Rot Balans John BEAN 3D 3 Boyutlu
Oto Lastik Servisi 7 Gün Açık
BU GÜN VE 5 GÜNLÜK HAVA DURUMU

BOLU BOLU


SULTANBEYLİ İSTANBUL TELEFON 0535 250 10 50


Akşemsettin mah. Oto sanayi sitesi 2. sokak No: 36


BMW 2014 520 Series F10 Rot Balans John Bean 3D GOLD 3boyutlu sultanbeyli Wheel Alignment схождения

BMW 5 F10 2014 model, Rot Balans John BEAN 3D GOLD 3boyutlu sultanbeyli Wheel Alignment схождения


Servisimizde Avrupa Alman teknolojisi Beissbarth 855 Balans makinası ve Beissbarth MS 630 Lastik jant değitirici tam otomatik makina ile lastiği jantı çizmeden bozmadan sökme takma yapıyoruz, özellikle runflat lastiklerde çok gereklidir.
Peugeot 301 2015 Rot Balans John Bean 3D 7ls org 3boyutlu sultanbeyli Wheel Alignment схождения

Opel insignia 2014 model araç JohnBean 3D Rot Balans Teknoloji, öntakım kontrolü arıza tesbiti. Rot Balans Ayarı Nasıl yapıldı? sultanbeyli Wheel Alignment схождения

ROT BALANS BMW 7LS.ORG John Bean 3D 7ls org 3boyutlu sultanbeyli Wheel Alignment схождения

Rot ayarı nasıl yapılır? Renault Clio 2013 model araç JohnBean 3D Rot Balans Teknoloji, öntakım kontrolü arıza tesbiti. Video anlatım:Hızlı sıfırlama 4 tekerde anında 3 boyutlu John BEAN 3D GOLD yüksek çözünürlüklü 3 boyutlu kamera yüksek teknoloji sistemle yapılmaktadır. GOLD : yayğın olan giriş seviyesi sistemlerden üst çapraz aks mesafe farklarınıda ölçebilen gelişmiş sistemdir.


Rot ölçümü yapıldı salıncaklar rot kolları gevşetilip ayar yapılması gerekiyor,(yapılmazsa ölçüm alınmış olur arabada ayar düzelmez!) salıncaklar rot kolu bunlar çok zaman yıllardır sökülmediğinden kaynamış oluyor, bu yüzden bunları gevşetip ayar yapmak uzun zaman alabilir, arka ölçümde alınır ayarları yapılır sanıldığı kadar basit bir iş değildir, bu nedenle işin süresine, ekstra çıkabilecek probleme göre arabanın büyüklüğüne görede fiyat değişebilir.


Resets Steering Angle Sensors (SAS) Direksiyon açı sensörü sıfırlaması konusuna bakıyoruz, EDS sistemi aracınızda var ise bu konudaki sorunların çözümünü araç marka ve modele bağlı sağlayabiliriz. ESP ve direksiyon manevrasına göre yönlenmesi gereken far sistemlerinin sorunlarına çözüm buluyoruz.


Milli eğitim bakanlığından belgeli işciliği Dünyaca kabul görmüş teknisyen ustamız 30 yıldır bu işi yapan İsa Aslan bizzat kendisi Rot Balans ayarı yapmaktadır, çok titiz dikkatli işciliği ile ayarları mükemmel yapar.


% 100 Ön takım arızasını tesbit ediyoruz, doğru ve gerçek arızayı buluyoruz,30 yıldır bu işi yapan ustamız İsa Aslan tecrübesi ile en kısa sürede gerçek tesbit yapıyor, ustayı zamanı ve mekanı meşgül ettiği, detaylı tesbitde fiziksel güç ve efor sarfettiği için 10 tl gibi uygun bir ücret alır.

Her 5 000 kilometrede rot ayarı yaptırmanız gerekmektedir.Rot Balans ayarı neden bozulur :1. Öntakım burçlar ve süspansiyon sisteminde zamanla salınım ve aşınma meydana gelir rot ayarı bozulur.

2. Çukura düşmek kaldırıma vurmak gibi darbeler rot ve balans ayarını daha çok bozar, büyük darbeler lastiği bozabilir jantı eğebilir.

3. Ön takım parçalarından biri değiştiğinde rot ayarı bozulur.

4. Lastik jantdan sökülüp takıldığında balans ayarı bozulur.

Tüm Lastik ve Otomobil Fabrikalarından Onaylı Rot Balans Ayarı Yapılır


Rot ayarsız araba yoldan çıkmaya hazır !

Rot ayarlarınızın bozulduğunu farkedemeyebilirsiniz !

