Çalışıyomusun

Ara 19, 2021 Genel
1 Kişi Sigarasız Maskeli Mesafeli Ses Yükseltmeden Girebilir Virüs Önlemi

Çalışıyomusun : Çalışmayacak olsam neden dükkanda olayım, çalışırım fiyatda anlaşırsak, fiyatı önceden anlaşalım, iş konusuna gel zamanımı çalma acele et, size ne lazım onu söyle !


LASTİK VARMI! diye sorup bekliyor, bazen 15 dakika, bizde müşteriye soru sorulmaz, sen hemen söyleyeceksin ebatını, Lastikci dükkanında yüzlerce lastiği görüyosun ne saçma soru bu, ebat ölçü numara ver bilmesen bile oto minibüs arabanı söyle bilgisayardan fiyat bulayım vereyim. 10 tane karşı soru ile insanı yoruyor.


Sen bir arabanın lastiğinin eğilip ebatına bakamıyorsan, bize yüzlerce soran oluyor biz hiç bakamayız, herkes kendi arabasının lastik ebatına baksın öğrensin lastiğin üstünde yazan büyük rakamlar 205 65 16C gibi unutma ha C minibüs kamyonet demektir C yi söylemezsen eksik olur yanlış fiyat alırsın. bizden soru bekleme kendin bilgileri ver, vermiyosan kusur sende bak lastiğine öğren. biz lastiğe bakmıyoruz bilgisayardaki ürün listemize bakıyoruz.


Selam verip susup uzunca bekleme: aleykümselam diyoruz dışardaki gürültüden duymadın, bekleyip durma işi ürünü sor, söyle, konuş be adam !


İşini yaparken hızlı çalışmama mani olma, araba makina teker arasında durma, bize çalışma mesafesi bırak geri çekil Sokakdan korna çalma! kapıda ustayı beklemek yerine içeri gel görüşelim, selam verdim almadın, cadde üzeriyiz gürültüden selam aldımda sen duymadın, işi sor.
aradığın ürünün ebatını veya işi söyle cevabını vereceğiz. bekleyip durma ne lazımsa söyle!


Sizin ihtiyacınız varsa bir ürüne veya işe siz isteyeceksiniz, bizden zorla ısrarcı satış tezgahtarlığı bekleme. senin satmaya niyetin yok deme, senin almaya niyetin yok adamı yoruyorsun.


Bizimle işin yoksa dükkanın girişine arabanı park etme! işimize mani oluyorsun, müşterimizi iş için alamıyoruz, geri zekalı git kimle işin varsa oraya olmuyosa dışarda parka bırak arabanı!
2 saat iş yeri girişimize arabanı parkedip başka yere gittin, gelince ikaz edincede 2 saatde kavga etme Defol acele git!


Şunu tanıyorum bunu tanıyorum parayı kesme: Tanıdık veya tanımadık farketmiyor kul hakkı var herkes eşit işin hakkını verir ve alırız.


Sorumluluk sizde: Lastik değişik ebatlar modifiye ince geniş farklı ölçüler, uyarmı uymazmı sürtermi, bilemeyiz biz sorumluluk kabul etmiyoruz. bize bu konuda bilgi sormayın, siz ne isterseniz takıyoruz.


İndirim istemek: tatil günleri ve gece saatlerinde Lastik depoları kapalı olduğundan dükkanda bulunmayan Lastiği takamayız ve tek alınan lastiğede indirimli fiyat hiç yapamayız.
Kampanya indirimli ürünleri hafta içi mesai saatlerinde akşam saat 16 ya kadar erken sorunuz. Mesai dışında indirim olmaz bu konuda rahatsız etme, normal fiyata ürünü acilen taktırabildiğine şükür et!


İşi yaptırdıkdan sonra fiyata itiraz etme: para yetmiyor veya fiyat çok gelebiliyorsa işe başlamadan önce fiyat sor. zamanımızı çalma.


Esnaflık öğretmeye kalkma, önce sen efendi insan ol, modern kölelik değildir esnaflık, iş sözleşmeye anlaşmaya bağlıdır.


Fiyatı sor: işin ortasında değil girişde sor, işimin emeğimin hakkını almak zorundayım yoksa yapmıyorum.


Fiyatı söylerim, sana fiyat sormadımki deme! sor önce fiyatı sor, sonradan pislik yapma.


