Rot Balans Ayarı JohnBEAN 3D Gold Nedir?BU GÜN VE 5 GÜNLÜK HAVA DURUMU

ISTANBUL ISTANBUL

GOOGLE HARİTA YOL TARİFİ
Her marka ebat adet kış, dört mevsim, yaz lastik var, normal liste piyasa fiyatı, alıcıysanız telefondan bilgi alınız, kapora ile veya banka havale ödeme yaptığınızda ertesi gün İstanbul İzmir içi teslim ve 3 gün en fazla diğer şehirlere

Bizi telefonla aradığınızda önce kendi yerinizi söyleyin, örnek: ( Ben İstanbul Pendikden Ahmet ) lastik fiyatı için onlarca listeye bakmak depoya sormak zahmetli iş, sonundada bize uzak kalıyosunuz, başdan söyle yerini. bizim yerimiz için aşağıdaki haritaya bak.
Türkiyenin her yerinden sadece bilgi almak için sitemizin başlığında lastik markalarına tıklayarak geçerli fiyat listelerini okuyabilirsniz, telefondan rahatsız etmeyiniz, 2. el lastik için yerimize gelmeniz gerekir adres yerimizi aşağıdaki haritadan öğreniniz.

Pazar günü ve hafta içi saat 19 sonrası gece saatlerinde sorduğunuzda alacağınız fiyatda indirim olmaz, ucuza olmaz ve bunu mesai içindeki başka yerlerin fiyatlarıyla karşılaştırmayınız, siz bir bankaya bir devlet dairesine veya bayilere pazar veya gece iki katı ücret ödesenizde iş yapıyorlarmı ? hayır yapmazlar, bizde tatil günleri lastiği takacaksak rot balans işcilik yapacaksak indirim rekabet söz konusu olamaz, normal fabrika fiyat listesinden yaparız. indirimli fiyatı gece veya paza günü bayram tatilleri gibi kimsenin çalışmadığı zamanlar sormayın. normal fiyata razıysanız gelin alın. tatil günleri ne kargo ne banka ne depo çalışmaz açık değil, ama biz eksrta işcilikle normal fiyata yapıyoruz. Borsa gibidir saatine göre değişir, nasılki banka mesai içinde kurları uygun tutarken gece ve tatillerde yükseltir, lastikde öyledir, çünki gelecek günde fiyatın yükselme ihtimali vardır, kaldıki biz yükseltmeden normal liste fiyatı veriyoruz, siz ölü fiyatı arıyorsunuz gece veya tatil günü olacak işmi ya ! Rahatsız ediyorsunuz insanı, düşük fiyat için hafta içi mesai saatlerinde sorun lütfen.Geçen yıllardan aklında kalmış dünyanın en ucuz lastik takanını bana söyleme kardeşim bana ne! sen kaç verebilirsin onu söyle bari, belki anlaşma ihtimalimiz olabilir, ve bidahada konuşma işi yavaşlatarak zarar veriyorsun.Dükkana lastiği almak için, siparişe kapora vermek için gel, 3 aşağı 5 yukarı fiyat internetde ve her yerde belli, gelipde acaba yarı fiyatı alabileceğini zannetme olmaz, piyasa ve liste fiyatları civarında olur.Dünyadaki en ucuz lastikci olduğumuzu iddia etmiyoruz, çok ucuza takan varsa taktır biz takamayız lastiği jantı çizmeyen avrupa üretimi son model cihazlarla en kaliteli ve hızlı işciliği yaptığımıza emin olun.
Kendinden emin lastikler takılacak rot balans yapılacak, yapalım, işin ortasında ücret kaç usta, şu fiyat, olmaz çeyrek fiyata yapan varmış, gidip yaptırsaydın, işin başında sorsaydın, işin yarısında bıraktırıyor, ustayı meşgül edip diğer işlere mani oluyorsun.
YENİ LASTİK GÖNDERİMİNDE KARGO ÜCRETİ BİZE AİTTİR. İADE YAPARSANIZ SİZE AİTDİR.


ÇIKMA LASTİK GÖNDERMİYORUZ.


Alışmışlar telefonun telesekreterinde saatlerce beklemeye, devamında acemi bir operatöre bağlanıp işin detaylarını konuşamamaya alışmışlar, bizde direk ustaya bağlanıyosun hemen iş konusunun detayından bahset.


