olur oda değişmiş olur ses kesilir bu değişimleri yapıyoruz.


yay, salıncak, burç, rot, rotil, rotkolu, bilya, aks, porya, Her marka model 2005 yılı ve sonrası araçlar için, değişimi yapıyoruz. Milli eğitim bakanlığından belgeli işciliği Dünyaca kabul görmüş teknisyen ustamız 30 yıldır bu işi yapan İsa Aslan bizzat kendisi Rot Balans ayarı yapmaktadır, çok titiz dikkatli işciliği ile ayarları mükemmel yapar. Rot balans işinin detaylarını sizlere işi yaparken anlatmaya zamanımız yetmez, yanınızda anlatmaya kalkarsak iş konsatrasyonumuz bozulur, detaylı hesaplama gerektiren bir iş yapıyoruz, arabanızla ilgili şikayet ve sorunu, (sağa çekiyo sola çekiyo, titriyo, şu oluyo bu oluyo vs. vs. ama mutlaka belirtin) işin başında söyleyin , işi yaparken karşılıklı sohbete cevap vereceğim derken yapılan işin detayı unutulabiliyor, bu nedenle iş esnasında iş bitene kadar ne sebeple olursa olsun, soru sormayınız, pazarlık, tartışma yapmayınız, iş kanalına girmeyiniz, işi ve ustayı biraz geriden ve dev monitörden izleyebilirsiniz, ustanın iş hareket alanını daralmak işine mani olmaya neden oluyor, bu nedenle iş anlatımını boş müsait zamanlarımızda videolarla HD çekimler yaptık detaylı anlattık mutlaka izleyiniz.

TRİGER KAYIŞI DİŞLİ BİLYA SETİ DEĞİŞİRİZ

Otomobil motoru triger kayışınızın değişme zamanı gelmiş olabilir, geciktirmeniz motorun siboblar pistonlar silindirler komple bozma ihtimali vardır. Bu parça setini önce sipariş ödemesi yaparsanız sizin için temin eder, takma işçiliğini sizin için yapabiliriz Araç bilgilerinizi ve işi yaptırmak istediğiniz gün ve saati randevu kaydet sayfamızdan kaydedin önce ödediğinizde iş yapılacaktır.