Dünkü konuşmasında Kılıçdaroğlu ibadet hane sıralaması yaparken, Kilise Havra Cemevi Cami şeklinde sıralamayı ifade ederek buralara hizmet edilmesi gereğinden bahsetti.

Sıralamalarda öncelik önem büyüklük değerine göre yapılır buna göre Camiyi son sırada görüyor yani en değersiz sonda küçük görüyor.

Yani Cami ne ki önce Kilise Havra Cemevi var diyor, müslümanlar böyle birine güvenecekmisiniz.

Türkiyede islamın Caminin büyüklüğünden öneminden haberi yok veya var da yetki eline geçinde islamı Camiyi yok etmeye çalışacak. Bu arada Kilise hristiyanlar Ermenistan Havra yahudi siyonistler İsrailliler için önde gelir. Türkiye halkını Amerikan halkı zannediyor.

İşcilere saygımız var haklarını koruruz dedi 23 bin işci partisinin belediyelerinden atıldı terör iltisaklılar dolduruldu buna güvenecekmisiniz.

Kılıçdaroğlunun vekil parti üyesi Özgür islamın öğretilmesini orta çağ karanlığı olarak ifade etti, bu islam düşmanlarına güvenecekmisin, İslam ve Cami orta çağa son vermiş yeni çağı başlatmıştır, karanlık olan sizsiniz, Türkiyeyi kara günlere götürmeye çalışan kara lokomotif sizsiniz peşinizdeki vagonlarda ittifakınızdır.

En büyük önemli ibadet hane Cami ve Ezan olduğunun videosunu şuraya koyalım:

Rot ayarınız iyi değilse arabanıza güvenmeyin, iyi lastiklerle ve virüs tedbirlerine uyarak yola hayata tununun.

Send this to a friend