Arayıp alo alo alo defalarca, Alo alo alo alo alo evet buyrun, beni duyuyormusun evet duyuyorum, özür dilerim rahatsızmı ediyorum, defalarca rahatsızmı ediyorum, alo alo sağır değiliz kardeşim iş konusunu konuş mesgül edip durma, özür dilerim rahatsız ettim, etmediniz, telefonunu internetden aldım, hangi siteden?, bilmiyorum unuttum, ilanınız için aradım, hangi ilan? sen ilanını bilmiyormusun, bilirimde bikaç ilanım var hangisi, yeriniz nerde il, sitemizde baksaydınız iletişim HARİTA var, vs vs yarım saat konuya gelmiyor, sıkıcı saçma sırası değil, ya elimdeki işi yarıda bıraktım, ya muhasebe hesabı, ya web sitemi güncelleme, internetden sipariş veriyorum alıyorum, ilanlara yeni ürünleri ekliyorum, web tasarım sosyal medya paylaşımla meşgülüm ya konferans toplantı tvporoğramı takip ediyorum, ya sinema izliyorum, yada istirahat ediyorum çünki yorucu bir iş yapıyoruz. İŞ için her şeyi bırakır işimizi yaparız, işle ilgisi yoksa aramayın lütfen.


İnternetde buldum aradım diyen, googledaki satıra linke tıkla siteye iletişime HARİTA ya bak detaylı her konuda bilgi var, olmazsa google de ASLAN ROT BALANS SULTANBEYLİ arat haritamız çıkar yol tarifine tıkla o tarifle gel, yer vs siteden öğren telefonda bunları anlatmaya imkanda zamanda yok, aradıysan selamı hoşu beşi boşver direk iş konusunu konuş.


Telefonu kullanmak sağlığa ve şarja zararlı. sitemizden bak YER : SULTANBEYLİ İSTANBULE-posta mail ile sorunuz kesin ve net ebat numarası yazarsan bende net doğru cevap veriyorum.


ARIZA TESBİTİ, SES GELİYO: Bir parça bozulmuş aşınmış eğilmiş boşluk yapmış veya yanlış parça, yanlış yere takılmışsa ses yapmaya başlayabilir, Arabanızda her hangi bir arıza sorun var, rot balans tutumuyor, lastik jant öntakım bozuk olabilir, bu sorunu bul ama ücret alma, neden ? arabayı rot balans servise sok dükkanı ve ustayı meşgül et, rot liftine al hassas döner taplalara çıkar aşındır, arabayı kaldır yukarı, kollarınla efor sarfederek öntakımları bastıra bastıra kontrol et arızayı bulmak için uğraş, 1 saati bulabilir, ustanın üstüne motor yağıda çamuruda aksın, bin derece motor manifoldu elini yüzünü yaksın, tamirci şöyle diyo böyle diyo, o tamirci kendi baksın bulsun arızayı kolaysa bulamaz, tamirci liftinde süspansiyon öntakımı basar kasıntı yapar boşluklar ortaya çıkmaz, boşluklar arıza bizim rot kanal lift tabla sisteminde çıkıyor.


ücret almamak olmaz 20 tl arıza bulma ücreti hak ediliyor, dükkana arabayı ücretsiz sokmuyoruz, Lastik patlak değilse bakma yarı tamir ücreti alınır.


Gerçek dört mevsim lastik yarı kış lastiğidir üzerinde kış işareti olmak zorunda, Sorularınızı Lastik ebat no numarası mevsimi kış, dört mevsim, yaz, MAİL den yazarak sormanızı rica ediyoruz.

Dükkanın kapılarını kış ve soğuk olduğundan açık tutamıyoruz kapalı zannetmeyin aralıkdır itiniz açılır, gece ışık içerde yanıyorsa içerdeyiz. saat 23 den sonra kapalıyız.
Özet bir cümle ile iş yada ürün istemiyorsan alıcı değilsen ücreti kabul etmiyosan, fiyat veremiyosan, son ne olur son ne olur diyeceksen Telefonda arama dükkandada yorma!Hemen takılır Dükkanda İkinci el Lastiklerimiz 2. EL Çıkma

Akşemsettin mah. Oto sanayi sitesi 2. sokak No: 36 SULTANBEYLİ İSTANBUL
7LS.ORG ASLAN ROT BALANS LASTİK SERVİSİ BAYRAM VE TATİLLERDE AÇIK


Bekletmek yok! Kaliteli servis hizmetini hızlı dakikalar içinde bitiriyoruz.


