SULTANBEYLİ İSTANBUL TÜRKİYE
Randevu sayfamızı kaydedin 24 saat 365 gün iş yapabiliriz

7LS Debriyaj Fren Balata Volan Baskı

Şanzıman Yağı Bakımı Yapıyoruz

Debriyajınızda manuel vites kolunuzda sorunlar yaşıyorsanız,

motor kalkışlarda sarsıntılı titreme oluyorsa,

koku geldi ve debriyaj pedalınız veya manuel vites kolunuz normal işlevini yapmıyorsa,

debriyaj balatanızı yaktınız

baskı balata seti değişmesi gerekiyor,

bu parçaların beraber çalıştığı volan disk aynasıda zarar görmüşse ister yenisini ister tornacıda taşlatma imkanımız vardır,

debriyaj pedalınızdan ve vites kolundan memmun değilseniz debriyaj balata takımını değişerek her şey yoluna girecektir

bize yazılı iletin onarım için iş randevusu alın. hızlı onarımı garanti etmek için başdan depozit ödemesi yapın, iş yerimizde her hava şartlarında onarımı hızla gerçekleştirelim.


Sacs Luke Valeo araçların orjinal marka yeni baskı balata volan takarız, kendi getireceğiniz parçanızıda takarız. Ücret: Kompe sağ ve sol aks, debriyaj baskı balata volan, şanzıman yağı değişimleri toplamı için manuel otomobilde işcilik Bin Liradır

Fren Balata Disk hidrolik Yağı Bakımı Yapıyoruz

Fren Balata Disk, hidrolik yağı, öntakım arkatakım parçaları genel,( sadece değişim işcilik yapıyoruz, parçalar bizde mevcut değildir, parçacıdan temin edilecek, bayram günü kapalı) amartisör, Bijon yalama olmuş yuva içi bozulmuş ise çözüm yuvaların bulunduğu porya parçasını değişmektir aks bilyasıda parça dahilinde olur oda değişmiş olur ses kesilir bu değişimleri yapıyoruz.

KIRIK BİJON, ŞİFRELİ BİJON İPTAL ETMEK SÖKMEK İŞLERİNİ YAPIYORUZ

Yalama olan bijon yuvasına işlem yapmıyoruz, poryayı komle değişiyoruz, tek tek içerde kırılmış bijon, şifreli bijonu kaynakla sökme iptal etme işlemlerini yaparız.

yay, salıncak, burç, rot, rotil, rotkolu, bilya, aks, porya, Her marka model 2000 yılı ve sonrası araçlar için, değişimi yapıyoruz. Milli eğitim bakanlığından belgeli işciliği Dünyaca kabul görmüş teknisyen ustamız 30 yıldır bu işi yapan İsa Aslan bizzat kendisi Rot Balans ayarı yapmaktadır, çok titiz dikkatli işciliği ile ayarları mükemmel yapar. Rot balans işinin detaylarını sizlere işi yaparken anlatmaya zamanımız yetmez, yanınızda anlatmaya kalkarsak iş konsatrasyonumuz bozulur, detaylı hesaplama gerektiren bir iş yapıyoruz, arabanızla ilgili şikayet ve sorunu, (sağa çekiyo sola çekiyo, titriyo, şu oluyo bu oluyo vs. vs. ama mutlaka belirtin) işin başında söyleyin , işi yaparken karşılıklı sohbete cevap vereceğim derken yapılan işin detayı unutulabiliyor, bu nedenle iş esnasında iş bitene kadar ne sebeple olursa olsun, soru sormayınız, pazarlık, tartışma yapmayınız, iş kanalına girmeyiniz, işi ve ustayı biraz geriden ve dev monitörden izleyebilirsiniz, ustanın iş hareket alanını daralmak işine mani olmaya neden oluyor, bu nedenle iş anlatımını boş müsait zamanlarımızda videolarla HD çekimler yaptık detaylı anlattık mutlaka izleyiniz. % 100 Ön takım arızasını tesbit ediyoruz, doğru ve gerçek arızayı buluyoruz,30 yıldır bu işi yapan ustamız İsa Aslan tecrübesi ile en kısa sürede gerçek tesbit yapıyor, ustayı zamanı ve mekanı meşgül ettiği, detaylı tesbitde fiziksel güç ve efor ve zaman sarfettiği için 30 TL den başlayan ücret alır.

