Müşteri Hizmetleri Cevapları

Açıkmısınız Kapalımı ?

Dükkanımıza müşteri ve araba girişi buradan randevu ile olmaktadır, kapımızı randevu ile pazar tatil günü dahil her gün açıyoruz.
Lütfen İletişim Randevu sayfamızda size uyan iş konusu ve işin yapılacağı saatler ve ücret dilimini seçerek gönderi tıklayın hemen bize ulaşır, işinizi yapmaya başlarız.

Ürün bakmak içinde aşağıdaki İlan sayfamızda her bir ilan için 6 adet farklı profillerden çekilen resimleriyle çok net görebilir gerekli her bilgisine ulaşabilirsiniz, bunları bilmiyoruz konuşarak yüzyüze gösteremeyiz sayfada görebilirsin

Ürünü almak ve işi yaptırmak için karar verdiğinizde hemen dükkanı açıyor işinizi yapıyoruz.

Görüşmek konuşmak için bir araya gelmek virüs tedbirine aykırıdır sanal olarak görüşebiliriz bize yazın.

Saat 23 sonrası gece iş yaptırabilmeniz için önce randevu almış ödeme yapmış olmanız gerekir ve iş ürün ücreti başdan peşin alınır. Telefon arama mesajlaşma yazışma gibi uğraşlar sadece gündüz mesai 8 18 saatleri arası olabilir ve randevuyu yani işinizi geciktirebilir.

Randevu aldığınız saatde biz müsait değilsek en yakın sonraki saatlerde ilk olarak sizin işinizi yapacağız.

Dükkan kapımızda olmanız randevusuz yüzyüze görüşme imkanı sağlamaz, virüs tedbiri.

Randevu Al formu sorular cevaplar sayfası Uyalım sayfasında anlattığımız iş pensiplerine aykırı yok sayan hiç bir tekifde bulunmayın kabul edilmeyecektir.

Sitedeki ilandaki ürünler duruyomu ?

Evet ilandaki fiyatı kabul ediyorsan gel al
Duruyor var, hepsi duruyor, durmayan ilanı sildik.
İlan site linkini mesajına kopyala yapıştır randevu sayfamızdan iş yaptırma saat ücret seçeneklerinden seç gönderi tıkla hemen bize ulaşır işini yaparız.
İlan tarihi geri eskide olsa resimleri ve detaylı bilgileri fiyat gerçektir sondur zaten düşük eski fiyatdır dahada düşürülemez.

İşçilik gerekiyorsada yapabiliriz yoksada ürünü teslim ederiz, randevu al sayfasındaki iş saati ücreti dilimi akşam gece olan ürün fiyatına eklenecektir.

Ürünü depoda zor yerden çıkarmak anca almak için karar vermiş müşteriye olabilir.

Sitemiz ve ilanlarımızda bulamadığınız diğer her marka ebat yeni lastiği ve başka ürünleride ön ödemeli bize sipariş verebilirsiniz sizin için getirtiriz, talepleriniz için iletişim formumuzu doldurun

Randevu Al formu sorular cevaplar sayfası Uyalım sayfasında anlattığımız iş pensiplerine aykırı yok sayan hiç bir beklentide ve tekifde bulunmayın kabul edilmeyecektir.

Harita konum telefondan önce Randevu kaydet

Virüs salgını döneminde yaşadığımızı kabulenemeyenler, ve tedbirlerine uymayanlar çoğunlukda BUNLAR GELMESİN
Google ve sosyal paylaşımlardaki harita konumumuzu telefon numaramızı yayından kaldırdık sadece Sultanbeyli görünmektedir.
Başkalarına sorarakda bulmayın randevusuz adresimize gelmeyin, çünkü soruların cevapları sitemizde ve ilanlarımızdadır.

Google harita konumunda rota takibi yapmayın doğru yer değil ve rastgele girişe açık değildir kapı kapalı.

Randevu almadan ürün iş işçilik saatleri ve ücret konusunda sitemizden ilanımızdan hiç bir bilgi okumadan veya mesajla sormadan veya biliyor kabul etmeden adresimize gelip bizi fazlaca gereksiz yoran meşgül edenler aşırı yakınlaşanlar virüs bulaştırma riski oluşturanların gelmemesi içindir.
Önce randevu alın, sorularınız varsa buradan cevaplara bakın, yine bulamadıysanız soruyu burada yazarak sorun.
Whatsapp Bip hattımıza da yazabilirsiniz, yazılı iletişim tercih ediyoruz, anlaşılması kolay olduğu için.

Randevu Al formu sorular cevaplar sayfası Uyalım sayfasında anlattığımız iş pensiplerine aykırı yok sayan hiç bir beklentide ve tekifde bulunmayın kabul edilmeyecektir.

Tüm bu kolay imkanlarda iş için anlaşma sağladıkdan sonra iş yeri adresimize geçerli doğru net davet harita konum yollayacağız.

Halen dükkanın kapısını zorlayanlar aradığında soru için hücum ediyorlar, yazıklar olsun size ya sitemiz www.7LS.org tabelamızda 3 metre ebatında yazıyorken siteye bakmayıp da gelip dükkanda soru sormak için rahatsız ediyorlar soru sadece soru ve bedava baktırmak bunun için yakınlaşıp virüs yaymak bütün bilgiler sitemizde yazılı ve videolarımızda anlattık aynı şeyleri birebir yakınlaşarak anlatmamızı beklemeyin okuyun izleyin iş için gelin önce randevu kaydet


ÜCRETSİZ BAKMIYORUZ
YÜZYÜZE GÖRÜŞMÜYORUZ SORU İÇİN
Sultanbeyli İstanbul Türkiye

Ücretsiz arabada arıza ses bakarmısınız ?

