İşlerimizi sayfalarımızda yazdık

Ara 19, 2021 Genel

İşlerimizi sayfalarımızda yazdık farklı konuları bana sormayın. bu sebeple dükkan girişimde bekleme park yapmayın, git başka yere park et, sanayi dışına park et, Dükkan girişimde tamir yapan parça değiştiren bile var, Dükkanımı işimi kapatıyorsun, sen hakkımı çalıyosun seninde arabanı çalsınlar, Dükkanda çok karşılaştığım saygısızlıklar. Herkes böyle değil tabiki ama milletin yarısı aşağıdaki gibi. Sen lastikcisin başka iş yapamazsın, yaparım yetkili tamir servisciyim lastik rot balansdan başka diğer yaptığım ekipmanı cihazı anahtarları bizde mevcut sitemizde konu başlıklı işlerde var özellikle Çin İngiliz Japon ustalar oto servisde her işde çalışır ve yapar onun gibiyiz. bu gün Türkiyede Toyota Honda Kia oto servislerinde çalışanlar her konudaki işde çalışır yardım eder.


Talep ettiğin iş için ücret vermeyeceksen ustayı rahatsız etme, dükkanı meşgül etme


Ücretsiz hiç bir şey bizde yok, ücretsiz sanal proğramları indiriyosun, kullanıyosun, zannediyorsunki araba işlerinide ücretsiz yaptırırım, veya baktırırım, orda reklam amaçlı proğramı bir kere yapmış milyonlarca kişi indirir kullanır yapımcısı yorulmaz, yardım destek için arasan telefonda ücretli destek veriyor ama, kapısına gidip adamı meşgül edebiliyomusun, şu proğramın ayarını yapamadım sorun var bilgisayarımı getirdim ücretsiz bak arızasını çöz bul diyebiliyomusun ? hayır,


Şimdi sen oto servisi işgal etmişsin yarım saat arabamın altından başla üstünden bitir incele uğraş arızayı bul yaz bana ver ama ücret vermem diyosan bu olmaz, iş ne olursa olsun ister hava basmak ister arıza bakmak ustayı özel fiziki çalıştırmış oluyorsun ve bu bedava olmaz, yüzlerce kişinin gelip bedava ustayı mekanında çalıştırdığını düşün hiç adil ve mantıklı değil. bilgi destek konusunu sitemizdeki ilgili sayfalardan okuyabilirsiniz haricinde telefonda bilgi cevaplamıyoruz çok teknik konudur anlamanız zor anlatmaya zaman ayıramayız sadece işe zaman ayırabiliyoruz, sadece yazılı soruları cevaplıyorum, sohbet muhabbet lastiklerime bedava bak yok sadece iş yapabiliriz. USTA ÜCRETSİZ ZAMAN HARCAMAZ.

7lsor

Rot ayarınız iyi değilse arabanıza güvenmeyin, iyi lastiklerle ve virüs tedbirlerine uyarak yola hayata tununun.

Yazabilirsin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

89 − 85 =

Bize Fiyat Teklifi Verebilirsin mail@7ls.org Arkadaşına Tavsiye Edebilirsin