Ustaya 2 metre geride dur fazla yaklaşma, tehlike risk algılamasına neden oluyorsun, kulağımız sağır değil, normal konuş bağırma !


İnsanımız kandırmaya vermemeye alışmış işin sonunda ücreti keserek gitmeye çalışıyor, arabada huzurla güvenle gitmenin teminatı kul hakkını ödemektir.
Biz kamudan veya özelden maaş almıyoruz, yaptığımız işden kazancımızı sağlamamız gerekiyor.


Gece tatil mesai dışı pazar günü geliyosun hem efendi ol, ne istediğini insanca söyle, pislik yapma, kapa dükkanı git deme, şerefsizlik yapma, sen niye çalışmıyosun, senin kölenmi var.


Lastiklerinizin hava ayarını yapmak ücretsiz değildir, 10 dakika dükkanı ve ustayı meşgül ettiği için, elektirikli komresörle kaliteli doğru hava ayarı ölçen hava saati ve işcilik olduğu için ücret gereklidir, doğru hava hayatınızı arabanızı lastiğinizi korur.


Havaya paramı alınır terbiyesizlik yapma diyor. bu hava senin soluduğun gibi bedava hava değil, kendin bas ozaman kolaysa, bize ne geliyosun.


Ücretsiz lastik havası basımı bizde yok, benzincilerde kendiniz yalan yanlış basabilirsiniz, orada bile havanızı bir usta veya eleman ayarlamıyor, hava ölçüm saatleri yanlış gösterebilir. bizde kaliteli doğru gösteren hava saati var ustamız ücretli ölçer. ustamızı ve dükkanı meşgül ettiği için, ve insanlar tamir ettirmek yerine defalarca hava bastırmak istediği bir süre sonra iyice gevşeyen patlakdaki çivi kendi düşüyor ve lastik aniden iniyor kazaya sebep olduğu için, ayrıca elektirikle çalışan kompresör kullanımı 5 bin TL lik pahalı bir cihazdır, gibi giderleri olan ücreti mukabil bir iştir


Lastikde patlak bulmak ücretlidir, lastiği sökmek arabayı kaldırmak tekeri su havuzuna sokup çevirerek patlak aramak emek ve işdir ücret gerektirir, ne yaptınki deme körmüsün, tamir ücretinin yarısını ver, vermiyosan gelme!


Öntakım arıza sorun bakma bulma ücretli bizde 20 TLden başlar, başka yerlerdeki ücretsiz veya ucuz fiyatlardan bana bahsetme, para ver akıl verme, bana işimi öğretme, gelipde şöyle yapılır böyle yapılır diye kafa ütüleme, zamanımızı çalma, uğraştırdığın yetmedi birde hakaret etme çok biliyosan niye yapmadın niye sen çözmedin, biz doğru arıza tesbiti yaparız ve hızlı rot balansı yapar bitiririz, veya şase kaçıksa ölçüsünü veririz, avrupa son teknoloji ve ustalık kalitesi var bizde, farklılık burda, gece vakti ve tatil günleri indirim olmaz, telefondan aramıyoruz, soru için muğlak olmayan detaylı ebat ölçü numaralı mesaj yollarsanız biz


3-5 kişi geliyor her kafadan bir itiraz çıkıyor baskı yaparak fiyatı kesiyor, olmaz kardeşim tek gelin, tek gelmeyen veya araba sahibi olmayan kesin problemli gelme meşgül etme, birinizi yetkili temsilci seçin onunla anlaşalım, bir sürü kişiyle pazarlık yapmaya kalkmayın


Arabayı hemen rot makina lift kanala alma, ücretsiz almıyoruz, önce arabadaki şikayetiniz nedir, iş hakında konuşalım daha sonra gerekirse alalım.
Ücretsiz öntakım bakımı, lastik patlağı bakımı vs ses bakımı yok, her yerde şöyle böyle deme burası her yerin şubesi değil.

7lsor

Rot ayarınız iyi değilse arabanıza güvenmeyin, iyi lastiklerle ve virüs tedbirlerine uyarak yola hayata tununun.

Yazabilirsin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

6 + 3 =

Bize Fiyat Teklifi Verebilirsin mail@7ls.org Arkadaşına Tavsiye Edebilirsin