SULTANBEYLİ İSTANBUL TÜRKİYE

Ekmek kuyrukları CHPnin eseri

Oca 9, 2022 Genel

Ekmek kuyruklarını CHP sağladı, ekmek üretiminden gerekli un stokundan sorumlusun zamanında un stokunu kışdan önce belediye bünyesine alsaydın gerekirse ithal etseydin milleti ekmeksiz bırakmasaydın, üretim ekmek sayısı düştüğünden saatinde dağıtım yapmadığından kuyruklar artmıştır. Karneyle sayılı ekmek CHPnin geçmiş tarihinden gelmektedir. Dünyadan kredi alıp paranın pkk ya yollandığı iddia ediliyor, ihtiyaçlarıda almakla mükellef ve sorumlusu CHP ve ittifakcılarıdır. Belediye otobüsleri bakım yapılmadığından sürekli korkunç kazalar yapıyor arızalılar yollarda kalıyorlar, önceden yapılmış olan metro inşaat tünellerine moloz yığıp metroyu kapatıyorlar sorumlusu CHP ve destekcileri ittifak edenlerdir. Belediye bünyesinde ucuzken zamanında un stoku yedeklemesi yapmadı pkk lı yandaşları dışarda özel olarak stokladı ve üç katı fiyata belediyeye satıyor. Belediye ne yapalım un pahalanmış vatandaşa yansıtacağız diyor üretimi kısıyor fiyatı yükseltiyor ekmek kuyrukları meydana geliyor kim sorumlusu CHP ve ittifakıdır, CHP ve yavrularıdır çünkü belediyeler yönetimler yetkiler kendilerindedir.

Belediye otobüs biletine belediye su fiyatlarına ekmek fiyatlarına 3 katına zam yaptılar zulüm yaptılar, seçilirken fiyatları aşağı çekeceğiz su süt yol bedava demişlerdi ey CHP ve yavrularının belediyeleri bu zulüm siz yönetimden gitmeden bitmeyecek.

CHP Seçilmiş Türkiye devlet başkanını meşru kabul etmeyen çok sayıda ifadelerde bulunmuştu, meşruiyet tartışılacaksa sizin meşru olmadığınız gerçeği var teröre kucak açıyor yasalara aykırı davranıyorsunuz bunun üzerine devlet kendini koruma refleksi gösterdiğinde mağduriyet edebiyatı yapıp görevden alsınlar iyi reklam yapmış oluruz tavrındasınız bunların imamlıkla reislikle millete hizmetle alakaları yok cenazelerimizi bile pkk elemanları yıkıyor. yıkamıyor yani bunun üzerinden maaş devşiriliyor.

CHP : Zam Zulüm Kuyruk Çöp Çamur Çukur

7lsor

Rot ayarınız iyi değilse arabanıza güvenmeyin, iyi lastiklerle ve virüs tedbirlerine uyarak yola hayata tununun.

Sayfayı arkadaşına Tavsiye> <Bize Fiyat Teklifin: mail@7ls.org