Az ayar kaçıklıgı kritik anlarda etkisini gösterir arabayı yoldan çıkarır!

Normal kullanımda bile suspansiyonlar burçlar alttakımlar aşınır salınım yapar rot balans ayarı bozulur, yol darbeleri daha çok bozar.


Balansda lastik jant test edilip incelenir ayarla titreşim yapması önlenir.


Rot balans ayar değerleri gerçek ölçümle ayarlanmadıkca arabanıza güvenmeyin.


Sadece bizde !


John BEAN 3D GOLD Rot Şase aks farkları dingil çapraz detaylı ölçümleri ABD Teknoloji 2016 model


Kamber Kaster toe ölçülerinden başka


SAI : Bu ölçümle direksiyon mili aks eğriliklerini kolay tesbit edebiliyoruz .


ARKA AKS KAÇIKLIK FARKI AKS ÇAPRAZ ÖLÇÜMLERİ SADECE John BEAN 3D GOLD SİSTEMDEDİR


Dingil mesafe farkları


Ön ve arka aks ölçümleri derece ve mm cinsinden, farkları ve kaçıklığı


Rot ayarı dahilinde


Sadece bizde ölçülebilir.


Servisimize bekleriz.


Pazar bayram günleride açığız.


Adres: Otosanayi Sitesi 2.sokak no:36 SULTANBEYLİ İSTANBUL


(E6 güney yanyol, viaporta 4 km mesafedeyiz )


FACEBOOK

Videolarımız Youtube Google +plus mesaj TELEFON: 0535 250 10 50
Fiyatlar çok ucuz sıcak fırsatlar sunuyoruz


Bekletmek yok! Kaliteli servis hizmetini hızlı dakikalar icinde bitiriyoruz.

EĞRİ JANTI DÜZELTİYORUZ KIRIK ÇATLAK VARSA ARGON KAYNAKCISINA KAYNATTIRIYORUZ. DÜZELTME İŞİ indirimL, 40TL 13 14 JANT 15 16 25TL 17 50TL 18 70TL 19 80TL 20 120TL


% 100 Ön takım arızasını tesbit ediyoruz, doğru ve gerçek arızayı buluyoruz,30 yıldır bu işi yapan ustamız İsa Aslan tecrübesi ile en kısa sürede gerçek tesbit yapıyor, ustayı zamanı ve mekanı meşgül ettiği, detaylı tesbitde fiziksel güç ve efor sarfettiği için 10 tl gibi uygun bir ücret alır.


Rot balans işinin detaylarını sizlere işi yaparken anlatmaya zamanımız yetmez, yanınızda anlatmaya kalkarsak iş konsatrasyonumuz bozulur, detaylı hesaplama gerektiren bir iş yapıyoruz, arabanızla ilgili şikayet ve sorunu, (sağa çekiyo sola çekiyo, titriyo, şu oluyo bu oluyo vs. vs. ama mutlaka belirtin) işin başında söyleyin , işi yaparken karşılıklı sohbete cevap vereceğim derken yapılan işin detayı unutulabiliyor, bu nedenle iş esnasında iş bitene kadar ne sebeple olursa olsun, soru sormayınız, pazarlık, tartışma yapmayınız, iş kanalına girmeyiniz, işi ve ustayı biraz geriden ve dev monitörden izleyebilirsiniz, ustanın iş hareket alanını daralmak işine mani olmaya neden oluyor, bu nedenle iş anlatımını boş müsait zamanlarımızda videolarla HD çekimler yaptık detaylı anlattık mutlaka izleyiniz.


% 100 Ön takım arızasını tesbit ediyoruz, doğru ve gerçek arızayı buluyoruz,30 yıldır bu işi yapan ustamız İsa Aslan tecrübesi ile en kısa sürede gerçek tesbit yapıyor, ustayı zamanı ve mekanı meşgül ettiği, detaylı tesbitde fiziksel güç ve efor sarfettiği için 10 tl gibi uygun bir ücret alır.