Pazar ve Bayram günleride açığız

Sultanbeyli İstanbul Türkiye (E6 güney yanyol, viaporta 4 km mesafedeyiz )


Bize yaz Soru sor:

Tweet MESAJ YAZ :İş Videolarımız

İş Randevusu için TELEFON +90 0535 250 10 50


Servisimizde Avrupa Alman teknolojisi Beissbarth 855 Balans makinası ve Beissbarth MS 630 Lastik jant değitirici tam otomatik makina ile lastiği jantı çizmeden bozmadan sökme takma yapıyoruz, özellikle runflat lastiklerde çok gereklidir.

SAÇMA SORULAR:


Olumsuz anlamsız soru sormayın. Dükkanda çok karşılaştığım saygısızlıklar.
Bağırarak, veya yüksek sesle konuşma, şiddet tehlike tehdit yansıtıyorsun, anlaşamayız, işini yapmayız, rahatsız oluruz, bizde para herşey değildir, önce saygılı sakin ol !


İşyeri girişinde arabanı bekletme, fiyat sorup gideceksin girişi işgal edip uzun uzun bir sürü şey sorup zamanı alıyorsun, birde girişi kapama yakında müsait bir yere bırak arabanı !


İşyeri girişinde arabayı bıraktı, yarım saat bizi meşgül etti olmadı, gitmiş sanayiyi komple dolaşıyor fiyat almaya vs, geldi işde yaptırmıyo arabayı götürüyo 1 saat geçti, başka müşteri alamadık işimize mani oldun arabayı başka bir kenara bıraksana !


Çocukları torunları getirme, işyeri çocuklar için tehliklidir, işi yaparken çocuklar işi bozabiliyorlar !


Ücretsiz Araba dükkana almıyoruz, ya ayar yaptıraksınız yada arıza baktıracaksınız, arıza tesbiti, bakma ücreti alıyoruz, ne olursa olsun ücret var, içeri arabayı alıp dükkanı meşgül edip, ben ücret ödemem dersen ALMA ARABANI DÜKKANA


Arabayla dükkana geri geri giriş yapılmaz yasak, egzoz zehirlemesi yapar. KAFADAN DÜZ GİRİŞ YAP


Arabanızda sigara içilmiş duman var ise dükkana girmeden önce dışarda tüm camları açın hava değişimi olsun zehir dükkana girmesin. ARABANI DIŞARDA HAVALANDIR


Dükkana hızlı giriş yapılmaz, rot kanalı üstünde hızlı kalkış ve fren yapılmaz, rot cihazına zarar verir, burası yol değil, arabanın altında makina var, yavaş yavaş kalk. verdiğin iş parası cihazı ödemez. ÇOK YAVAŞ SÜRÜŞ YAP


Rot kanalına giriş yapacaksınız camınızı açın kapalı tutmayın sizi yönlendirirken ustayı duymanız gerekecek CAMI AÇIK TUT


CART el frenini rot kanalında çekme gerekmez boşda bırak, dağda bayırda çek sen el frenini.


Usta elfreni çekme diyor herkes çekip iniyor olmaz. az sağ yap sol yap diye yön veriyoruz, tam sağ sol yayıp kanaldan aşağı düşmeye çalışma !


az az milim milim usta dedikce çevir, kontak anahtarını çekip alıyor, sanki usta arabasını çalacak,


direksiyon kilitlenmesin ve çevirerek direksiyon turuna ve rot testi için kontak çeyrek açık kalacak,


tam değil torpido ışıkları yanmayacak, çünki torpido kontak ışığı uzunca açık kalırsa konjektör yanar,


açık ama bir tık geri alacaksın kontak anahtarını, arabayı rot kanalına yanaştırmanız işden fazla zaman alıyor bizim için iş ve zaman kaybıdır.


