CategoriesYazılar

Fiyat Teklifi İle Satış Nedir

Sitemizde ürünlerin fiyatını sizin belirlemenizi tercih ediyoruz. Fiyat veremem bilemem diyenler gelip gelip yakınlaşıp virüs tehlikesi oluşturduğu için makul fiyat olsa bile almadığı için, alabileceği fiyatı vermek isteyen teklif eden sadece gelsin

Fiyat Teklifi Ver Tavsiye Et Butonu:

Bu Fiyat Teklifi Ver Tavsiye Et butonu hem almayı düşündüğünüz ürün iş için verebileceğiniz ücreti ustaya sitemizden yazılı mesajla teklif etmenize yarar usta size dönüş yapabilir pazarlık yapabilir belki ürünü alabilirsiniz. ürünün işin adı fotoğrafı linke otomatik konuya gidecek maile ekleniyor gidiyor görüldüğü gibidir mail@7ls.org E-postasını Gidecek postaya yazmanız ve teklif mesajınızı girerek Göndermeniz yeterlidir ulaşacaktır.

Hemde arkadaşınıza önermek tavsiye etmek veya unutmamanız için kendi E-Postanıza da göndererek not almaya yarar. arkadaşınızın veya kendi Epostanızı Gidecek E-postaya yazmanız ve mesajınızı girerek Göndermeniz yeterlidir ulaşacaktır.

Ürünler var ve Fiyat teklifi vermek için ÜRÜN İŞ altındaki butonla veya randevu sayfamızda yazarak makul değerinde teklifinizi bize yollarsınız değerlendirme yapabiliriz teklif için başka imkanlarda var Whatsapp Bip Facebook Tiwitter Eposta Telefon sosyal paylaşımlarımızdanda bize fiyat teklifinizi ulaştırın makul olması halinde kabul edebiliriz alım yapabilirsiniz Sultanbeyli adresimizdeki dükkanda teslim olmak kaydıyla

Bütün Dünyada Amerika İngiltere Avrupa ülkelerinde başda ki bu ülkeler çok zengindir öyle olmasına rağmen eski bir ürünü bile teklif açık artırma ile satıyorlar Bizde Yeni sıfır ürünü almaya gelen almaya isteksiz davranıyor, istemiyosan gelmede almada, fiyatını çok bulan almıyor pahalı diyor ama sormak için gelip gelip yakınlaşıyor virüs bulaştırma riski oluşturuyor. Çalışan ustayı bloke meşgül ediyor işine mani oluyor hatta dükkanda diğer müşterileri rahatsız ederek caydırabiliyor

Makul olabilecek gerçekci bir fiyatı kafasında oluşturmayan malın değerini bilmeyenle mala belli bir değer vermeyenle uğraşmayız uğraşamayız varsın başkaları kırk takla atsın laf anlatsın biz anlatmıyoruz. Bilgi edinme arama motorlarında internetde yazılı ilanlarsa satış sitelerinde fiyatları her bilgiyi görebilirsiniz bunu yapın Biz sadece ödenecek alışverişle muhatap oluyoruz.

Sitemizde bulunmayan başka ürünlerinde marka model ebat yazarak kaç liraya alabileceğinizi yazarsanız biz tedarik edebilir sizin için Türkiyenin her yerinden ön ödemeli siparişle getirtebiliriz. Günün şartlarına uygun makul gerçekci iyi bir fiyat verirseniz malı alma şansınız olabilir. Bize yakın bir fiyat verdiyseniz sizinle o zaman pazarlık yapabiliriz olur fiyatı yazabiliriz.

Lastik jant parça takma montaj balans ayar işcilik bizde en kaliteli cihazlarla ve ustayla yapıldığı için bedavaya yapma bedavaya getirme yoktur fiyatı ayrı belirtilmezse fiyatı malın içindedir. işciliksiz veya düşük kalite işcilik yapan fiyatlarla bunu aynı kefeye koymayın.

Bizde çalıntı mal yok o yüzden güncel günün şartlarında olası fiyatlar geçerlidir.

Lazım Olan Almak İstediğin Ürüne Fiyat Teklifi Ver