CategoriesYazılar

Başka sitelerdeki iş ücretleri güncel değil

Başka sitelerdeki iş ücretleri güncel değil

Tarih 01 2023  Bazı sitelerdeki kolayoto com gibi siteler bize ait olan lastik takma rot balans servisi ve sair yazan tüm iş ücretleri güncel değildi güncellemeye imkan vermiyordu 5 yıl geride girdiğimiz fiyat rakamları sayfalarında duruyordu, rakamlar küçük düşük görünüyor sizler oraya bakıp gerçekte lastiği taktıracağınızda o fiyata olduğunu sanmayın, bunlara eposta whatsapp hatlarından ulaştık durumu anlattık kullanıcı girişimizi sağlayın işlerimizi ve fiyatlarını gerçeği ile güncelleyelim dedik karşımızdaki kişi maval okudubir kaç yıl daha bekledim ve tamamen hesabımı sildirdim, fakat diğer servis firmalarınınki de güncel değil. Siz lastiğinizi almadan önce bizden talep edin biz uyguna temin ederiz.

 

Sattığı lastikleri güncelliyor ucuz lastik bulamıyorsun ama kendi takmıyor Türkiye’deki binlerce lastik firmasına ucuz bedava 5 yıllık duran fiyatlara takmasını sağlamak için emekçileri bedavaya kullanmak için bunu yapıyor, bu olmaz zaten lastiği oradan alan 5 yıl önceki fiyata aldanıp seçtiği takma servisine gidiyor iş bitiminde güncel yüksek rakam alınıyor doğal olarak ama bu müşterilerin şikayetine konu oluyor bu tür mağduriyet yorumlarını işletme yorumlarında gördük. Müşteri güncel rakamdan işcilik ödersem kaliteli avrupa makinalarla çalışana giderdim dürüst gerçek fiyatı sayfasına yazana veya söyleyene yaptırırdım diyor ama iş işden geçmiş oluyor, piyasadaki takma servislerinin çoğu kalitesiz makinalarla çalışmakta lastiğe janta zarar verebilmektedir balansı tutturamamaktadır. Halen binlerce oradaki kayıtlı servis firmasında durum aynı 5 yıl önceki fiyatlar görünmeye devam ediyor aldanmayın.

Başka bazı firmaların da web sitelerinde yazan ücretlerinde güncel olmadığını ucuz yazıldığını tesbit ettim. Güncel olmasın düşük fiyat daha iyi derseniz, zaten yere gittiğinizde size yüksek fiyat çıkarıyorlar bununla ya iş bitiminde şok oluyorsunuz ucuz zannederken yüksek fiyatı istemeden bilmeden zorla ödetiyorlar yada sorarsanız yeni güncel yüksek fiyatı duyunca boşa gitmişim diyorsunuz yakıt pahalı zarar ediyorsunuz, bunlar ucuz gösteriyor müşteri çekmek kandırmak için, bizde dürüstlük var alacağımız fiyatı sitemize yazdık.

 

Lastik otel e binlerce lastiği bedava veya ucuza kira ücreti göstererek müşterilerinden toplayıp firma kapatan sonra bu 100 adet şu ebat 200 adet bu ebat diye Facebook lastikci gurup sayfalarında topdan sattıklarını da otele bıraktığı firmayı ararken dolandırıldıklarını bize sorduklarını da gördük aldanmayın.

7LS.ORG Kendi bu sitemizdeki randevu sayfamızdaki saatlere göre değişen 24 saat esasına göre çalışılan sistemimizden seçim yaparak randevu kaydediniz. Randevu kaydettikden sonra dükkan adresimize geliniz aksi halde bizimle rast gele yüzyüze görüşemezsiniz. Kullandığımız makinalarımızı ustamızı işini videolarında izleyin.

Sıfır yeni ve kullanılmış çıkma ikincielim com ilanlarımız günceldir hepsi mevcuttur orda yazan fiyat olur aşağı olmaz,

letgo da sahibinden com da ve başka ilan sitelerinde ilanımız yoktur

Meşhur sitelerden başka satıcı kişilerden lastik almış kargo ile getirtmiş bozuk çıkmış iade ve satıcıya ulaşım yapamamış kişiler mağdur oluyor almayın.

Biz ikincielim com ilanda ürünleri gösteriyoruz LASTİK SERVİSİ İŞÇİLİK ÜRÜN İLANLARIMIZ ÜCRETLERİMİZ GÜNCELDİR

İlan bilgi ediniyorsunuz istediğinizi dükkanımızda takıyoruz, ilan sayfasında örnek lastik ebatı: 205 55 16 yazıp aratın çeşitlere bakın almak istediğiniz ilan linkini bize yollamanız gerekir, hızlı iş için biz unutmuşuz çoğu ürünü mevcut var fakat aklımızda değil dükkana gelip siteden habersizmiş gibi ürün bakamazsınız zor uzun iş nerde ne var bilmiyoruz yüzyüze sormamanızı ilan sayfamızda görmenizi istiyoruz. Virüs tedbiri ve zaman kaybı olmaması içindir, ilandaki fiyatlar bilgiler geçerlidir.

İlan sayfamızdakiler’den başka çıkma ürün bizde yok sormayınız İlan da aratınız Başka konularda özel ve detaylı net bilgi isterseniz yazılı satın aldığınız veya alacağınız ürün yaptıracağınız iş için marka model ebatı (ürün sayfanızdaki ürün adını tam komple yaz) araba marka model yıl yazarak yazılı soru ulaştırın alttaki Whatsapp Bip Eposta Randevu sayfamız ile en doğrusudur telefon sesli arama yaparak rahatsız etmeyiniz konuşmaya müsait değiliz.