Habersiz Virüsden Vefat Ediyorlar

Ara 20, 2021 Genel

Türkiyede günlük virüsden vefat 4 otobüs dolusu insan oluyor. 80 Bine yaklaşan virüsden vefat var Dünyada 5,4 milyon vefat var Aktif virüslü pozitif yani iyileşmemiş pozitif virüslü kişi sayısı Türkiyede 353 Bin Dünyada 23 Milyon Dünya genelinde artış sürüyor, kaynak worldometers. tarih 12 12 2021

Dünyadaki aktif virüs vaka sayısının Active Cases artması herkesi endişelendirmesi gerekiyor. Yeni doğanlarla Dünya nüfusu azalmıyor neden endişe edelim derseniz, yeni doğanların üretime hizmet işlerine kazanmaya katkısı yok tüketimi harcamayı artıran etkisi var, vefatlar çoğunlukla kalifiye yetişmiş usta tecrübeli yetişkinlerdir bunların azalması üretimleri maliyetleri yükseltiyor, şöför usta bulunamıyor. Fabrikalar kapanıyor üretimler duruyor mevcut ürünlerin fiyatları hızla yükseliyor.

Tüm Dünyada üretim krizi varken ekonomik dengeler alt üst olmuşken bunu siyasi çıkarı için kullanmak isteyenler sık sık milletin huzuruna çıkıp gördünüzmü bak ülkeyi ne hale getirdiler batırdılar diye şarlatanlık yapıyorlar, oysa kendileri yönetimde olsalar mevcut başarının yarısını bile sağlayamazlardı, çünkü başları dışarıya bağlı, hür ve özgür iradeleri bile yoktur. ( Savunma sanayi üretmezler, hiç bir sanayi üretimi yapmazlar, dış efendilerinin acentası olurlar, zulüm gören komşu ülke insanlarına yardım etmezler mağdur ederler topraklarına çökerler, ama ne hikmetse Çin de zulüm iddia eder abartırlar çünkü efendileri öyle istiyor oraya savaş acacaklar neden? orayı sömürmek için Afganistan gibi ) Ülkemize saldıran terörü binlerce Tırlık silahlarla donatıp desteklerdiklerini bilmeyene hatırlatalım Talimat aldıkları ülkelerdede ekonomik krizler var devam ediyor. Para değerinin değişim göstermesini tek başına başarısızlık olarak gösteremezsin, durmadan parasının değerini yukarı çıkaran o paranın sahibi olan ülkedir, neden bunu yapar, az kağıtla çok ürününü senin elinden almak için yapar. Böyle bir fasit değeri korumak içinde Dünyanın her yerine el atıyor karıştırıyor istikrarsızlaştırıyor köleleştiriyor insanları kendi kağıdına yani parasına bağlıyor. Giderler arttımı o zaman gereğini gene yapıyor Türkiye Cumhuriyeti geliride artırıyor, asgari ücrete kazanca da artış geliyor o zaman dengeler sağlanıyor.

Kimse vatan hainliği yapmasın dışardan taşeron yönetim çağırmasın Kemal Derviş ler IMF ye borçlandırılmalar telefonla talimatla yönetecek kukla ayda bir değişecek başbakanlar istemiyoruz tarih 12 12 2021

1 Kişi Sigarasız Maskeli Mesafeli Ses Yükseltmeden Girebilir Virüs Önlemi

Otosanayide tamirci Ordulu Cüneyt Usta yaşı 44 vefat

Otosanayi de tamirci Ordulu Cüneyt Usta yaşı 44 vefat etmiş sadece defnedileceği köyünün SMS ilanı yönetim tarafından yollandı. Bunun gibi her yerde ansızın aramızdan ayrılan eksilen insanlar oluyor, Hastayken gizli tutyorlar sonra bir iki haftada hayatlarının sonuna geliyorlar, ne bir helalleşme, ne bir görüşme nede bir bilgi almak mümkün olmuyor. Bu her mahallede sitede böyle, nadiren haberlere çıkanı görebiliyoruz. Yani gizlice yok olup gidiyorlar. Bu kişinin Facbook paylaşımlarını son 2 haftada kestiği, hiç sağlık durumundan bahsetmediği görülüyor, oysa öncesinde havadan sudan bir sürü paylaşım var, olması gereken gerçek sağlık durumunu paylaşması, çevresinin ona göre mesafeli durmasına yardımcı olmasıdır. Bu nedenle biz herkesin pozitif virüslü olabileceğini var sayarak mesafeyi 5 metre uzun tutmalıyız sanal iletişim kullanmalıyız, çünkü insanlar sağlık durumlarını gizlemektedir, hatta bende varsa herkesede yayılsın diye vicdansızca heryere giren çıkan çok yakınlaşan insanlar vardır. Testi Pozitif virüs olanlar, hafif olsun ağır hasta olsun bunu açıklasın ve komşuları sorgulasın, bilinsinki mesafe ve tedbire önem verilsin, hiç virüs yokmuş gibi rehavetle rahat davranıyorlar ve çevreleri durumu bilmediği için virüsü kaparak her geçen gün dahada yayılıyor. Bazı dükkan karantinada içeri adam alınmıyor, hemen hemen her dükkandada hiç virüs tedbiri yok, bir yandan habersizce insanlar virüse yakalanıp kimi hafif kimi ağır yoğunbakıma girerken, aynı anda yan dükkanlarda hiç virüs tedbiri yok kimsenin durumlardan haberi yok. Sende virüs varsada yoksada, Aşı olsansa olmasanda hastalığı atlatmış olsanda virüs mesafe maske tedbirine uymak zorundasın. Bizim dükkanda virüs tedbiri uygulanıyor, yani pozitif değiliz virüs yok, sanal iletişim kullanarak iş konusunda anlaştığımız müşteriyi içeri alıyoruz, yani kontrollü açığız, rast gele herkesin içeri girmesine kapalıyız, lütfen iletişim sayfamızdan sanal iletişim adreslerimizi alarak bize yazın ne istediğinizi ne lazım size onu açık ve net yazın yollayın mutlaka en kısa zamanda cevaplıyoruz, iş ücret fiyat anlaşırsak o işi istediğiniz saatde yapıyoruz, bizde dükkana rast gele anlaşmadan ücretsiz giremezsiniz. Muhabbet sohbet konuşma yüzyüze yapmıyoruz, sanal iletişimle mümkün, lütfen dükkanda rahatsız etmeyin. Ön arka takım Arıza ses geliyo bakma 50 Lira, ücretsiz bakım, araba ücretsiz dükkana giremez.

7lsor

Rot ayarınız iyi değilse arabanıza güvenmeyin, iyi lastiklerle ve virüs tedbirlerine uyarak yola hayata tununun.

Bize Fiyat Teklifi Verebilirsin mail@7ls.org Arkadaşına Tavsiye Edebilirsin