ROT KANALINDA EL FRENİ ÇEKME


SİGARAN YANIYORSA DIŞARDA BİTİR SONRA DÜKKANA GİR, Avucunun içine gizlemiş sigara dumanı içeriyi iyice basıyor bizi zehirliyor kanser ediyor !
DÜKKANA SİGARAYLA GİRME! girersen uyarı alırsın usta yanına gelmez bu nedenle. Sigara dumanındaki 40 çeşit zehir günlerce ortam havasında asılı kalmaktadır.


Sigarayı görmek değil sorun, zehirli dumanı kokusu çok kötü, sigarayı dışarda ciğerine çekip çekip içeri gelip yüzümüze ortama püskürtme, sigara kokusundan çalışamıyoruz, moralimiz bozuluyor, sinirlendiriyor, dışarda 5 dakika nefesini ver kokuyu bitir gel


24 Saat açık değiliz! sormanıza gerek yok, sadece 24e kadar çalışabiliriz saatler önceden randevu almanızda fayda var. 24 sonrası çalışmıyoruz.


Telefonda arayan : Müsait değilsen başka zaman arayım, yok kardeşim müsait olmasam telefonu açmazdım, açıncada kem küm etme iş konusunu sor öncelikle nerden aradığını ne istediğini söyle !


Telefonda arayan : rahatsızmı ediyorum diye sorma, ettin edeceğin kadar, kibarlık yaptığını sanma, kısa kes, bir cümlede ne istiyorsan acele söyle işle ilgili sorunu cevaplayalım işimize bakalım.


Yol ortasından sorma : ihtiyacınız olan ürünü işi gel dükkan içinde konuşalım ! Bize Adres sorma, google haritadan bak !


Çalışıyomusun : Çalışmayacak olsam neden dükkanda olayım, çalışırım fiyatda anlaşırsak, fiyatda pazarlık yok, zamanımı çalma acele et, size ne lazım onu söyle !


LASTİK VARMI! diye sorup bekliyor, bazen 15 dakika, Lastikci dükkanında yüzlerce lastiği görüyosun ne saçma soru bu, ebat ölçü numara ver bilmesen bile oto minibüs arabanı söyle bilgisayardan fiyat bulayım vereyim. 10 tane karşı soru ile insanı yoruyor.


Selam verip susup uzunca bekleme: aleykümselam diyoruz dışardaki gürültüden duymadın, bekleyip durma işi ürünü sor, söyle, konuş be adam !

İşini yaparken hızlı çalışmama mani olma, araba makina teker arasında durma, bize çalışma mesafesi bırak geri çekil, işi yavaşlatarak zarar veriyorsun işe yoğunlaşmamıza mani oluyorsun ! Boş durma bedava ucuz çalış, hiç durmadan çalış : sen niye dediğin gibi çalışmıyosun ! olmaz, Dükkanı meşgül ediyorsun, Kullandığımız makinalar çok pahalı her işde yıpranıyor ömrü kısalıyor, usta 7 gün 24e kadar dükkanda çalıştığından , yoruluyor çünki 4 teker komple sökülüyor + malzeme, dinlenmekde gerekiyor.


Sokakdan korna çalma! kapıda ustayı beklemek yerine içeri gel görüşelim, selam verdim almadın, cadde üzeriyiz gürültüden selam aldımda sen duymadın, işi sor.
aradığın ürünün ebatını veya işi söyle cevabını vereceğiz. bekleyip durma ne lazımsa söyle!


Oturuyosun : Yolda iş görüşmesi olmaz dükkanda içeri gel ne lazımsa söyle cevabını verelim !


Havadan sudan şurdan burdan saatlerce iş öncesi sohbet etmek zaman geçirmek: önce işiniz probleminiz konuşulsun işi yapalım çözüm için iş için zaman gerekecek, iş bittikden sonra vakit varsa başka sohbet yapabiliriz.


Sizin ihtiyacınız varsa bir ürüne veya işe siz isteyeceksiniz, bizden zorla ısrarcı satış tezgahtarlığı bekleme. senin satmaya niyetin yok deme, senin almaya niyetin yok adamı yoruyorsun.


Bizimle işin yoksa dükkanın girişine arabanı park etme! işimize mani oluyorsun, müşterimizi iş için alamıyoruz, geri zekalı git kimle işin varsa oraya olmuyosa dışarda parka bırak arabanı!
2 saat iş yeri girişimize arabanı parkedip başka yere gittin, gelince ikaz edincede 2 saatde kavga etme Defol acele git!