Hayır ücretli bakabiliriz. ücretsiz hiç bir şey yok bizde. Her farklı işin ücreti ayrıca alınır.
50 liradan başlayan ücret alınıyor İşde kullanılacak cihaz ve iş süresine göre ücret belirlenmektedir.

Ön takım bakmak 50 lira. Arıza tesbit cihazı ile araç beyninde arıza bakmak arıza ışıklarına bakmak 100 liradır.

Jantın eğrilik derecesini tesbit için ücretsiz bakmıyoruz çünkü jantı tekeri havaya kaldırmak döndürmek tesbit etmek işcilik gerektiriyor bu 30 liradır, eğer ücretsiz isterseniz tekerinizin havada dönerken kısa videosunu karşısından çekin bize yollayın ücretsiz videoadan tesbit yapalım, aşırı eğri göbekten eğri Çin jantları düzelmiyor.

Dışdan yüzeysel ücretsiz bakma hakkında gelmeden cep telefonu kamera uygulamanızdan kısa video çekip Whatsapp hattımıza gönderin bu şekilde görmemiz yeterlidir Whatsapp hattımız site sol en alt köşededir.

Görüşmek konuşmak için bir araya gelmek virüs tedbirine aykırıdır sanal olarak görüşebiliriz bize yazın.

Randevu Al formu sorular cevaplar sayfası Uyalım sayfasında anlattığımız iş pensiplerine aykırı yok sayan hiç bir beklentide ve tekifde bulunmayın kabul edilmeyecektir.

Güvenilmez kişi numara nedir ?

Sitemizden, Whatsapdan Sosyal paylaşımlardan ve Telefondan bizimle irtibat kurup iş yaptıracağım diye konuşan veya yazan randevu alan gelmeyen asılsız çıkan ciddiyetsiz saygısız aşağılayan dalga geçen bedava hizmet bekleyen numaraları GÜVENİLMEZ kişi ve numara olarak kaydediyoruz, bunlar bize bir daha sonraki zamanlarda yıllarca aramada ve mesaj yazmada ya ulaşamaz yada iş çözüm cevap konusunda dikkate alınmazlar dükkanda yüzyüze konuşma imkanıda yoktur.
Zaten dükkan kapısı kapalı başka türlüde görüşme ulaşma iş yaptırma şansın yok
İş kabülü Randevu sayfamızdan olmaktadır başka yollarla uğraşmayınız
Boş ve can sıkıcı diyaloğlar için gelip bizimle yakınlaşmayan virüs riskine neden olmayan herkese teşekkür ederiz

Elektronik Sensör Parça Tamir Ediyormusunuz?

Hayır tamir etmiyoruz
Orjinal ayar cihazı ile sağlam olan parçaya ayar yapıyoruz. Ayarsızlık araç beynine tanıtılması gereken işlemlemleri olan SAS EPS direksiyon açı sensörü ve diğer sensörlerdeki sorun sıfırlama reset kalibrasyonla düzelir, arıza ışığı kalıcı olarak söner. Sadece ayar yapıyoruz, donanım parça sağlam değilse düzelmeyebilir arıza ışığı yanmaya devam edebilir arızayı tesbit etmiş oluyoruz ücret alıyoruz çünkü pahalı cihaz kullanıyoruz ve tüm araba sistemlerini test ederek işcilik yapıyoruz.
(EPS direksiyon açı sensörü parçalar sensörler bozuksa elektronik tamiri bizde yok parça sökmüyoruz sensör tamir etmiyoruz)

Randevu hava kirliliğine trafik sıkışmasına az yakıta çözümdür

Titreme neden olur?

Balans ayarından öncelikle sonra arızalı parçalar olabilir bunu tesbit etmek için çeşitli parçalara dönüşüne bakmamız lazım ücret alıyoruz arıza tesbit nedenine bakmak için ücret alıyoruz balans da teker sökme takmada teker ebatını yazmanız lazım doğru işcilik fiyatı verebilmemiz için. 195 65 15 gibi varsa RUNLAT belirtmeniz lazım.

Bütün bilgileri burada ve videolarımızda anlattık daha bir şey sormayın iş yaptıracaksanız Randevu kaydedin işin ödemesi parayı cebinize koyun gelin işinizi yapalım

 

İlanlarımız Lastik Jant Yeni Çıkma

 

Randevu hava kirliliğine trafik sıkışmasına az yakıta çözümdür
2 hakkında yorumlar “Blog”
 1. Over the past week or so, I’ve highlighted why partnering with (company name) is
  vital to helping your clients achieve their fitness goals.
  This is the last email I will be sending, and I do not want you to miss out on this
  unique opportunity.
  The possibilities are endless when you have access to…
  – Customizable supplements that lock in fast results
  – Bulk and cut cycles that help build lean muscle in the quickest time
  – Giveaway contests and expert advice
  – Plus much more
  Helping clients boost their confidence levels, look younger, and feel great can be
  difficult.
  This is where (company name) is here to help.
  If you’re interested in partnering with us today, reply to this email for more
  information.
  What have you got to lose?
  I look forward to chat with you on Skype: live:.cid.dd011cd72dfb0a08 or Whatsapp: https://tinyurl.com/whatsapp-text

  RHzs43hgndIpuiSy

Yazabilirsin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bize Fiyat Teklifi mail@7ls.org - Arkadaşına Tavsiye Et