Lastik Tamir Jant Düzeltme Yeni Çıkma Ürünler bulunur

İlanlarımız Ürünlerimiz Fiyatları alt başlığında ürünleri detaylı görebilirsiniz

jant düzeltmeye Kaç Öderim

100 Liradan başlayan fiyatı var, balans jant lastik sökme takma dahildir. EĞRİ JANTI DÜZELTİYORUZ KIRIK ÇATLAK VARSA ARGON KAYNAKCISINA KAYNATTIRIYORUZ KAYNAK ÜCRETİ AYRIDIR 200 TL DEN BAŞLAYAN FİYAT.


DÜZELTME İŞİ ÜCRETLERİ BAŞLAYAN FİYATLAR, 100TL 13 14 DEMİR JANT, ÇELİK 120TL – 15 16 120TL DEMİR JANT, ÇELİK 150 – 17 150TL – 18 180TL – 19 250TL – 20 300TL


ÇEKİÇLENEN DEMİR JANTI DÜZELTİRİZ, ANCAK EĞRİLEN JANTI ÇEKİÇLETTİMEDEN GETİRİRSENİZ ORJİNAL ESKİ HALİNİ ALACAK ŞEKİLDE DÜZELTİRİZ.


ALAŞIM ÇELİK JANTLARINDA AŞIRI EĞRİ VE ÇATLAK OLANLARIN DÜZELİRKEN KIRILMA ÇATLAĞIN BÜYÜMESİ MÜMKÜNDÜR DÜZELDİKDEN SONRA KAYNAKCI BUNU KAYNATIR.


% 100 Ön takım arızasını tesbit ediyoruz, doğru ve gerçek arızayı buluyoruz,30 yıldır bu işi yapan ustamız İsa Aslan tecrübesi ile en kısa sürede gerçek tesbit yapıyor, ustayı zamanı ve mekanı meşgül ettiği, detaylı tesbitde fiziksel güç ve efor sarfettiği için 10 tl gibi uygun bir ücret alır.


BAZEN BÜYÜK KESİK TAMİRİ ÇIKMA LASTİK FİYATINI BULABİLİR, SONUÇDA ZAMAN ALAN İŞCİLİK MALZEME TUTARI LASTİK EBATI DEĞERİ BÜYÜDÜKCE BÜYÜR.


2.EL ÇIKMA LASTİKLER JANTLARIN RESİMLERİ EKLENDİ 2. EL LASTİKLER TAKILI JANTDAN ÇIKTI DENENDİ BALANS CİHAZLA TESTDEN GEÇTİ SORUNSUZDUR 2.EL ÇIKMA BAŞLIĞINDAN BAKABİLİRSİNİZ

7LS İKİNCİ EL ÇIKMA LASTİK JANTLAR RESİMLERİ FİYATLARI BİLGİLERİ ARA 

Jant lastik alırken arabanıza uyumlu uygun olan ebat ölçüyü alın, mesela jantda 4*100- 4*98 ebatları birbirine takabilirler, bunlar zorlamayla takılıyor ancak poryada aksda merkezlemiyor, yani tekeriniz salgılı dönüyor, balans yapılsa dahi titreşim kesilmiyor, olmaz yani olmaz. göbeği bol gelen jantlarda tam uyumlu göbek plastik bilezikleri mutlaka takılmalı. Bileziklerin bazı ebatları bizde mevcut.


Lastik alırken neden ebat ve ölçünüzü lastiğinizin üzerine bakarak öğrenmiyorsunuz?


Her lastikci size doğru ebatı satamayabilir, elinde ne varsa onu önerirler genelde, amacı sadece kazanmaya dayalı satıcılar çokdur, bunlar kalabalıkda çalışdıklarından iade almazlar , sesinizide çıkaramazsınız, siz siz olun ölçü ebatınızı arabanızın tekerine eğilerek bakın bir zahmet öğrenin , bu sayede doğru lastiği almaya çalışın.