Şunu tanıyorum bunu tanıyorum parayı kesme: Tanıdık veya tanımadık farketmiyor kul hakkı var herkes eşit işin hakkını verir ve alırız.


Sorumluluk sizde: Lastik değişik ebatlar modifiye ince geniş farklı ölçüler, uyarmı uymazmı sürtermi, bilemeyiz biz sorumluluk kabul etmiyoruz. bize bu konuda bilgi sormayın, siz ne isterseniz takıyoruz.


İndirim istemek: tatil günleri ve gece saatlerinde Lastik depoları kapalı olduğundan dükkanda bulunmayan Lastiği takamayız ve tek alınan lastiğede indirimli fiyat hiç yapamayız.
Kampanya indirimli ürünleri hafta içi mesai saatlerinde akşam saat 16 ya kadar erken sorunuz. Mesai dışında indirim olmaz bu konuda rahatsız etme, normal fiyata ürünü acilen taktırabildiğine şükür et!


İşi yaptırdıkdan sonra fiyata itiraz etme: para yetmiyor veya fiyat çok gelebiliyorsa işe başlamadan önce fiyat sor. zamanımızı çalma.


Esnaflık öğretmeye kalkma, önce sen efendi insan ol, modern kölelik değildir esnaflık, iş sözleşmeye anlaşmaya bağlıdır.


Fiyatı sor: Pazarlık yok, işimin emeğimin hakkını almak zorundayım yoksa yapmıyorum.


Fiyatı söylerim, sana fiyat sormadımki deme! sor önce fiyatı sor, sonradan pislik yapma.


Ustaya 2 metre geride dur fazla yaklaşma, tehlike risk algılamasına neden oluyorsun, kulağımız sağır değil, normal konuş bağırma !


İnsanımız kandırmaya vermemeye alışmış işin sonunda ücreti keserek gitmeye çalışıyor, arabada huzurla güvenle gitmenin teminatı kul hakkını ödemektir.
Biz kamudan veya özelden maaş almıyoruz, yaptığımız işden kazancımızı sağlamamız gerekiyor.


Gece tatil mesai dışı pazar günü geliyosun hem efendi ol, ne istediğini insanca söyle, pislik yapma, kapa dükkanı git deme, şerefsizlik yapma, sen niye çalışmıyosun, senin kölenmi var.


Lastiklerinizin hava ayarını yapmak ücretsiz değildir, 10 dakika dükkanı ve ustayı meşgül ettiği için, elektirikli komresörle kaliteli doğru hava ayarı ölçen hava saati ve işcilik olduğu için ücret gereklidir, doğru hava hayatınızı arabanızı lastiğinizi korur.


Havaya paramı alınır terbiyesizlik yapma diyor. bu hava senin soluduğun gibi bedava hava değil, kendin bas ozaman kolaysa, bize ne geliyosun.


Ücretsiz lastik havası basımı bizde yok, benzincilerde kendiniz yalan yanlış basabilirsiniz, orada bile havanızı bir usta veya eleman ayarlamıyor, hava ölçüm saatleri yanlış gösterebilir. bizde kaliteli doğru gösteren hava saati var ustamız ücretli ölçer. ustamızı ve dükkanı meşgül ettiği için, ve insanlar tamir ettirmek yerine defalarca hava bastırmak istediği bir süre sonra iyice gevşeyen patlakdaki çivi kendi düşüyor ve lastik aniden iniyor kazaya sebep olduğu için, ayrıca elektirikle çalışan kompresör kullanımı 5 bin TL lik pahalı bir cihazdır, gibi giderleri olan ücreti mukabil bir iştir


Lastikde patlak bulmak ücretlidir, lastiği sökmek arabayı kaldırmak tekeri su havuzuna sokup çevirerek patlak aramak emek ve işdir ücret gerektirir, ne yaptınki deme körmüsün, tamir ücretinin yarısını ver, vermiyosan gelme!


