SULTANBEYLİ İSTANBUL TÜRKİYE

METAVERSE

Oca 6, 2022 Genel

METAVERSE sanal görüntülere gerçek para vermek Milyon dolarlar ödeyip sanal evrende arsa ev araba değer almaya başlamışlar, bunların parası çok olupda Dünyada koyacak yerleri olmayanlardır. Benzeri Metin2 oyunu ve türevlerinde vardı benim çocuğum 10 yıldır bu oyuna 50 milyon para yatırmıştır eski tabirle tahmini, her seferinde ya değerleri çalınmış yada kumar tarzı işlevlerde kaybetmiş elinde bir değer kalmamıştır.

Reel gerçek kazanılmış para ödeyerek sanal hayali, derken olan ürünün sanalda pazarlanması değil, ya ne, hiç olmayan ama sadece PC monitörde yazılımla varmış gibi videosu görüntüsü olan hayali değerlerdir. Bu hayali ama monitördeki veya yansıtıldığında duvardaki metavers ürünü alabiliyorsun, peki benim hiç ödeme yapmadan o alemde kazanma şansım varmı yok o halde sadece zenginler kulübüne hitab eden hak hukuk adalet somut olamayan bir yer.

Cennete inanmayanlar cennete yatırım yapmayanlar bu metavers sanalına nasıl yatırım yapıyorlar, cennet daha somut ve gerçeklik payı yüksek, hemde kazancı getirisi çok fazla, üstelik cennetdeki büyük kazançlar için Dünyada çok fazla para harcamak gerekmiyor. Gözünü yaşama kapadığında ulaşıyorsun orada yaşıyorsun ama Dünya ve Metavers yok oluyor.

Metaversi gerçek değerlerin sanalda temsil edilmesi olarak anlayanlarda var, ancak bu muğlak kesin değildir, gerçeklikle alakası olmayan tamamen sanal evren oluşturma peşindeler bu evreninde tanrıları kendileri.

Sanalı satanlar dünyanın her yerinde ülke şehir gerçek topraklarını o paralarla alıyor  

06 01 2022

7lsor

Rot ayarınız iyi değilse arabanıza güvenmeyin, iyi lastiklerle ve virüs tedbirlerine uyarak yola hayata tununun.

Sayfayı arkadaşına Tavsiye> <Bize Fiyat Teklifin: mail@7ls.org