Rus işgalini kınamaya Facebook cezası

Şub 25, 2022 Genel

Rusya işgaline karşı mesaj yazdığım için Facebook 29 gün sitede yasak koydu işgalciden yana olduğunu kanıtladı. Bu mesajı yoruma yazdım diye ceza verdiler Facebook kim Rus mu ? değil Amerikalı öyle ise bunlar işgalcilere karşı değil zaten işgali planladılar şimdi Facebookcu Sokerbergin güzel karısını Rus askerleri sevsin Amin Bu sosyal paylaşımı siteleri güvenilirliğini yitirmiştir hemen hemen hepsi aynıdır TikTok bu cezayı vermezdi bir adım öne geçti biz birileri kullanıyor diye hepsini kullanıyoruz ama hepsindende yasaklanabiliriz o halde kendi sitemize güvenmeliyiz bizi 7LS sitemizden takip edin. Kimisi Amerikan mandası kimisi Rus mandası biz mandalara boyun eğmeyen Allahın sevgili kullarıyız mazlumdan zayıfdan yanayız. Amerika Rusya anlaşmış, Amerika sen Ukraynayı ben Türkiyeyi HDP PKK doğu terörü ile işgal edelim demişler planlar bu şekilde yürüdü.

İşgal etmeyeceğiz deyip ertesi gün işgal eden Rusya çok kalleş yalancı zalim dürüst olsaydı, Kapasite her şey değildir, kurtuluş savaşında zayıf Türkiye güçlü Dünya ya karşı kazanmıştı

Yaptıkları saldırılara bakın hep aynı, 15 Temmuz Türkiye darbe girişimi, Ukraynaya Filistine, Suriyeye, Iraka, Afganistana, Kıbrıs Türk kesimine, çoluk çocuk sivil yerleşim üstüne tepelerinden ateş yağdırmak, bumu sizin büyüklüğünüz aşağılık pislikler.

Türkiyenin doğusunda hendek çukur savaşları denilen işgal girişimi geçmiş yıllarda oldu ne yaptı sivil evlere çoluk çocuk üstüne bomba serpmedi ne yaptı tek tek şehir içinde terörist avı ile temizleme yaptı benzerini yapsınlar kendi ülkeleri ise.

Rusyanın corona virüs kaybı çok yüksek bin kişi günde vefat ediyor yaklaşık, ekonomide çok kötü, sırayla çevresindeki bütün ülkeleri işgal ederek aç karnını doyuracak eşkiya, petrolü gazı 20 kat zamla satıyor bizde alıyoruz bundan mağduruz hem bunu almakdan şikayetcisin ama aynı zamanda işgalciden yanasın yazıklar olsun sana ya, niye benzine mazota gaza tüpe zam fazla geliyor Rusya 20 kat zam yaptığı için, hesabı Rusyaya sor!

Amerika Ukraynaya asker çıkarmadı çünkü Ukrayna yönetimi ülkesini Amerikaya da satmadı. İşgalci Darbeci Bebek katili Putinin ülkemizde PKK yı silahlandırdığı biliniyor teröristlerin ellerindeki kaleşnikofları bilmeyen varmı.

Ülkenin seçilmiş başkanı senin manda kutubuna uymadı diye o ülkeyi katledemezsin, ülkemizdede kim seçilirse ona uyarız diğer ülkelerdede aynıdır.

Sen Nato üyesisin Amerikayla görüşürsün, ama Ukrayna görüşmesin üye olmasın nasıl diyebilirsin o zaman sende olma görüşme. Ülke halkları ne istiyorsa o olur.

Ukrayna Rusya kardeşmiş teslim olmalıymış Ukrayna, Türkiyede bir çok ülke ile kardeş bizde onlara teslim oluyormuyuz olmamız gerekirmi.

Kuzey Kore Güney Kore, Japon Çin, İngiltere Amerika, Türkiye Osmanlı Arabistan dilleri dinleri aynı iken savaştılar ayrıştılar bunun gibi Ukrayna Rusya ayrı olabilir, hem kardeş ise katletmesin yaşatsın kardeş katili itler.

Zengin işadamlarının Rusyada 90 miyar dolar yatırımı varmış, Ukraynada 10 milyar dolarmış paraya bakarak katliama göz yummak olmaz milyar dolarlarını biz fakir milletemi kazanıyorsun hayır kişisel zenginleşmişsin sende Rus olmuşsun bize ne?

Dünya çok kutuplu olabilir istemeyen istemediği kutuba katılmaz, Kutup ayısı dilediğini işgal edemez.

Dünya 5 den büyük demek küçük ülkeler işgal edilmesin katledilmesin demektir.

Bu işgali bırakmazsa devasa büyük coğrafyasını paylaşma hakkı doğar. ABD tahliye talebinde bulundu kalleş it, dün gaz veriyordu yanında savaşırız diyordu yardım etmedi, tahliye talebini Ukrayna yönetimi kabul etmedi kurtuluş mücadelesi veriyor Allah yardımcıları olsun dualarımız sizlerden mazlumlardan yana.

Facebook instagram aynı kişinin sitesidir. instagramda büyük hesapların hepsi çalınmış dolandırıcı eline geçmiş coin para havale istekleriyle aylarca yayın yapıyor insanların servetini üzerine geçiriyor hesaplarına kimse aylarca ulaşamıyor talep ettikleri halde geri alamıyor neden site sahibi bunları yaptığı için. Bunların metaversine de güvenmeyelim.

7lsor

Rot ayarınız iyi değilse arabanıza güvenmeyin, iyi lastiklerle ve virüs tedbirlerine uyarak yola hayata tununun.

Bize Fiyat Teklifi mail@7ls.org - Arkadaşına Tavsiye Et