Öntakım arıza sorun bakma bulma ücretli bizde 20 TLden başlar, başka yerlerdeki ücretsiz veya ucuz fiyatlardan bana bahsetme, para ver akıl verme, bana işimi öğretme, gelipde şöyle yapılır böyle yapılır diye kafa ütüleme, zamanımızı çalma, uğraştırdığın yetmedi birde hakaret etme çok biliyosan niye yapmadın niye sen çözmedin, biz doğru arıza tesbiti yaparız ve hızlı rot balansı yapar bitiririz, veya şase kaçıksa ölçüsünü veririz, avrupa son teknoloji ve ustalık kalitesi var bizde, farklılık burda, gece vakti ve tatil günleri indirim olmaz, telefondan aramıyoruz, soru için muğlak olmayan detaylı ebat ölçü numaralı mesaj yollarsanız biz


3-5 kişi geliyor her kafadan bir itiraz çıkıyor baskı yaparak fiyatı kesiyor, olmaz kardeşim tek gelin, tek gelmeyen veya araba sahibi olmayan kesin problemli gelme meşgül etme, birinizi yetkili temsilci seçin onunla anlaşalım, bir sürü kişiyle pazarlık yapmaya kalkmayın


Arabayı hemen rot makina lift kanala alma, ücretsiz almıyoruz, önce arabadaki şikayetiniz nedir, iş hakında konuşalım daha sonra gerekirse alalım.
Ücretsiz öntakım bakımı, lastik patlağı bakımı vs ses bakımı yok, her yerde şöyle böyle deme burası her yerin şubesi değil.


Gece 24den sonra dükkan kapalı ışıklar sönmüş kapıyı pencereyi vurma kapalıdır açılmaz çalışmıyoruz sabah 8 de gel! kapıyı pencereyi vurursan otomatik avtüfeğindeki 10 adet domuz fişeğini yersin.
Telefondan ulaş msg at kapalıysa cevap yoksa çek git!


Sen bu kafayla iş yapamazsın kimse sana gelmez diyen, tirilyonluk dükkanı bu işe bağla kolaysa sen yap bu işi. On sene çalıştık bu işi öğrenmek için 30 sene oldu çalışalı sen kaç sene bu işi yaptında bize iş öğretmeye kalkıyosun? dükkanı meşgül ediyosun, ustanın kafasını şişiriyosun, bedava arabanın altında arıza aratıyosun çalıştırıyosun, parada vermiyosun, saygısızlıkda yapıyosun, gereksiz adamsın gereksiz.


Dükkana gelen diğer müşteri arabanın altında çalışan ustayı görmediğinden, ilk gördüğü adama arabasındaki sorunu soruyor, berikide uzakdan gördüğü lastiğe gerek yok değiştirme, rot balansdan olmaz o diyerek cevaplıyor adam gidiyor. Lastik dişli görünsede profili bozuk salgı yapıyor tel kırmış üretim tarihi eski içden yemiş çekiyor vs bu tekeri kaldırıp döndürmekle görünür, öntakıma detaylı bakmak 3Boyutlu makina ile rot ölçmek gerekebilir, hiç sorun olmasa dahi her 5 bin km de ayarlama gerekir, sen usta kanalda 5 dakika işim kaldı az bekle usta bakar desene. Lastikciye gelen adam alıcaktır, yoksa gelmezdi, yaz lastiğine gerek yok kış lastiğine gerek yok diyerek adamı caydırıyor, yapma bunu yapma karışma.


Dükkandaki müşteri edebinle dur başka gelen müşterinin sorununa karışma işi bozma, sen bu mesleğin ustamısın ustaysanda benim dükkanımda müşterimin işine mani olamazsın, bana ait dükkanı sen yönetemezsin, karışamazsın, karışma başka müşterimin işine karışma cahilce akıl vererek müşterimizi işden caydıran, veya yanlış yönlendirerek başıma bela eden böylelerini müşteri olarak görmüyoruz. Bütün bu saçmalıklardan iyi müşterilerimizi tenzih ederiz, iyi müşterimize minnetarız.


Benim kim olduğumu biliyomusun? evet dünyanın en kazma zonta cahil adamı olduğunu anladım şimdi belli ettin.


Eğer sen eşkiya değilsen kendini düzgün tanıtırsın, şu firmadan adım bu soyadım şudur dersin, hem demiyorsun gizliyorsun, hem benim kim olduğumu neden bilmiyosun diyorsun, herhangi hayırlı yararlı bir konuda dünya şampiyonluğu aldında bizmi bilmiyoruz. Her kimsen değişmez işimizi yapar ücretimizi alırız.