(Müşteriye lastik ebatını ölçüsünü sorduğumda hakaret işittiğim çok oldu, : sen bak arabada, ne bileyim ben sen lastikci değilmisin ! 🙁 )


Çalışıyorumdur, yoğun bir zamanda işimi gücümü bırakır, veya boşum ama yorgunum, bir günde yüzlerce arabanın tekerine eğilip bakamam zaman ayıramam, birde akşam gece ise imkansız, lastiğinizin durumunu ebat yazan resmini çekip whatsapp la yollayın, ben servis , rot balans işimi yapamam, ve sende ne aldığını bilmezsin, en iyisi herkes kendi ebatını öğrensin eğilip baksın bir arabası var.


Başka yerden yanlış ebat lastik takmışlar usta ne yapabiliriz, çare çözüm bulabilirmisin sorunlarıyla gelmek durumunda kalıyosunuz, çare taktırdığın lastiği yenide olsa en az yarı fiyatına verip iki katına yeni lastik almak olacak


Genellikle ince seri yanak lastikler pahalı olur bu nedenle büyük olanı ucuz gelir hemen taktırırsınız, sonra çamurluğa bir yerlere sürter, geride veremezsin, öncelikle doğru ebatı bilmenizde çok fayda var. ben ustayım benden öğrenmenizde fayda var, ortada ebat ölçü yok, sadece fiyat soruyor, pahalı dedin usta, neye göre? önce ebatını öğren anla, ona göre kıyasla.


Arabanızda kullanıpda değiştirmek istediğiniz her marka lastiğinizi yeni alacağınız lastik fiyatından düşerek alabiliriz, değerini lastikleri inceleyerek belirleriz.


Lastik ebatınızı arabanızdaki lastiğe bakarak, klavuzdan veya servisden öğrenip Fiyat listemizde bulunuz, daha sonra satın almak için bize yazın. Kartla ödeme veya Havale ile kargo gönderisi yaparız. Ebatınızı bize bildirin


1 Kişi Sigarasız Maskeli Mesafeli Ses Yükseltmeden Girebilir Virüs Önlemi

Lastik Değişme Tamir Jant Düzeltme

2021 model Lastik sökme takma makinamızla 24. jantlar dahil ince seri yanaklı lastikleri dahi çizmeden mükemmel söküp takabiliyoruz.

Lastik ebatı parça adı numarası resimleri gibi bilgileri iletişim formu doldurarak fiyat bilgisi alabilirsiniz, teknik konu olduğu için yüzyüze ve telefonda konuşarak olmaz.

Dükkan adresine gelerek sormayın, sadece sanal iletişimle sorabilirsiniz, uzkadan siparişle ödemesini önceden alarak getirtiriz, ürün hakkında bilgiyi öğrenmek için saatlerce çalışmamız gerekiyor, Yüzyüze olmaz virüs tedbiri.

Milli eğitim bakanlığından belgeli işciliği Dünyaca kabul görmüş teknisyen ustamız 30 yıldır bu işi yapan İsa Aslan bizzat kendisi Rot Balans ayarı yapmaktadır, çok titiz dikkatli işciliği ile ayarları mükemmel yapar.

Rot balans işinin detaylarını diğer sayfamızda ve videolarda anlattık izleyiniz.

% 100 Ön takım arızasını tesbit ediyoruz, doğru ve gerçek arızayı buluyoruz,30 yıldır bu işi yapan ustamız İsa Aslan tecrübesi ile en kısa sürede gerçek tesbit yapıyor, ustayı zamanı ve mekanı meşgül ettiği, detaylı tesbitde fiziksel güç ve efor ve zaman sarfettiği için 30 TL den başlayan ücret alır.

İletişim formunu doldurarak sorabilir iş için randevu alabilirsiniz

İlanlarımız Ürünlerimiz Fiyatları

[wws-qr qr=’785553.jpg’ size=’150 text=’WhatsApp da bizimle konuşmak için QR’yi tarayın otomatik ekleyin’]

Epostaya gönder
Harika bir site ve konu: Lastik Tamir Jant Düzeltme! linke tıkla: https://www.7ls.org/lastik-tamir-jant-duzeltme/