Orjinal Yedek Parça Getirtilir Takılır, istediğiniz parçayı sizin için getirtiriz, arabanızın markası farketmez hepsini getirtiriz, gelmesi bir kaç gün zaman alabilir yurt içi, yurt dışından gelecekse bir kaç haftayı bulabilir, sipariş olarak ürün tutarının yarı ücretini başdan alıyoruz.


Görünmeyen anlaşılması zor arızalı parçanızı bilmiyorsanız arıza tesbiti bakımı yapabiliriz, bunun için 25 TL ücret ödenir, araç altına girmeden açıkda kolay görünür parçaya bakım ücreti yok.


Parça siparişi, arıza tesbiti, parça değişimi, takılması, orjinal çektirmelerle, anahtarlarla, cihazlarla tarafımızdan takılır.


Yedek Parçalar konusunda fazla seçenek vardır, yansanayi ucuz parça, veya çeşitli farklı markalarda parça seçimi yapabilirsiniz, isterseniz, bulunmayan parça için özel ürettirebiliriz, bu daha fazla zaman ve ücret gerektirir.


Dükkanımıza gelerek veya eposta yazarak parça adı numarası resimleri gibi bilgileri iletişim formu doldurup epostamıza yollayarak fiyat bilgisi alabilirsiniz, teknik konu olduğu için telefonda konuşarak olmaz.


Dükkan adresine gelerek parça sormayın, sadece sanal iletişimle sorabilirsiniz, uzkadan siparişle ödemesini önceden alarak getirtiriz, parça hakkında bilgiyi öğrenmek için saatlerce çalışmamız gerekiyor, Yüzyüze olmaz virüs tedbiri.Orjinal Yedek Parça Getirtilir TakılırFren Balata Disk hidrolik Yağı Bakımı YapıyoruzFren Balata Disk, hidrolik yağı, öntakım arkatakım parçaları genel,( sadece değişim işcilik yapıyoruz, parçalar bizde mevcut değildir, parçacıdan temin edilecek, bayram günü kapalı) amartisör, Bijon yalama olmuş kırılmış yuva içi bozulmuş ise çözüm yuvaların bulunduğu porya parçasını değişmektir aks bilyasıda parça dahilinde olur oda değişmiş olur ses kesilir bu değişimleri yapıyoruz.


yay, salıncak, burç, rot, rotil, rotkolu, bilya, aks, porya, Her marka model 2000 yılı ve sonrası araçlar için, değişimi yapıyoruz. Milli eğitim bakanlığından belgeli işciliği Dünyaca kabul görmüş teknisyen ustamız 30 yıldır bu işi yapan İsa Aslan bizzat kendisi Rot Balans ayarı yapmaktadır, çok titiz dikkatli işciliği ile ayarları mükemmel yapar. Rot balans işinin detaylarını sizlere işi yaparken anlatmaya zamanımız yetmez, yanınızda anlatmaya kalkarsak iş konsatrasyonumuz bozulur, detaylı hesaplama gerektiren bir iş yapıyoruz, arabanızla ilgili şikayet ve sorunu, (sağa çekiyo sola çekiyo, titriyo, şu oluyo bu oluyo vs. vs. ama mutlaka belirtin) işin başında söyleyin , işi yaparken karşılıklı sohbete cevap vereceğim derken yapılan işin detayı unutulabiliyor, bu nedenle iş esnasında iş bitene kadar ne sebeple olursa olsun, soru sormayınız, pazarlık, tartışma yapmayınız, iş kanalına girmeyiniz, işi ve ustayı biraz geriden ve dev monitörden izleyebilirsiniz, ustanın iş hareket alanını daralmak işine mani olmaya neden oluyor, bu nedenle iş anlatımını boş müsait zamanlarımızda videolarla HD çekimler yaptık detaylı anlattık mutlaka izleyiniz.

Sayfayı arkadaşına Tavsiye> <Bize Fiyat Teklifin: mail@7ls.org