Ben hapisden çıkmışım onagöre! Hapisde yatmak çok hoşuna gitmiş olmalıki tekrar girmek için bela çıkarıyorsun git işini yapmıyoruz senin.


Bütün bu saçmalıkları yapmayan bizi üzmeyen dürüst iyi müşterilerimize teşekkür ederiz,


7 Gün Saat 24e kadar Açık Çalışır Rot Balans Lastik Parça Servisi


Akşemsettin mah. Oto sanayi sitesi 2. sokak No: 36 SULTANBEYLİ İSTANBULDÜKKANDA MEVCUT ÇIKMA LASTİK JANT RESİM VE FİYATLARINI BU LİNKDE GÖREBİLİRSİNİZ
BMW 2014 520 Series F10 Rot Balans John Bean 3D GOLD 3boyutlu sultanbeyli Wheel Alignment схождения

BMW 5 F10 2014 model, Rot Balans John BEAN 3D GOLD 3boyutlu sultanbeyli Wheel Alignment схождения

Peugeot 301 2015 Rot Balans John Bean 3D 7ls org 3boyutlu sultanbeyli Wheel Alignment схождения

Rot ayarı nasıl yapılır? Renault Clio 2013 model araç JohnBean 3D Rot Balans Teknoloji, öntakım kontrolü arıza tesbiti.

Tüm Lastik ve Otomobil Fabrikalarından Onaylı Rot Balans Ayarı Yapılır


Lastikler Rot balans ayarı bozuksa hızla aşınıp bitebilir.


Rot ayarsız araba yoldan çıkmaya uçmaya hazır !


Rot ayarlarınızın bozulduğunu farkedemeyebilirsiniz !


Az ayar kaçıklıgı kritik anlarda etkisini gösterir arabayı yoldan çıkarır!


Normal kullanımda bile suspansiyonlar burçlar ön ve alttakımlar aşınır salınımm yapar rot balans ayarı bozulur, yol darbeleri daha çok bozar.


Balansda lastik jant test edilip incelenir ayarla titreşim yapması önlenir.


Rot balans ayar değerleri gerçek ölçümle ayarlanmadıkca arabanıza güvenmeyin.


JohnBEAN 3D GOLD Rot Şase aks dingil çapraz mesafe detaylı ölçümleri


Kamber Kaster Toe ölçülerinden başka


SAI : Bu ölçümle direksiyon mili aks eğriliklerini kolay tesbit edebiliyoruz .


ARKA AKS KAÇIKLIK Dingil mesafe farkları


Ön ve arka aks ölçümleri derece ve mm cinsinden, farkları ve kaçıklığı


Rot ayarı dahilinde


Servisimize bekleriz.


Pazar bayram günleride açığız.


DIŞARI SERVİSİMİZ YOK , KARGO GÖNDERİ YOKTUR. JohnBEAN 3D GOLD 2017 Rot Ayar Makinası 7LS Aslan Rot Balansda


Bekletmek yok! Kaliteli servis hizmetini hızlı dakikalar içinde bitiriyoruz.


Sultanbeyli Otosanayi 2.sokak no:36


Sultanbeyli İstanbul Türkiye (E6 güney yanyol, viaporta 4 km mesafedeyiz )Videolarımız Youtube Google +plus mesaj
KAMPANYA 215-65-16 C SUNTEK Sadece 220 TL Takma ve Balans Ayar Dahil.


Pazar ve tatil günleride açıgız.


Çalışma saatleri sabah 7 gece 23e beklememek için randevu alınızJohnBEAN 3D GOLD Rot Sase aks dingil detayli ölçümleri var


Kamber Kaster toe olculerinden baska


SAI : Bu olcumle direksiyon mili aks egriliklerini kolay tesbit edebiliyoruz .

JohnBEAN 3D GOLD 2016 Rot Ayar Makinasi Aslan Rot Balansda


Fiyatlar çok ucuz sıcak fırsatlar sunuyoruz


Bekletmek yok! Kaliteli servis hizmetini hızlı dakikalar icinde bitiriyoruz.
JohnBEAN 3D GOLD Wheel aligment 3D auto aligner auto car tyres