Gittigidiyor’a veda ederken neler aldık

Haz 21, 2022 Genel

Gittigidiyor’dan aldığımız en iyiler

Gittigidiyor.com kapanıyor bu gün bize veda epostası göndermiş

HP Notebook sıfır en iyi fiyatdı, en iyi fiyata modem anahtarlar inverter kaynak makinası GSM, baharat ürünleri geçen yıllarda aldığımız

En son Bakırlı Gress kiloluk son verdiği 400 e 75 indirimi harikaydı

Kargo fiyatları öylesine yükseldi ki bir yılda 3 katına çıktı bu ürünlere eklenecek illaki dahilde olsa, kargoda zarar görmüş ürünler, kötü niyetli satıcıların işleri, şikayetlerin fazlasını oluşturuyor bunlar satışları düşüren en önemli konudur, diğer sitelerinde ayakda durmak da zorlandığını söyleyebilirim.

Başka satış sitelerinden de alışverişler yaptık ama her sitenin avantajlı hiç bir yerde bulunamayan fiyata bazı ürünlerin sunulduğunu bilirsiniz işte Gittigidiyor bu en iyilerin önde geleniydi belki de öncüsüydü.

Veda ederken arkasından özlemle sevgiyle ağlatan daha başka bir satış sitesi olmamıştır en dürüst siteydi.

Gittigidiyor’un 2021 verilerine göre 33 milyon üye sayısı vardı. Platform üzerinden satış yapan toplam satıcı sayısı ise 117 bine ulaşmıştı. ETİD verilerine göre e-ticaret sektöründe yıllık büyüme yüzde 65’i bulurken, 2022 yılında sektörün cirosunun 560 milyar TL’yi geçmesi bekleniyor. Türkiye’de e-ticaret sektöründe rekabet çok yüksek.

Daha önce piyasayı dolandırıp paraları toplayıp müşterilerini mağdur edip kapatan çok sayıda satış sitesi yerliydi Türk sahipleri fakat millete zarar vermişti bu nedenlerle satıcının dürüstlüğü önde gelir nereli olup olmadığı değil

Teşekkürler Gittigidiyor

7lsor

Rot ayarınız iyi değilse arabanıza güvenmeyin, iyi lastiklerle ve virüs tedbirlerine uyarak yola hayata tununun.

Bize Fiyat Teklifi mail@7ls.org - Arkadaşına Tavsiye Et