Özlem Yapı Ltd Şti Ergün Türk Sivaslı Kayışdağı Ataşehir İstanbul da adresi 20 yılı geçti buna 60 boy 60X40 6 Metre uzunluk 2 mm kalınlık dan oluşan demir profilleri verdim iş yerine koyduk oto sanayi deki şu anki Rot Balans Lastik dükkanımın kapısının yapılması için anlaştık yapmadı git gel git gel yapacağız diye oyaladı sonra gel sonra yapacağız diye diye dolandırdı.

Malzemeyi başkasına kullanmış gidiyoruz geliyoruz mal yok işi yapmıyor, değeri 1000 doları geçer faizi kar payı eklenir iki katı olur, kapısı takılamadığı için çalışamayan dükkanımda iş kaybım da oldu 2 yıl boş durmak zorunda kaldı yarın yapacam öbürgün yapacam diye diye bekletti, yapmayınca başka birine tekrar masraf yaparak kapılarımızı zar zor yaptırdık.

Oğluyla Cihat Türk le çalışıyor işimizi de yapmadı malımızı da vermiyor parasını da ödemiyor çok mağdur olduk evimize işimize bunun yüzünden bakamadık helal etmiyorum borcunu öde ilahi adalete kalmasın artık öde İnkar ediyor görmedim tanımıyorum diyor Abdullah Aslan nezaretinde Cumali Bey Nakliyeci ile senin dükkana malı indirdik yerleştirdik senin elamanlarında şahit kağıt var imzalı nasıl inkar ediyorsun Cihat Türk oğlu üzerinden google kötü puanı iftira yazısı da eklemiş bu kadar yüzsüz ahlaksızlar 

Biz geçen yıllarda Refah partisi toplantılarında mahalle camisinde gördüğümüzden gider gelirdik sakallı dindar hak yemez görüntüsü vardı bize güven sağladı emanet ettik, böyle emanete hiyanetlik olmaz dolandırıcının yalancının dini olmaz. Son yıllarda da Saadet partisinde görevliydi. Bu insanlar nasıl böyle bir mahrumiyet yaşatır inanması zor gerçekten lütfen güvenmeyin. Malı gasp ettiği yetmemiş gibi şimdide malımı istediğim için hapise attıracakmış ikinci bir mağduriyet yaşatmak istiyor Allah bildiği gibi yapsın Allaha sığınıyoruz adaletde gaspcıya dolandırıcıya alet olmayacak kadar gelişmiştir ülkemizde.

Ergün Türk Babamla 25 defa istemeye geldik kabul ediyordun sonra ödeyeceğim müsait değilim diye diye oyaladın babamda şahit daha sanayideki komşum ustalar da şahit konuyu beraber konuştuk duydular biliyorlar arabama bindin geldin sanayiye bari onun yerine başka işimizi yapmanı da istedik bakalım dedin geldin ölçü aldın gittin komşu ustalar yanımızdaydı inkar etme Allah\’tan kul hakkından kork Biz eknomik durumun iyi değil beyanın üzerine iyilik yapalım sıkıştırmayalım borcu erteleyelim kolaylık yapalım dedik evrakı işleme koymayarak üzerine gitmeyerek kolaylık sağladık ama sen işlerin düzeldi işyerini gelirini büyüttün fakat borcunu ödemiyorsun.

Tedbir olarak siz siz olun malzemeyi topdan kimsenin dükkanına vermeyin büyük risk, az az alın önce bir kapı kanadı çıksın sonra diğeri için alın nasıl olsa ölçünüze göre yapılan başka yere uymaz o yüzden bölüm bölüm az az almak iyi olur. Zalim malı topdan görünce zannediyor ki havadan bulmuş 3 yıldır çalışmışız alın terimizle bunu arayıp istemeyecekmiyiz.

Kayışdağı Ataşehir İstanbul Dolandırıcının yeri :

https://g.page/Ozlemyapi34?share

Demir Doğramacı Dolandırdı

Rot ayarınız iyi değilse arabanıza güvenmeyin, iyi lastiklerle ve virüs tedbirlerine uyarak yola hayata tununun.

Send this to a friend