Hard disk SSD Veri Bilgisayar Notebook Bakımı Kalibrasyon Kurulum Arıza

Hard disk SSD Veri Bilgisayar Notebook Bakımı Kalibrasyon Kurulum Arıza Giderme Yapıyoruz

Bilgisayar Notebook Bakımı Kalibrasyon Kurulum Arıza Giderme Yapıyoruz Her marka model PC cihaz için yapıyoruz Her türlü sorunların çözümü, arıza tesbiti varsa arıza tarafımızdan ya ayarlanız düzelir yada tesbit edilir. Teknik servis hizmetimiz dükkanımızda randevu ile yapılmaktadır adrese gitmiyoruz

Bilgisayar Notebook Bakımı Kalibrasyon Kurulum Arıza Giderme Yapıyoruz

Açılan veya açılmayan bilgisayarda bios yükleme yaparız. Her boyuttaki harddiski yada partitionu klonlar. Programı hard disklerinizin eksiksiz yedeklerini almak için veya veri kurtarma işlemleri. Bütün Disklerinizin yada bölümlerinizin imajını alarak olası bir windows çökmesi durumunda veri kaybı riskinden kurtulur, tek kurulumla ayarlarınızla, kurulu programlarınızla hazır işletim sisteminize kavuşursunuz. Böylece işletim sisteminizin çökmesi yada format gibi durumlarda büyük dertlerden kurtulursunuz. imaj alma ve klon işlemlerini Windows çalışırkende yapabiliriz çalışmadığında da yapabiliriz.

Hard disk SSD Veri Proğramlarınızı Güvenli Yeni Diske Alıyoruz

İş makinası bilgisayarları kişisel bilgisayarlar notebook laptop her türlü model marka dahildir eski yavaş her an ömrü bitebilecek hard disk ssd verilerinizi proğramlarınızı ayenen olduğu gibi sıfır yeni harddisk ssd ile aynen hızla 1 saat te çalıştırıyoruz, güvenli diskler oluşturuyoruz, sizi yarı yolda zorda kalmaktan kurtarıyoruz. Proğram lisanslarınız aynen korunmaktadır.

İstenilen kapasitelerde 2.el yeni üretim tarihli 100 de 100 sağlıklı harddisk temin edebiliriz.

Web Tasarım

Örnek bizim sitemizdeki gibi çok çeşitli tasarımlarla her meşru işe amaca uygun web siteleri yapıyoruz

Her konuda her özelliğe sahip web sitenizi tasarlayabilir yeni özelliklere yükseltebiliriz

E- Ticaret Market Bayi B2B vs Web alanı yayınlama site yükleme bakım yedekleme güncelleme her konuda sanal olarak yanınızdayız (DNS SSL Domain Hosting Email FTP En yüksek trafik ve alan)

Site adınızı yeni alana yönlendirmek yeniden yapılandırmak yayınlamak e-posta kurulumu yapmak yayınlamak sadece bir kaç saatimizi alır

istediğiniz kadar site trafiği alanı sağlayabiliriz

Randevu Al sayfamızdan talepde bulunabilirsiniz.

7LS Web Tasarım