ARIZA TESBİTİ, SES GELİYO: Bir parça bozulmuş aşınmış eğilmiş boşluk yapmış veya yanlış parça, yanlış yere takılmışsa ses yapmaya başlayabilir, Arabanızda her hangi bir arıza sorun var, rot balans tutumuyor, lastik jant öntakım bozuk olabilir, bu sorunu bul ama ücret alma, neden ? arabayı rot balans servise sok dükkanı ve ustayı meşgül et, rot liftine al hassas döner taplalara çıkar aşındır, arabayı kaldır yukarı, kollarınla efor sarfederek öntakımları bastıra bastıra kontrol et arızayı bulmak için uğraş, 1 saati bulabilir, ustanın üstüne motor yağıda çamuruda aksın, bin derece motor manifoldu elini yüzünü yaksın, tamirci şöyle diyo böyle diyo, o tamirci kendi baksın bulsun arızayı kolaysa bulamaz, tamirci liftinde süspansiyon öntakımı basar kasıntı yapar boşluklar ortaya çıkmaz, boşluklar arıza bizim rot kanal lift tabla sisteminde çıkıyor, ücret almamak olmaz 10 tl den 20 tl ye kadar arıza bulma ücreti hak ediliyor.
Jant lastik alırken arabanıza uyumlu uygun olan ebat ölçüyü alın, mesela jantda 4*100- 4*98 ebatları birbirine takabilirler, bunlar zorlamayla takılıyor ancak poryada aksda merkezlemiyor, yani tekeriniz salgılı dönüyor, balans yapılsa dahi titreşim kesilmiyor, olmaz yani olmaz. göbeği bol gelen jantlarda tam uyumlu göbek plastik bilezikleri mutlaka takılmalı.


Lastik alırken neden ebat ve ölçünüzü lastiğinizin üzerine bakarak öğrenmiyorsunuz?


Her lastikci size doğru ebatı satamayabilir, elinde ne varsa onu önerirler genelde, amacı sadece kazanmaya dayalı satıcılar çokdur, bunlar kalabalıkda çalışdıklarından iade almazlar , sesinizide çıkaramazsınız, siz siz olun ölçü ebatınızı arabanızın tekerine eğilerek bakın bir zahmet öğrenin , bu sayede doğru lastiği almaya çalışın.


(Müşteriye lastik ebatını ölçüsünü sorduğumda hakaret işittiğim çok oldu, : sen bak arabada, ne bileyim ben sen lastikci değilmisin ! :( )


Çalışıyorumdur, yoğun bir zamanda işimi gücümü bırakır, bir günde yüzlerce arabanın tekerine eğilip bakarsam, birde akşam gece ise , ben servis , rot balans işimi yapamam, ve sende ne aldığını bilmezsin, en iyisi herkes kendi ebatını öğrensin eğilip baksın bir arabası var.


Başka yerden yanlış ebat lastik takmışlar usta ne yapabiliriz, çare çözüm bulabilirmisin sorunlarıyla gelmek durumunda kalıyosunuz, çare taktırdığın lastiği yenide olsa en az yarı fiyatına verip iki katına yeni lastik almak olacak.


Genellikle ince seri yanak lastikler pahalı olur bu nedenle büyük olanı ucuz gelir hemen taktırırsınız, sonra çamurluğa bir yerlere sürter, geride veremezsin, öncelikle doğru ebatı bilmenizde çok fayda var. ben ustayım benden öğrenmenizde fayda var, ortada ebat ölçü yok, sadece fiyat soruyor, pahalı dedin usta, neye göre? önce ebatını öğren anla, ona göre kıyasla.


Arabanızda kullanıpda değiştirmek istediğiniz her marka lastiğinizi yeni alacağınız lastik fiyatından düşerek alabiliriz, değerini lastikleri inceleyerek belirleriz.


Pazar ve tatil günleride açığız.


Çalışma saatleri sabah 7 gece 23e beklememek için randevu alınız


KAMPANYA INDIRIM KODU lastik sayfalarındadır.


KAMPANYA 215-65-16 C SUNTEK Sadece 175 TL Takma ve Balans Ayar Dahil.


Çalışma saatleri sabah 7 gece 23e beklememek için randevu alınız

İndir .PDF, BRISA GEÇERLİ SERVİS İŞCİLİKLER Fiyat Listeleri:
İndir .PDF, 2015 GÜNCEL Lastik KIŞ YAZ TÜM Markalar Fiyat Listemiz.
Lastikler Rot balans ayarı bozuksa hızla aşınıp bitebilir.JohnBEAN 3D GOLD Rot Sase aks dingil detayli ölçümleri var


Kamber Kaster toe olculerinden baska


SAI : Bu olcumle direksiyon mili aks egriliklerini kolay tesbit edebiliyoruz .

JohnBEAN 3D GOLD 2016 Rot Ayar Makinasi Aslan Rot Balansda


Fiyatlar çok ucuz sıcak fırsatlar sunuyoruz


Bekletmek yok! Kaliteli servis hizmetini hızlı dakikalar icinde bitiriyoruz.


Pazar ve tatil günleride açıgız.JohnBEAN 3D GOLD Wheel aligment 3D auto aligner auto car tyres